ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je ko zna kaj se desava drys-u?


je ko zna kaj se desava drys-u?

Dryships (DRYS) : Upgraded to Outperform at CSFB; $8 target

Vaš link




kad je atpl bila preko 3000 niko nije htio prodat…

na 500 niko nije htio kupit!

a sad je se svi brže bolje rješavaju kad god stignu! [lol]


e upravo zato je vise nece bit po 500 jer bi sad svi kupili….i mnogi je cekaju….. [cool]
[/quote]

Slažem se kolega, na 500 pa i 600 sigurno neće, no to ne znači da se neće moći kupovati po 800 i to relativno vrlo brzo. Kao što je poznato na svakoj transakciji netko gubi a netko dobiva, no svejedno I love this game.
[/quote]
to je drukanje kolega….bez argumenata…..na koliko ce cjena to nezna nitko….tvoja je zelja na 800 i samo "zelja"

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Izgleda da je Credit Suisse postavila preporučenu cijenu za Drys na 8 dolara i to je izazvalo rast.Trenutno je na +5,71% tj 5,18 dolara.Ovo sam onako brzinski skužio na Yahoo forumu.

pa to bi trebala biti opcenito dobra stvar i za ostale brodare a pogotovo za drys


Cape se morao iskorigirat, bilo je jeftinije uzeti 2 panamaxa nego 1 cape.

Moglo se to riješit i da panamaxi poskupe 🙂

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Izgleda da je Credit Suisse postavila preporučenu cijenu za Drys na 8 dolara i to je izazvalo rast.Trenutno je na +5,71% tj 5,18 dolara.Ovo sam onako brzinski skužio na Yahoo forumu.

Lagano raste…

http://www.nasdaq.com/aspxcontent/ExtendedTradingTrades.aspx?selected=DRYS&mkttype=pre

Pre-Market Trade Reporting
Last: $ 5.16 Pre-Market
High: $ 5.35
Low: $ 4.95

Pre-Market: 5.16 +0.26 (5.31%) – Jul 8, 9:00AM EDT

I noga u guzicu je korak naprijed

još dvadesetak dana do day d. mislim da nećemo vidjeti neko naročito divljanje svega nekoliiko dana prije dana sudnjeg.
drugim riječima, atpl će ciculjit miculjit na ovoj razini, nešto će se malo povećat neposredno prije, no mislim da je sasvim druga priča poslije…
tako mi izgleda.

Ima li još kukumara? ili si se osvjestio, al imam neki party ovih dana, pa bih podijelio te kukumare što ih papaš, do budemo svi high, kad već BDI nije…

Probaj sutra ponovo…

Ja im isto govorim da hitno prodaju a nitko neće već rade potpuno suprotno i skidaju s aska.
GAP na 975 će ti sutra biti prošlost.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????






kad je atpl bila preko 3000 niko nije htio prodat…

na 500 niko nije htio kupit!

a sad je se svi brže bolje rješavaju kad god stignu! [lol]


e upravo zato je vise nece bit po 500 jer bi sad svi kupili….i mnogi je cekaju….. [cool]
[/quote]
Slažem se kolega, na 500 pa i 600 sigurno neće, no to ne znači da se neće moći kupovati po 800 i to relativno vrlo brzo. Kao što je poznato na svakoj transakciji netko gubi a netko dobiva, no svejedno I love this game.
[/quote]
to je drukanje kolega….bez argumenata…..na koliko ce cjena to nezna nitko….tvoja je zelja na 800 i samo "zelja"
[/quote]
Samo dragim Hr. sugradjanima:
Ma da ste ju kupovali i po 1350, HITNO prodajte, jer ne mozes vise nikog dovuci ni za rogove da ju kupuje po visim cijenama –GAP 975 postao jeod podrske OTPOR. Vec i vrapci na grani znaju da ce je biti i ispod 500, a USA i EURopska trzista su u padajucem trendu.
[/quote]
kolega morat ces se malo vise postavit na bid ,vidis da nema vise kamikaza…. [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close