ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

163 1.123,00
125 1.122,04
Opet se levi zaigrao sa tipkovnicom. Bolje mu je tetris ili Super Mario.

SLAVONAC (malo san maka)

kvaka23: krdo se preplaši, proda hrpetinu po niskoj cijeni, debelo snizi prosijek, tijekom dana ista dođe sebi, tj. dekontaminira se i naravno, drugi dan smo u debelom plusu sa cijenom koja baš i nije nešto bitno veća nego prošlodnevna normalna.

@gardisz

Anonimno, 17.07.2009. u 12:19
Kad nakon d day padne na 900-1000 držim da će opet biti pravo vrijeme za ulaz, jer bi kraj godine za brodare morao biti solidan, obzirom da je u ovoj mrtvoj sezoni BDI sasvim pristojan.

Lijepo je viditi da vam se target diže prema gore, znači li to da ste odustali od čekanja na 800 i ispod 800.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


…kad nakon d day padne na 900-1000 držim da će opet biti pravo vrijeme za ulaz, jer bi kraj godine za brodare morao biti solidan, obzirom da je u ovoj mrtvoj sezoni BDI sasvim pristojan.

ok, hajd mi to molim te i računom obrazloži… dividenda u novčanoj formi je cca 93 kn. do dana d ima još cca 10 dana. predviđaš do tada pad/stanje do 1050-1100?

Obrazloženje je jednostavno.

DRUK, DRUK, DRUK, DRUK [lol] [bye]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Obrazloženje je jednostavno.

DRUK, DRUK, DRUK, DRUK [lol] [bye]

Istina, nema se tu kaj dodati



Obrazloženje je jednostavno.

DRUK, DRUK, DRUK, DRUK [lol] [bye]

Istina, nema se tu kaj dodati
[/quote]
Ima istina i samo istina da će se na burzi pojaviti ogromne količine na prodaju dionica Atlanske plovidbe koju će dioničari dobiti badava.Normalno da će tek tada usljediti veliki pad.




Obrazloženje je jednostavno.

DRUK, DRUK, DRUK, DRUK [lol] [bye]

Istina, nema se tu kaj dodati
[/quote]
Ima istina i samo istina da će se na burzi pojaviti ogromne količine na prodaju dionica Atlanske plovidbe koju će dioničari dobiti badava.Normalno da će tek tada usljediti veliki pad.
[/quote]

Ja to ne vidim tako…

Recimo uzmi ovako, prosječan dioničar 100 dionica, na svaku 12 dobije 1, ima ih ukupno 108. Pa ja da sam na njegovom mjestu ne bih prodavao 8, ili sve ili ništa… Ja to tako vidim…


@gardisz

gardist, 17.07.2009. u 13:12
Kad nakon d day padne na 900-1000 držim da će opet biti pravo vrijeme za ulaz, jer bi kraj godine za brodare morao biti solidan, obzirom da je u ovoj mrtvoj sezoni BDI sasvim pristojan.

Lijepo je viditi da vam se target diže prema gore, znači li to da ste odustali od čekanja na 800 i ispod 800.
[/quote]

Točno, podigao sam target na 900-1000 nakon d day, nisam znao za rezultate Intela etc, a kako je sve globalno selo i na zse će se pozitivno odraziti S&P over 940. Još kad bi BoA i CitiGroup rezultatima pratili Intel ova ljetna sezona, za razliku od prethodnih, mogla bi se pamtiti i po dobrom prometu.




Obrazloženje je jednostavno.

DRUK, DRUK, DRUK, DRUK [lol] [bye]

Istina, nema se tu kaj dodati
[/quote]
Ima istina i samo istina da će se na burzi pojaviti ogromne količine na prodaju dionica Atlanske plovidbe koju će dioničari dobiti badava.Normalno da će tek tada usljediti veliki pad.
[/quote]
Isto kao i nakon dividende od HT-a..S 213 došla na 235…Drukaj negdje drugdje

nisam bas u toku,koji je zadnji dan da bi dobio dividendu,i kolika ce biti,molim ako netko mozda zna ,,hvala

Bank of America posts 2Q profit, surpasses Street
http://finance.yahoo.com/news/Bank-of-America-reports-242-apf-1298268873.html?x=0&sec=topStories&pos=main&asset=&ccode=

IDEMO RADIT !!!

New Report

Close