ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 03:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


@inverter

e hebi ga…ne govore svi o svojim pravim namjerama…a valjda znaš toliko, da ne bi smio donositi odluke na osnovu nečijih sugestija…da ih trebaš uzeti u razmatranje prilkom odluke je ok…

Čeka…i to je istina, što je više nas na čeki, bit će hebeniji rast kad krene…al kao što vidiš…. još čekamo [thumbsup]


jel jos cekas na 800??????? ili ces pocet kupovati na 1200???? [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Ja još ne mogu da vjerujem da se ovdje daju prognoze za cijenu ATPL-a, na osnovu Credite Suisse procjene za cijenu DRYS-a. Mili Bože, vrati nam drage forumaše koji znaju što je BDI, a i RSI, a i Parabolic SAR…

Mili bože makni drukere s foruma….

Svi relevantni indexi u padu a ti trkeljaš o Credite Suisseovoj procjeni cjene DRYS.a. Pa ne padaju brodari samo zbog procjene CS-a. BDI pada bez naznaka oporavka trenda, CRB index več 4 dana nije vidio zelene boje, potražnja za brodovima je u padu. Ljeto je – to je i bilo za očekivati…
[/quote]

Iz tvog posta se da isčitati da veze nemaš kakva je procejna CS…odi se igrati…
[/quote]

Istina nisam je pročitao… Sad kada jesam vidim i na što aludiraš



U pravu su da je to 8,3% bez obzira na cijenu al racunaj da je 1/12 u kešu od prosjecne cijene dana kad se ima pravo na dividendu onda je to skoropa 10%!!

??? Što je pjesnik htio reći?
[/quote]
Pjesnik je htio reci da je i keš i dionice od dividende skoro 10% !Nadam se da si napokon shvatio!





Ja još ne mogu da vjerujem da se ovdje daju prognoze za cijenu ATPL-a, na osnovu Credite Suisse procjene za cijenu DRYS-a. Mili Bože, vrati nam drage forumaše koji znaju što je BDI, a i RSI, a i Parabolic SAR…

Mili bože makni drukere s foruma….

Svi relevantni indexi u padu a ti trkeljaš o Credite Suisseovoj procjeni cjene DRYS.a. Pa ne padaju brodari samo zbog procjene CS-a. BDI pada bez naznaka oporavka trenda, CRB index več 4 dana nije vidio zelene boje, potražnja za brodovima je u padu. Ljeto je – to je i bilo za očekivati…
[/quote]

Iz tvog posta se da isčitati da veze nemaš kakva je procejna CS…odi se igrati…
[/quote]

Istina nisam je pročitao… Sad kada jesam vidim i na što aludiraš

[/quote]
Ma zašto moraš čitati šta piše ionako to nije bitno, važno je da malo drukneš na dole i to je to.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

pa ni na ovoj razini nema kamikaza [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



@inverter

e hebi ga…ne govore svi o svojim pravim namjerama…a valjda znaš toliko, da ne bi smio donositi odluke na osnovu nečijih sugestija…da ih trebaš uzeti u razmatranje prilkom odluke je ok…

Čeka…i to je istina, što je više nas na čeki, bit će hebeniji rast kad krene…al kao što vidiš…. još čekamo [thumbsup]


jel jos cekas na 800??????? ili ces pocet kupovati na 1200???? [cool]
[/quote]

hehe, odite kupite…prodvat će te meni po 850…


i šta je najbolje porastom cijene dionice prinos se relativno ne smanjuje [proud]

i što je najbolje, nema razvodnjavanja kapitala, što će reći trezor preslaguje portfelj, puni se kešom a dijeli dionice.
u ovom slučaju, keš=municija za održanje cijene dionice.
samo je problem da se ne ograde onom gluposti – neće kupovati iznad 3000 kn, a bogami ni ispod 2000, ako me pamćenje ne izdaje…
no ok, nisu isključeni ni iskrcaji velike desetorke…
u svakom slučaju, bit će jako zanimljivo na jesen.




@inverter

e hebi ga…ne govore svi o svojim pravim namjerama…a valjda znaš toliko, da ne bi smio donositi odluke na osnovu nečijih sugestija…da ih trebaš uzeti u razmatranje prilkom odluke je ok…

Čeka…i to je istina, što je više nas na čeki, bit će hebeniji rast kad krene…al kao što vidiš…. još čekamo [thumbsup]


jel jos cekas na 800??????? ili ces pocet kupovati na 1200???? [cool]
[/quote]

hehe, odite kupite…prodvat će te meni po 850…
[/quote]
Kad si spreman platiti tako visoku cjenu to mora da je sa pravom na dividendu. [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Skužio sam stvar, odem u spizu, vratim se a ATPL u plusu za 5%, a kad sam na računalu proživljavam i padove i uspone…Treba se kupati a ne pratiti BTI i ino…Ništa ovoj dionici ne smeta ka su investitori raspoloženi..

…a šta da ti kažem dva dana nisam gledao cijenu…i evo malo prije upalim komp i +7% …nema gubljenja živaca, zeleni se sve 🙂 ma ATPL je klasa za sebe…nije to dionica tipa danas je sutra nije…

Netko gubi strpljenje pa prodaje…


Danas bi BDI mogao biti pozitivan, ako ne danas sutra sigurno, a kako će to utjecati na cjenu dionice, pitam se pitam.

Po FFA levels ako ja dobro čitam ne, sve je crveno nema plavi na panamaxu a capesize malo

New Report

Close