ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 23:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

BDI DOWN 33 boda, što znači da rasti počinje u ponedjeljak, panamaxi i handy su rasli što je bino za ATPL

PL


evo prijatelju

Baltic Dry under 3.000


Vidim panamax pada li ga pada svaki dan.

Moram priznati da me ovaj pad capeova jako zabrinjava jer ih ATPL prepuna [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


panamaxi idu gore prijatelju drugi dan za redom, to je jedino bitno [wink]

Nekako mi se čini kao da to nije dovoljno.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

@ bosanac

Pa naravno da je za panj, ekipa tu trguje za bureke, nabrijava se na neakve žderačine i opijanja.

Brat bratu, nema bolje nego trubica i na gemištek ili kavicu i bleji kroz sunčane naočale u švabice il čehinje, ma mljacccc. Sline mi idu. [lol] [lol] . A da vidiš kak si poslije toga glada, pa brijem da bi moga ko dizel pojesti, ono 7-8 krmića i još štogod sitnoga…


Ajmo dečki pa neće vam ovim tempom doći na 800 nikada, jedan dan poraste 80 drugi pane 20 to vam nije dobro.

Pazi sampy sad pada, a bdi "raste".

Kaj će bit kad bdi počne opet padat?

Kaj o tom ne pišeš [cool]



evo prijatelju

Baltic Dry under 3.000


Vidim panamax pada li ga pada svaki dan.

Moram priznati da me ovaj pad capeova jako zabrinjava jer ih ATPL prepuna [lol]
[/quote]

pa onda postaj o rastu ili padu panamaxa, a ne BDI-a.
Iskreno, i da je porastao BDI, ne bi ništa promijenilo na stvari…



evo prijatelju

Baltic Dry under 3.000


Vidim panamax pada li ga pada svaki dan.

Moram priznati da me ovaj pad capeova jako zabrinjava jer ih ATPL prepuna [lol]
[/quote]

Ako te pad za Cape ne brine neovisno što nisu u floti naših bulk brodara, sugeriram ti da se ostaviš brodara, jer ćeš ostati bez novaca, očito je da ne kužiš stvari. Sorry.




evo prijatelju

Baltic Dry under 3.000


Vidim panamax pada li ga pada svaki dan.

Moram priznati da me ovaj pad capeova jako zabrinjava jer ih ATPL prepuna [lol]
[/quote]

Ako te pad za Cape ne brine neovisno što nisu u floti naših bulk brodara, sugeriram ti da se ostaviš brodara, jer ćeš ostati bez novaca, očito je da ne kužiš stvari. Sorry.
[/quote]

Dal da mu kažemo zašto je to povezano?

da rezimiramo ovaj tjedan što se tiće bdi-a……..
ekipa koja je cijeli ovaj tjedan svakodnevno ( isti nickovi po nekoliko puta DNEVNO ) pisala kako će bdi da petka gora je totalno fulala i ima de se pokrije ušima……..nekima je bdi rastao ćak svaki dan ovaj tjedan……i zato apeliram na njih da samo svaki dan nastave pisati kako bdi ide gore jEr možda jednom i pogode pa ćemo svi bit sretni zbog njihovog altruizma……
ŠTRAŠNO,PRESTRAŠNO…………..

GS je upravo izašao iz crvenog. gledajte kako će sad naglo povući cijelo tržište za sobom, uključujući brodare [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

građevinari u agoniji,telekomunikacije u neizvjesnosti od poskupljenja impulsa,prehrambena proizvodnja u iskušenju zbog smanjenja kupovne moći….a kakve to sve ima veze brodarima..nikakve..brodari i luke isključivo ovise o svjetskoj ekonomiji,a ona će sigurno puno prije u regeneraciju od hrvatskog gospodarstva…


Jezus Marija,

imamo tikvu koji je prodao ovih dana i panično se želi ukrcati prije dividende jer je svjestan da će BDI gore, a sa desne strane imamo Sampija koji je u atpl do grla i ide mu poprilično na živce to kaj tikva druka kao Baron.

Zanimljivo!
I o tome ste cijeli dan raspravljali?
Kaj vi ništa ne radite?
Treba Vam svima dati otkaz kad imate tako puno vremena [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Kolega imam trenutno 37 dionica ATPL sa ulazom od 922.
ATPL mi isključivo služi za trejdanje i meni bi odgovaral niža cjena jer je i provizija brokeru manja, ali ovo besramno drukanje par forumaša mi ide na živce i ne mogu im dopustiti da gaze preko leševa a spremni su za 100 kuna pregaziti preko 10 leševa.
Gospodo siđite u ring da se borim a ne iz zadnjeg reda tribina navijate pa mi uzmite novce kako kažete da ću ja izgubiti sve svoje peneze, dođite vi pa mi ih uzmite biti ću sretan.
A evo vam i dokaz da mi služi isključivo za trejdanje i ništa više, ovdje je samo dio tranaskcija i to jednoga brokera a ima toga još jako puno, toliko me vole da me direktor jedne brokerske kuće a i sami pretpostavljate zašto već tri puta zvao kući i pitao jesam li zadovoljan sa uslugom, brzinom izlaganja naloga i drugih stvari, baš se pitam zašto on mene tako voli, možda ipak zbog provizije koju im ostavljam.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close