ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 03:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[/quote]
Dal to znači kad prodaš tih 37 da ide BDI dole, da Kina usporava razvoj, da smo mi u banani itd….
Usprkos svemu ja ne diram svoje do prava na dividendu..ipak je to 8.3 % prinos..

[/quote]

a kad ćeš ti zaraditi tih svojih 8,3%….odmah sutradan?

pa vidjeti ćeš kolika će cijena biti tri dana prije dodjele dividende………oko minus 8%


Dal to znači kad prodaš tih 37 da ide BDI dole, da Kina usporava razvoj, da smo mi u banani itd….
Usprkos svemu ja ne diram svoje do prava na dividendu..ipak je to 8.3 % prinos..

[/quote]

a kad ćeš ti zaraditi tih svojih 8,3%….odmah sutradan?

pa vidjeti ćeš kolika će cijena biti tri dana prije dodjele dividende………oko minus 8%
[/quote]
Ako bude pada crobexa, ATPL će manje padati zbog očekivanog 8.3 % prinosa…Što znači da se može prodati i 27.07.2009 ..A taj manji pad se već sad uočava..pogle JDPL itd…Na kraju krajeva zašto bi pala posle divday..I kod predujma od 50 kn nije se ništa micalo…


nikada nisam rekao ide to dole, BDI će pasti, Kina će propasti, to nevalja ništa

Pa i da ste kazali sta u tome ima lose ako u to vjerujete. A mozda i nije daleko od istine 🙂 Zar Kina uz Kubu nije zadnji bastion komunizma.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Izgleda da će Evropa u zeleno….

Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed

Ma BDI će pomoći, jel tako?

imam pitanje za one koji trguju preko PBZ INVESTORA, a znaju 100% odgovor neka ga iznesu. Da li će dividend dionice ATPL biti pripisane u portfelj onima koji ostvare pravo na njih, ili treba odregistrirati na INVESTORU da budu vidljive u SDA.

POZOR!
Prema Hitinom brokeru za dobiti dividendu zadnji dan kupnje je 26-ti

I noga u guzicu je korak naprijed

POZOR!
Prema Hitinom brokeru za dobiti dividendu zadnji dan kupnje je 26-ti

I noga u guzicu je korak naprijed

Malo me zabrinjava slaba kupnja sve po 300 komada. [thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ništa netrebate odregistrirati bit će vam dodane portfelju

POZOR!
Prema Hitinom brokeru za dobiti dividendu zadnji dan kupnje je 26-ti

I noga u guzicu je korak naprijed

New Report

Close