ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 20:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ako ste se ispucali sada kreće konjica, futuresi sve bliže zelenili, BDI danas pozitivan sa tendencijim prema gore, dividenda svaki dan sve bliže ima toga još ali za početak je dosta.

Kolega, šta da radimo? Evo ih veliki na bidu.
350 1.035,00
32 1.033,01
650 1.033,00

[/quote]

a kako znaš da su veliki a ne više malih sa istom cijenom?
🙂

Na JDPL na asku velike količine……

niko vas ne zajebava dok ne kupite ili prodate.:)
sve u svemu sklon sam vjerovat da se stvarno neko zajebava sa svojom lovom i na bidu i na asku, neko ko ima dobru internet vezu i brze prste i koji kupuje i prodaje količinu od 150 – 200 komada.
zajebana igra al u ovakvo vrijeme vrlo efikasna, dostatno da neko diže do 20 000 kuna dnevno. 🙂

kul, i ja bi se igra. 😀

@inverter

što jes jes… [thumbsup]

Pa dionica je cijelo vrijeme u plusu (ako promatramo prosiječnu cijenu od jučer) za razliku od crobija, ceka se objava BDI-a i onda bi mogli još malo UP, zašto svi očekuju da dnevni rast mora iznositi 8% lijepo je skupljati i pomalo.


Ovdje upišite svoj komentar…

Pa daj kaj se ljutiš sad na mene, ja te branim, a ti mi nećeš odgovoriti na pitanja, zašto sad prodavati il kupiti atpl, kuda ide bdi, na kolko si ti ulazio itd.

Ajde radi svoje vjerodostojnosti i dostojanstva.



Ovdje upišite svoj komentar…

Pa daj kaj se ljutiš sad na mene, ja te branim, a ti mi nećeš odgovoriti na pitanja, zašto sad prodavati il kupiti atpl, kuda ide bdi, na kolko si ti ulazio itd.

Ajde radi svoje vjerodostojnosti i dostojanstva.
[/quote]
[img]http://www.zwatla.com/emo/2007/gros-emoticones-002/325.gif[/img] [bye]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Vjerodostohnost i dostojanstvo na forumu?!?

Ajde neka radije netko baci BDI.

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...




Ovdje upišite svoj komentar…

Pa daj kaj se ljutiš sad na mene, ja te branim, a ti mi nećeš odgovoriti na pitanja, zašto sad prodavati il kupiti atpl, kuda ide bdi, na kolko si ti ulazio itd.

Ajde radi svoje vjerodostojnosti i dostojanstva.
[/quote]
[img]http://www.zwatla.com/emo/2007/gros-emoticones-002/325.gif[/img] [bye]
[/quote]

Ajde sampi pa nemoj se ljutit, jesi prodao po 1150 il si kupovao po 1250, il si i jedno i drugo?
Pa daj reci svoju tajnu? Znam da nisam dobar ko migonaj, dizel ili gubica, al brate dosadno mi je na moru lijeva kiša ko iz kabla, posmokao sam trubu i sad me ubija dosada, daj bar ti me ne ostavljaj, reci mi svoju priču.

Al kratko molit ću, nevolim puno čitat, više volim puno pisat [cool]

Baltic Exchange Dry Index 2985 DOWN 33
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4844 DOWN 193
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2952 UP 38
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1817 UP 35
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 794

evo prijatelju

Baltic Dry under 3.000

panamaxi idu gore prijatelju drugi dan za redom, to je jedino bitno [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close