ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 15:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

da li se to možda slpf iskrcava sa dogovorenim transakcijama, pošto je i njime promet oživeo, tako da se ne mora ponovno iskrcavat, kad če biti cijena na višoj razini…… [smiley11]
ako je tako znači betoniramo temelje na ovim cijenama, sledeča rast tek poslije 4Q ili FI (kako ko želi)…

ma vilma ovdje se vise ne zna tko se iskrcava! Jel to Slavonac, Aureus il netko treci…il svi zajedno…

ja upravo pripremam nesto casha, za slucaj da se iskrcavanje nastavi. Ne bu mene nitko…![smiley2]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


ma vilma ovdje se vise ne zna tko se iskrcava! Jel to Slavonac, Aureus il netko treci…il svi zajedno… ja upravo pripremam nesto casha, za slucaj da se iskrcavanje nastavi. Ne bu mene nitko…![smiley2]

thats the spirit….
[smiley11]


dokupio sam i ja danas, jos malo podigao prosjek ulaza [smiley2]


dokupio sam i ja danas, jos malo podigao prosjek ulaza [smiley2]

i ja bi to morao napraviti pošto sam ušao blizu aktualnog ATH.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

U Americi rock’n’roll [smiley2] Ne možeš gledati od zelenila.
Konačno, nakon par dana…. Možda se dobra vibra prenese i k nama.
Ajde malo drukajte, spavači.

Pessimism Is Your Friend


http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1 U Americi rock’n’roll [smiley2] Ne možeš gledati od zelenila. Konačno, nakon par dana…. Možda se dobra vibra prenese i k nama. Ajde malo drukajte, spavači.

Neviđeno [smiley9][smiley9][smiley9][smiley9][smiley11]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

nema tu Fazana[smiley2]

evo samo kratki update. Ako je netko zainteresiran mogu napraviti update svoje prve tablice Fondovi u Atpl….

PBZ Equity 2.746 mil kn. postotak ATPL u dionickom udjelu fonda 3,37 %rujan

PBZ Equity – 2.866 mil kn, postotak ATPL u dionickom udjelu fonda 3,59% listopad
—————————————————————————————————————————————–

PBZ Global – 2.200 mil kn, postotak ATPL u dionickom udjelu fonda 3.36 %rujan

PBZ Global – 2.352 mil kn, postotak ATPL u dionickom udjelu fonda 3,69%listopad

[color=blue]NARAVOUCENIJE[/color]: municije za obranu, ako ustreba, ima! Zasad jos nije ispucana, no ako tko takne nasu kraljicu valda ce konjica uletiti?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

..da samo na kojoj razini.kako rekoh uletio na ATH i sad ću čekat 100 godina da se ispuca ovaj što ju konstantno rasprodaje.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


..da samo na kojoj razini.kako rekoh uletio na ATH i sad ću čekat 100 godina da se ispuca ovaj što ju konstantno rasprodaje.

to je i ono sto mene muci (+ izbori i eventualna kapitalizacija zarade u adventsko vrijeme)… Bojim se da to svatko mora odluciti za sebe…ja vjerujem da nece ici prije 3.000 ali ima puno zainteresiranih kupaca, cini mi se[smiley2].

Najbolje sto mozes uciniti jest dokup na nizim razinama, al to i sam znas. Btw, kad si vec tu, ponavljam svoje pitanje – zar su MRS tako siroko postavljeni da oni izvanredne prihode mogu utrpati pod prihode od prodaje?

Izgleda da nas ceka jos prodaja kojeg broda…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

pa prema najnovijim(revidiranim) MRS-ima i IFRS-ovima termin “izvanredan” ne bi se smio više uopće koristiti
već je taj termin zamijenjen sa terminom “ostali” iako još uvijek se često u raznim FI može naići na termin “izvanredan”. Pod tim terminom uglavnom se podrazumijeva prihod od prodaje dugotrajne imovine ili
nekakvi naknadni prihodi ranijih razdoblja (poput primjerice otpisanih potraživanja ili sl.). Nikako prihodi od prodaje ne bi smjeli biti u izvanrednim prihodima no kod nas je sve moguće (pri čemu kod takvih izvještaja najviše vidim propust revizora).

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

hvala puno! Ja kao potpuni nestrucnjak koristim se inace dobrom knjigom Analiza FI (Zager)… e sad i ona treba update[smiley10]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


hvala puno! Ja kao potpuni nestrucnjak koristim se inace dobrom knjigom Analiza FI (Zager)… e sad i ona treba update[smiley10]

ako imaš volje preporučio bi “Računovodstvo poduzetnika”,RRIF i “Međunarodni standardi finac.izvještavanja”
također RRIF.
znanja nikad dosta, kupio ovu knjigu TA Masmedie i čim budem imao malo vremena proučit ću je(a tu sam totalni laik)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close