ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


13 November 2007 Baltic Dry Index (BDI) +44 11039 [smiley2]

kolega zasto smjeh, pa basi su brodovi pali!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


13 November 2007 Baltic Dry Index (BDI) +44 11039 [smiley2]

BDI se racuna od 1985, a danasnja vrijednost je ATH.

BDI se racuna od 1985, a danasnja vrijednost je ATH.

A cijena ATPL najniža u zadnjih mjesec dana!

[smiley7][smiley15]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

strpljen—spasen…[smiley2]


Ja zbilja ne kuzim ove koji ruse cijenu nakon kaj se sve pojelo s aska. [smiley8]

Evo kako otprilike:

Fond ili dioničari xy (ili koordinirana skupina) prodaje i prodaje i prodaje uz podršku na forumu ne bi li izazavali panične reakcije drhtavih ručica. Kad drhtave ručice pročitaju “zabrinute” poručice mrkog medvjeda and co. onda ručice brže bolje prodaju čime samo pomažu igračima i pojačavaju trend.

Kad (i ako?) cijena dovoljno padne, fond (ili ekipa) počnu kupovati, a dionice im same od sebe padaju u usta…čemu plaćati skuplje kad se psihološkom manipulacijom može željenu robu kupiti povoljnije?
[smiley2]

Prva prodaja 3 270 kn, 146 kom.

[smiley7][smiley15][smiley7][smiley15]

Ovim tempom do kraja tjedna smo ispod 3 000 kn/ dionica

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

…samo što to zbog velikog interesa za ovu dionicu i ne ide uvijek tako jednostavno kao što se zamišlja…prosječna cijena današnjeg trgovanja = 3.294 kn


DareX: ” 13 November 2007 Baltic Dry Index (BDI) +44 11039 [smiley2] ” kolega zasto smjeh, pa basi su brodovi pali!!

Zato što vjerujem da će to uskoro doći na svoje, i to u velikom stilu… IMHO

Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi.


Alien: ” Ja zbilja ne kuzim ove koji ruse cijenu nakon kaj se sve pojelo s aska. [smiley8] ” Evo kako otprilike: Fond ili dioničari xy (ili koordinirana skupina) prodaje i prodaje i prodaje uz podršku na forumu ne bi li izazavali panične reakcije drhtavih ručica. Kad drhtave ručice pročitaju “zabrinute” poručice mrkog medvjeda and co. onda ručice brže bolje prodaju čime samo pomažu igračima i pojačavaju trend. Kad (i ako?) cijena dovoljno padne, fond (ili ekipa) počnu kupovati, a dionice im same od sebe padaju u usta…čemu plaćati skuplje kad se psihološkom manipulacijom može željenu robu kupiti povoljnije? [smiley2]

Mislim da je kolega Strawinsky ovo dobro sažeo. I to nije slučaj samo kod ATPL. Mislim da se fond menadžerima ne sviđa što sve manje ljudi ulaže u fondove, a sve više ide direktno na burzu, pa igraju prljavo..
[smiley1][smiley1][smiley1]

Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi.


Alien:

Ja zbilja ne kuzim ove koji ruse cijenu nakon kaj se sve pojelo s aska. [smiley8]

Evo kako otprilike:

Fond ili dioničari xy (ili koordinirana skupina) prodaje i prodaje i prodaje uz podršku na forumu ne bi li izazavali panične reakcije drhtavih ručica. Kad drhtave ručice pročitaju “zabrinute” poručice mrkog medvjeda and co. onda ručice brže bolje prodaju čime samo pomažu igračima i pojačavaju trend.

Kad (i ako?) cijena dovoljno padne, fond (ili ekipa) počnu kupovati, a dionice im same od sebe padaju u usta…čemu plaćati skuplje kad se psihološkom manipulacijom može željenu robu kupiti povoljnije?
[smiley2]

kolega, to ste odlično primjetili !!!

Prijavljujem dokup! [smiley1]

I… out of cash!
Nije me strah za ATPL kad vidim da se izlazi. Jer, u isto se vrijeme – ulazi! [smiley2]
A oni koji ulaze valjda znaju zašto ulaze, sudim po sebi. Promet je pristojan, faza
akumulacije itd. itd.
Fundamenti – nepromijenjeni, dakle… BUY!

Pozdrav svim posadama, naročito onoj u Rotterdamu![smiley2]

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

ovo je već cca 500 krug, kad će ova utrka završit, hm…..

New Report

Close