ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 11:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,07
18.594
395
46,50
48,20
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa ovo je ok:) cap smanjuje negativu i sve skupa bi trebalo up, ubrzo:) kako bi rekli: "tocno po planu"! Stojte mi dobro ekipa u brodarima i pozdrav s "plaje" 🙂

Mean people suck and nice people swallow!

indekse im vuče dolje bankarski sektor, nakon par dobrih rezultata, MS i WFC su objavili mlake rezultate što se odmah vidjelo na futuresima. Brodari su zeleni uglavnom u pred trgovanju, DRYS, EXM, OCNF i PRGN u plusu, NM, SBLK, FREE u minusu. ohrabruje BPI, nema naznaka da bi mogao okrenuti prema dolje, sve us vemu i sutra se može očekivati rast.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Vaš link [smiley]

I noga u guzicu je korak naprijed

Pregledo sam uprao sve današnje transakcije i primjetio da je danas bila samo jedna troznamenkasta transakcija i to 101 dionica u 10:00 po cijeni od 1168,98, što govori o slaboj likvidnosti i strukturi ulagača koji danas trguju.

geološki rečeno, riječ je o tektonici ploča. počelo se drmusati (zveckati oružjem) u hr i odmah dežurni slušači povukoše masu. budući da je cijeli sustav dosta elastičan, ni najmanje me ne čudi minus a ni skorašnji plus. ljudi se prepali zbivanjima (5,6, ili 3+23 ili sličnosti) i ne znaju što će i kako će. da znaju, ne bi danas ovako malo zaronili.
što je najbolje, netko je gore napisao, pitanje je da li je tk odradilo ovakvo disanje 6 mjeseci prije, no to je drugi par rukava.



divno, poklopilo me na podebljanju portfelja, ko bi se ovom nadao [thumbsup] dajte još [cool]

Hm kako je pocelo moglo bi i po 1100
[/quote]
Je, onda mi ti prodaj 400 komada ispod 1160. Čim počnem(o) malo kupovat’ odmah se povlače nalozi i diže cijena. Izgleda da je (povoljna) kupnja rezervirana samo za neke.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

nalozi za kupnju rastu. sutra ćemo se opet zeleniti

I noga u guzicu je korak naprijed

ljudi spread je danas 2,5% uopće nije loše [smiley] a nakon 7 trgovinskih dana rasta indijanaca i očekivano je bilo da predahnu malo. bitno da panamaxi rastu, a i približava se ponedjeljak i utorak [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

heheh američani opet u zeleno prelaze, ne borite se protiv trenda ljudi [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Vlada razmatra kako ce oporezovat nasu dividendu s obzirom da je u dionicama izgleda da cemo neokrznuto proći a ostali dogodine ce dividendu dijelit u mandarinama!

Posto su svi bitni cimbenici ove burze donijeli Odluke o pravima otkupa dionica od strane
Uprave drustva…ja im ne bih zamjerila sto rade pametan posao oko podjele dividende
dionicama ..dok se Vlada – a mrzim to naglasiti – ponasa kao neprijatelj burze….

Naime, dok Vlada jos nije smislila kako ce doskociti Upravama koje ju zivciraju , a na prvom mjestu
je HT…. do onda mozemo biti mirni…

Jos smo vise mirniji kada ce se omoguciti placanje dionicama u svakodnevnom prometu roba i
usluga…

Npr. kupim dvije majoneze i platim jednom dionicom INGR-R-A… ili npr. odem na tehnicki
autom i platim jednom dionicom IGH-R-A.. ne znam ..hocemo li dobiti kakve papirice…kao nekad
bonove za benzin ili kruh…
U svakom slucaju Mi – BURZA …smo trn u oku Vladi…. a najvise oni neposlusni i pametni..
poput …… HUP-R-A….

Znaci …sto vise dionica u igri..to bolje svima……. nadam se da nece pisati na vratima
Konzuma…… ne primamo dionice ….salim se

Dajte da ponovimo jos jednom… za svakih 12 dionica – jedna gratis po cijeni? …to ne kuzim
kojoj ..i na koji dan…i kak to ide…. a isplata 60 dana nakon upisa cega??? u Trgovacki sud….

Evo primjer Ingre je najsvjetliji….obracunali su dugovanje prema kooperantima , kad je cijena
bila npr.,58 ,00 a sad od njih otkupljuju po 37,00 i onda velite da nisu poslovni…
ma, dajte mi dionice…. BILO CIJE!!!!!!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

nema poreza na dividendu. doneseno danas. ne plašite ljude. ameri debelo u zelenom, izgleda da 8. (OSMI) uzastopni trgovinski dan idu gore. samo vi prodajte ovo suho zlato u ovim vremenima.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close