ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 17:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-brodari-gotovo-anulirali-srpanjske-gubitke,50586.html


počelo je opet manipuliranje cijenom plašljivcem na asku… što je bliže dividend day bojim se da ćemo to svakdnevno gledati. A kad mu se približe nestat će kao i jučer. Eto imaju pravo naši stari, vrag sere na hrpu, tko ima novca, zaradit će još novca, pogotovo na ovom malom podobnom zse.

Trebali bi se svi skloniti ispod ovog sa 600 na asku i problem bi bio riješen, naravno on bih odmah nestao. Preokret trenda BDI-a tek se očekuje, jučer je objavljen podatak o manjoj nezaposlensti u USA, Alcoa objavila bolji 2Q, očekuje se dividenda na ATPL, pa ljudi koliko vam jpoš treba razloga da držite ovu dionicu makar još koji dan?!?



Makar me nitko ne slusa , jer pisem malo bolje od kuharice u restoranu drustvene prehrane, ipak
ponavljam dvijestotiputa….

Kolege , ne moze se ocekivati veca likvidnost …na razinama Crobexa 1790….

Povecanjem Crobexa , sve se vise investitora ukljucuje u posao tj. ulaganje ….. neki
neupuceni smatraju da je to navlacenje ….. nije. Jer kad mi voda dodje do nosa…tj. kad se
Crobex spusti na ove razine , ja ne plivam…plutam….i cekam …da mi netko baci pojas za spasavanje, nemam novaca bas za eksperimentiranje razina…

Pa nekakva politika razine Crobexa, gdje pocinje klinicka smrt..vec bi se trebala znati…
Zato, cekamo 17.07. da vidimo sto smo pripremili i naucili…..

a što je 17.7.?!? možda ste mislili 27.?
[/quote]

ne, dobro je mislio. misli na novi režim trgovanja.
27.7. je drugi par rukava…



počelo je opet manipuliranje cijenom plašljivcem na asku… što je bliže dividend day bojim se da ćemo to svakdnevno gledati. A kad mu se približe nestat će kao i jučer. Eto imaju pravo naši stari, vrag sere na hrpu, tko ima novca, zaradit će još novca, pogotovo na ovom malom podobnom zse.

Trebali bi se svi skloniti ispod ovog sa 600 na asku i problem bi bio riješen, naravno on bih odmah nestao. Preokret trenda BDI-a tek se očekuje, jučer je objavljen podatak o manjoj nezaposlensti u USA, Alcoa objavila bolji 2Q, očekuje se dividenda na ATPL, pa ljudi koliko vam jpoš treba razloga da držite ovu dionicu makar još koji dan?!?
[/quote]

sve to stoji al vas taj na asku jebe i na bidu. kako mu odgovara u kojem dijelu dana.
day trader.




Makar me nitko ne slusa , jer pisem malo bolje od kuharice u restoranu drustvene prehrane, ipak
ponavljam dvijestotiputa….

Kolege , ne moze se ocekivati veca likvidnost …na razinama Crobexa 1790….

Povecanjem Crobexa , sve se vise investitora ukljucuje u posao tj. ulaganje ….. neki
neupuceni smatraju da je to navlacenje ….. nije. Jer kad mi voda dodje do nosa…tj. kad se
Crobex spusti na ove razine , ja ne plivam…plutam….i cekam …da mi netko baci pojas za spasavanje, nemam novaca bas za eksperimentiranje razina…

Pa nekakva politika razine Crobexa, gdje pocinje klinicka smrt..vec bi se trebala znati…
Zato, cekamo 17.07. da vidimo sto smo pripremili i naucili…..

a što je 17.7.?!? možda ste mislili 27.?
[/quote]

ne, dobro je mislio. misli na novi režim trgovanja.
27.7. je drugi par rukava…
[/quote]

Kakav drugi par rukava, pa sta ce se toliko promijeniti?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!




Makar me nitko ne slusa , jer pisem malo bolje od kuharice u restoranu drustvene prehrane, ipak
ponavljam dvijestotiputa….

Kolege , ne moze se ocekivati veca likvidnost …na razinama Crobexa 1790….

Povecanjem Crobexa , sve se vise investitora ukljucuje u posao tj. ulaganje ….. neki
neupuceni smatraju da je to navlacenje ….. nije. Jer kad mi voda dodje do nosa…tj. kad se
Crobex spusti na ove razine , ja ne plivam…plutam….i cekam …da mi netko baci pojas za spasavanje, nemam novaca bas za eksperimentiranje razina…

Pa nekakva politika razine Crobexa, gdje pocinje klinicka smrt..vec bi se trebala znati…
Zato, cekamo 17.07. da vidimo sto smo pripremili i naucili…..

a što je 17.7.?!? možda ste mislili 27.?
[/quote]

ne, dobro je mislio. misli na novi režim trgovanja.
27.7. je drugi par rukava…
[/quote]

je,sjetio sam se poslije na šta je mislio.
hvala

Vaš link

FFA danas u plusu, dakle i BDI nam skakuće u zeleno

I noga u guzicu je korak naprijed


Vaš link

FFA danas u plusu, dakle i BDI nam skakuće u zeleno


Ma kakvi kolega tikva zna, pomalo sumnjam zašto mu je naziv tikva.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ako ste se ispucali sada kreće konjica, futuresi sve bliže zelenili, BDI danas pozitivan sa tendencijim prema gore, dividenda svaki dan sve bliže ima toga još ali za početak je dosta.

Kolega, šta da radimo? Evo ih veliki na bidu.
350 1.035,00
32 1.033,01
650 1.033,00

SLAVONAC (malo san maka)


Prodajte ako imate šta hahahahah [lol] [lol] [lol]

Kome?
Kupnja Cijena
65 1.030,00
8 1.029,01
3 1.028,15
30 1.028,00
30 1.025,15
60 1.025,00
50 1.021,00
3 1.020,15
87 1.020,00
20 1.016,16

SLAVONAC (malo san maka)

Zašto se paničari za svaki malo veći nalog na prodaji?


Sad je veliki s druge strane , kupiti.

Imam lagani osječaj da ovaj od 600 nas malo zahebava. [angry]

SLAVONAC (malo san maka)

New Report

Close