ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 11:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zanimljiva je situacija s JDPL, pa i s ULPL, trže se bolje nego ATPL, istina likvidnost je problem za veće svote, a oni ne daju dividendu. 100% sam u ATPL, sad je veliko pitanje što će se događati s obzirom na market makere i s obzirom na dividendu. Da li će ATPL pasti više od 8% nakon što prođe rok za dividendu koji je btw valjda 28.07 ( DA LI NETKO ZNA 100% SIGURNO KOJI JE ZADNJI DAN, pravilo je 31.07 manje tri dana, sad da li se računa i 31. ili ne. ako se računa 31, onda bi bio zadnji dan 29.07. To bi trebalo razjasniti 100%. Ako ATPL padne nakon tog dana više od 8%, što će se događati s JDPL i ULPL, jer one ne ovise o tom danu.

Jasno je da to nitko ne zna i da su sve nagađanja, no volio bih čuti različita mišljenja.

Moje mišljenje je da ću najvjerojatnije držati i nakon dana za dividendu jer vjerujem da je sentiment u svijetu pozitivan, a vidjet ćemo što će biti s BDI, no kod nas je situacija generalno vrlo problematična, ali se osjeća da ima puno investitora koji su u cashu i samo čekaju okidač…

Kao što bi cijenjena kolegica Ivana rekla

I love this game

Sretno svima


III. Dio dobiti iz točke I. ove Odluke uporabiti će se za isplatu dividende u vlastitim dionicama Društva i to u roku od 60 dana nakon što izmjena Statuta Društva donesena na Glavnoj skupštini Društva održanoj 04. kolovoza 2009.g. bude upisana u registar Trgovačkog suda u Dubrovniku.

Znaći li to da če nam dividenda u obliku dionica biti isplaćena 04.10.09. ?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



III. Dio dobiti iz točke I. ove Odluke uporabiti će se za isplatu dividende u vlastitim dionicama Društva i to u roku od 60 dana nakon što izmjena Statuta Društva donesena na Glavnoj skupštini Društva održanoj 04. kolovoza 2009.g. bude upisana u registar Trgovačkog suda u Dubrovniku.

Znaći li to da če nam dividenda u obliku dionica biti isplaćena 04.10.09. ?

[/quote]

do 4.10.



III. Dio dobiti iz točke I. ove Odluke uporabiti će se za isplatu dividende u vlastitim dionicama Društva i to u roku od 60 dana nakon što izmjena Statuta Društva donesena na Glavnoj skupštini Društva održanoj 04. kolovoza 2009.g. bude upisana u registar Trgovačkog suda u Dubrovniku.

Znaći li to da če nam dividenda u obliku dionica biti isplaćena 04.10.09. ?

[/quote]
NE znam odgovor na tvoje pitanje, ali bi bilo dobro da se isplata dividende u dionicama dogodi kasnije kako bi ne bi došlo do rasprodaje dobivenih dionica u ljeto kada je najslabija likvidnost.




III. Dio dobiti iz točke I. ove Odluke uporabiti će se za isplatu dividende u vlastitim dionicama Društva i to u roku od 60 dana nakon što izmjena Statuta Društva donesena na Glavnoj skupštini Društva održanoj 04. kolovoza 2009.g. bude upisana u registar Trgovačkog suda u Dubrovniku.

Znaći li to da če nam dividenda u obliku dionica biti isplaćena 04.10.09. ?

[/quote]
NE znam odgovor na tvoje pitanje, ali bi bilo dobro da se isplata dividende u dionicama dogodi kasnije kako bi ne bi došlo do rasprodaje dobivenih dionica u ljeto kada je najslabija likvidnost.
[/quote]
To ne ma veze jer može biti prodaja postojećih.
Zdilaš jednu od onih 12 ili naj gora verzija sve.

who dares, wins

banke banke banke. danas GS objavljuje Q2, ako bude bolje nego očekivano ameri će poletiti neovisno o svim trenutnim problemima i brigama, a s njime i kompletno tržište. istina je da ***obrisano*** lobi u Goldman Sachsu kontrolira cijeli svijet

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Baltic Dry Index (BDI) +122 3097

IMT?

Baltic Dry Index (BDI) +122 3097

14.04.2008.

Evo ja bih moli ove što se dobro kuže u brodarski sektor da mi objasne šta znači to kada cape raste i vidim da FFA dobro stoje pa me zanima oćeli cjena dolje ili gore.

Hvala ljepa ja čekam na 800 pa me interesira koliko dugo još budem čekao.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Baltic Dry Index ( BDI ) – 3097 Up 122
Baltic Cape Index ( BCI ) – 5034 Up 246
Panamax Index ( BPI ) – 3020 Up 65
Supramax Index ( BSI ) – 1892 Up 58

...

sampras mislim da to necemo dozivit ni ti ni ja

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

http://finance.yahoo.com/q/cq?d=v1&s=DSX+DRYS+EGLE+EXM+FREE+GNK+nM+OCNF+SEA+QMAR+BHO+TRMD+ESEA+TBSI+TOPT+PRGN+GDOCF.pk+dnord.co+torm.co+gogl.ol+ceco.ol+bel.ol+jin.ol

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close