ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 23:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ftse 100 +0.4
dax 30 +0.9
cac 40 +0.55


do kada je zadnji dan za dobivanje dividende ?

mene ovo isto zanima….

Moderatora treba zabranit!!!



Ja još ne mogu da vjerujem da se ovdje daju prognoze za cijenu ATPL-a, na osnovu Credite Suisse procjene za cijenu DRYS-a. Mili Bože, vrati nam drage forumaše koji znaju što je BDI, a i RSI, a i Parabolic SAR…

Mili bože makni drukere s foruma….

Svi relevantni indexi u padu a ti trkeljaš o Credite Suisseovoj procjeni cjene DRYS.a. Pa ne padaju brodari samo zbog procjene CS-a. BDI pada bez naznaka oporavka trenda, CRB index več 4 dana nije vidio zelene boje, potražnja za brodovima je u padu. Ljeto je – to je i bilo za očekivati…
[/quote]

Iz tvog posta se da isčitati da veze nemaš kakva je procejna CS…odi se igrati…



do kada je zadnji dan za dobivanje dividende ?

mene ovo isto zanima….
[/quote]
pogledaj malo postove od prije par dana.

izgleda da se više neće moći kupovati ispod 1000kn , zakasnio sam

I noga u guzicu je korak naprijed

jedan malo veći ,i pristižu "guzičari" 🙂

Good artists copy. Great artists steal.






kad je atpl bila preko 3000 niko nije htio prodat…

na 500 niko nije htio kupit!

a sad je se svi brže bolje rješavaju kad god stignu! [lol]


e upravo zato je vise nece bit po 500 jer bi sad svi kupili….i mnogi je cekaju….. [cool]
[/quote]
Slažem se kolega, na 500 pa i 600 sigurno neće, no to ne znači da se neće moći kupovati po 800 i to relativno vrlo brzo. Kao što je poznato na svakoj transakciji netko gubi a netko dobiva, no svejedno I love this game.
[/quote]
to je drukanje kolega….bez argumenata…..na koliko ce cjena to nezna nitko….tvoja je zelja na 800 i samo "zelja"
[/quote]
Samo dragim Hr. sugradjanima:
Ma da ste ju kupovali i po 1350, HITNO prodajte, jer ne mozes vise nikog dovuci ni za rogove da ju kupuje po visim cijenama –GAP 975 postao jeod podrske OTPOR. Vec i vrapci na grani znaju da ce je biti i ispod 500, a USA i EURopska trzista su u padajucem trendu.
[/quote]
Ode GAP pojelo ga vrjeme hihihihi

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




Ja još ne mogu da vjerujem da se ovdje daju prognoze za cijenu ATPL-a, na osnovu Credite Suisse procjene za cijenu DRYS-a. Mili Bože, vrati nam drage forumaše koji znaju što je BDI, a i RSI, a i Parabolic SAR…

Mili bože makni drukere s foruma….

Svi relevantni indexi u padu a ti trkeljaš o Credite Suisseovoj procjeni cjene DRYS.a. Pa ne padaju brodari samo zbog procjene CS-a. BDI pada bez naznaka oporavka trenda, CRB index več 4 dana nije vidio zelene boje, potražnja za brodovima je u padu. Ljeto je – to je i bilo za očekivati…
[/quote]

Iz tvog posta se da isčitati da veze nemaš kakva je procejna CS…odi se igrati…
[/quote]
Pa on ti je kolega i on druka na dole nemoj tako na kolegu , on je mislio da je procjenaCS loša očito je jadan neupućen a htio bi nešto reći. [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Svi zaboravljamo na dividendu koja je nekih 9% -10%od sadasnje dionice,i sto je jaki adut toj dionici i sigurno joj nece dopustit da se spusti sta se datum prava na dividendu bude priblizava,iskreno mislim da je sutra 1000-ica bez obzira na bdi koji usporava negativu i preksutra okrece trend!

ako će dijeliti jednu dionicu na 12 komada onda je prinos 8,3% bez obzira na cijenu dionice [thumbsup]
[/quote]
U pravu su da je to 8,3% bez obzira na cijenu al racunaj da je 1/12 u kešu od prosjecne cijene dana kad se ima pravo na dividendu onda je to skoropa 10%!!

i šta je najbolje porastom cijene dionice prinos se relativno ne smanjuje [proud]


U pravu su da je to 8,3% bez obzira na cijenu al racunaj da je 1/12 u kešu od prosjecne cijene dana kad se ima pravo na dividendu onda je to skoropa 10%!!

??? Što je pjesnik htio reći?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Danas bi BDI mogao biti pozitivan, ako ne danas sutra sigurno, a kako će to utjecati na cjenu dionice, pitam se pitam.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ja sam odabrao vrapca. I odoh oparen na godišnji!

New Report

Close