ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja još ne mogu da vjerujem da se ovdje daju prognoze za cijenu ATPL-a, na osnovu Credite Suisse procjene za cijenu DRYS-a. Mili Bože, vrati nam drage forumaše koji znaju što je BDI, a i RSI, a i Parabolic SAR…

Ima jedna poslovica grčka, a može se primjeniti i za prvu i za drugu rečenicu
"Timeo danaos et dona ferentes"



Pomalo kolega, brrrr…zobi…
Ja sam jasno dao do zanja da nisam u ATPL, bar ne još. Izašao sam na pišljivih 1280…hehe…da je moglo bolje moglo je, al đavlu malo…i sad čekam jasne indikatore za promjenu trenda kako bih opet ušao, al njih nema…ma koliko god se vi trudili ili željeli da ih bude…sukladno tome, moja skromna procjena, ATPL i dalje pada, hebi kolega…možda sam baš tebi prodao…malo vieš ulaganje u znanje nije na odmet…

Ako si ti bio onaj što mi je prodao na 600 možda i jesi.
[/quote]

Kako si samo znao da se ovaj post odnosi na tebe?
[thumbsup]

banke su potopile brodovlje, a bome i ostatak svijeta. sutra će čeka još malo se povući prema dolje, vidim po pisanju ovdje, jerbo mi sve izgleda da se ide na testiranje SP800 kote. 875 kotu su probili danas kao maslac aprema svim pokazateljima tu je trebala biti jaka potpora. Probe li i 800 neće biti dobro, nadajmo se dobrim Q2.

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=C,BAC,WFC,JPM,GS,XLF,MS,FITB,PNC,KEY,AIG,HIG,UYG,ma,V,axp,xxz,DRYS,EGLE,EXM,ESEA,GNK,DSX,NM,OCNF,prgn,sblk,sb,free,tbsi,ship&d=e

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



@laki34

Prijatelju, i ak mu crkne veza, neće on platiti azpl 1050 kuna, već onoliko koliko je najniža prodaja ili ja još moram puno učiti o burzi [undecid]


Točno , ima neka šema, to se meni desilo pa sam pitao brokera, ima neka formula…

Danas sam na kupanju cili dan pa tek sad vidim crvenilo na sve strane a ATPL lagano zelena…Šta će tek biti kad drugi zazelene jednog dana….Ili će i nas sutra iskorigirati


Danas sam na kupanju cili dan pa tek sad vidim crvenilo na sve strane a ATPL lagano zelena…Šta će tek biti kad drugi zazelene jednog dana….Ili će i nas sutra iskorigirati

Kolega nemožete tako pa ekipa je cjeli dan tu i prizivaju i priželjkuje neke čudne brojke 500,600 a ima ih toliko optimističnih da kažu da bi smogli hrabrosti i ušli čak na 800 ali pod uvjetom da im pripadne dividenda drugačije ne [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Svi zaboravljamo na dividendu koja je nekih 9% -10%od sadasnje dionice,i sto je jaki adut toj dionici i sigurno joj nece dopustit da se spusti sta se datum prava na dividendu bude priblizava,iskreno mislim da je sutra 1000-ica bez obzira na bdi koji usporava negativu i preksutra okrece trend!



Danas sam na kupanju cili dan pa tek sad vidim crvenilo na sve strane a ATPL lagano zelena…Šta će tek biti kad drugi zazelene jednog dana….Ili će i nas sutra iskorigirati

Kolega nemožete tako pa ekipa je cjeli dan tu i prizivaju i priželjkuje neke čudne brojke 500,600 a ima ih toliko optimističnih da kažu da bi smogli hrabrosti i ušli čak na 800 ali pod uvjetom da im pripadne dividenda drugačije ne [lol]
[/quote]

pričao sam o SP na 800, taj film na atlantskoj nećeš gledati.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Svi zaboravljamo na dividendu koja je nekih 9% -10%od sadasnje dionice,i sto je jaki adut toj dionici i sigurno joj nece dopustit da se spusti sta se datum prava na dividendu bude priblizava,iskreno mislim da je sutra 1000-ica bez obzira na bdi koji usporava negativu i preksutra okrece trend!

pitam se koliko će % dolje nakon 31.07.????

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

do kada je zadnji dan za dobivanje dividende ?

Good artists copy. Great artists steal.


Svi zaboravljamo na dividendu koja je nekih 9% -10%od sadasnje dionice,i sto je jaki adut toj dionici i sigurno joj nece dopustit da se spusti sta se datum prava na dividendu bude priblizava,iskreno mislim da je sutra 1000-ica bez obzira na bdi koji usporava negativu i preksutra okrece trend!

ako će dijeliti jednu dionicu na 12 komada onda je prinos 8,3% bez obzira na cijenu dionice [thumbsup]


Ja još ne mogu da vjerujem da se ovdje daju prognoze za cijenu ATPL-a, na osnovu Credite Suisse procjene za cijenu DRYS-a. Mili Bože, vrati nam drage forumaše koji znaju što je BDI, a i RSI, a i Parabolic SAR…

Mili bože makni drukere s foruma….

Svi relevantni indexi u padu a ti trkeljaš o Credite Suisseovoj procjeni cjene DRYS.a. Pa ne padaju brodari samo zbog procjene CS-a. BDI pada bez naznaka oporavka trenda, CRB index več 4 dana nije vidio zelene boje, potražnja za brodovima je u padu. Ljeto je – to je i bilo za očekivati…

New Report

Close