ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sutra će se viditi ko je koga…


Idealan danasnji dan za dokup!

a što bi moglo biti tek sutra kada se uključe i ostali imaoci atpl koji su danas bili spriječeni u prodaji.
…..još jedan idealan dan !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



FANTASTICNA LIKVIDINOST,kako to ,a svi su na godisnjem ??zanimljivo…..10 milja na atplu….

mujo: haso, bil ti pojo govno za milijun maraka?
haso: bi, što ne bi. daj!
haso: progut! aj daj milijun maraka.
mujo: etoti.
haso: a bil ti mujo moje govno pojo za milijun maraka?
mujo: bi. aj seri!
mujo: progut! slurp! daj pare.
haso: a jesgaiti… eto ti milijun.

poučak: nitko ništa nije zaradio, obojica ručali a ništa nisu platili.

nego, sad stvarno: danas je raj za trejdanje bio. jedni drugima prodavali i nabili promet. to je.

[/quote]

Bolji mi je onaj sa dva brokera.
Nitko ništa ni je zaradio ali su ostvarili 2 milje maraka prometa.
Ali danas je ipak bilo malo drugačije.

who dares, wins



eto prilike za ukrcaj! nevjerovatna situacija koju će pametni (i oni u kešu) iskoristiti…preplašeno krdo bez pameti…pa političke igre u hrvata traju odkad je i države bdi up! gleda se sve živo i rasprodaja jer ode premijer…polupismeni novinari kvazi analitičari ruše dionice rekla kazala informacije ode ivo i šta sada kao da nema sutra!!!

Pa i bolje da ode. Srušio nam je burzu poljednji put. Samo kad se sjetim izjava: "u banani smo", "ukidamo drugi mirovinski stup",… Toliko je puta srušio burzu glupim izjavama.
[/quote]
faca je definitivno jak kad ima takav druk ili su samo glupi oni koji nasjednu, pitanje je sad?




eto prilike za ukrcaj! nevjerovatna situacija koju će pametni (i oni u kešu) iskoristiti…preplašeno krdo bez pameti…pa političke igre u hrvata traju odkad je i države bdi up! gleda se sve živo i rasprodaja jer ode premijer…polupismeni novinari kvazi analitičari ruše dionice rekla kazala informacije ode ivo i šta sada kao da nema sutra!!!

Pa i bolje da ode. Srušio nam je burzu poljednji put. Samo kad se sjetim izjava: "u banani smo", "ukidamo drugi mirovinski stup",… Toliko je puta srušio burzu glupim izjavama.
[/quote]
faca je definitivno jak kad ima takav druk ili su samo glupi oni koji nasjednu, pitanje je sad?
[/quote]
Mislim da je ono drugo… Negdje sam pročitao da je broj dioničara u hr višestruko premašuje omjere broja dioničara u zemljama u regiji. Zar se onda treba čuditi…

boim se da će danas biti bježi ko stigne i daj što daš..
volio bi da sam u krivu

strpljen..spašen Time is on my side

ATPL mi je trenutno najveća enigma na ZSE,jučer je srušio cijenu Sanader, zatim je BDI okrenuo lagano u crveno (ipak BPI je rastao kao što sam u ponedjeljak i najavio kad sam vidio FFA). Pozitivno je što se očekuje bolji rezultati za 2Q, pozitivno je što će se djeliti dividenda, ali dvojbene su špekulacije što će ta dividenda donijeti jer će se povećati free float. Ipak mislim da će se ova dionica održati na razinama između 1000-1150 kn ovaj mjesec (naravno bit će i poneki izlet na 970 i 1200).




eto prilike za ukrcaj! nevjerovatna situacija koju će pametni (i oni u kešu) iskoristiti…preplašeno krdo bez pameti…pa političke igre u hrvata traju odkad je i države bdi up! gleda se sve živo i rasprodaja jer ode premijer…polupismeni novinari kvazi analitičari ruše dionice rekla kazala informacije ode ivo i šta sada kao da nema sutra!!!

Pa i bolje da ode. Srušio nam je burzu poljednji put. Samo kad se sjetim izjava: "u banani smo", "ukidamo drugi mirovinski stup",… Toliko je puta srušio burzu glupim izjavama.
[/quote]
faca je definitivno jak kad ima takav druk ili su samo glupi oni koji nasjednu, pitanje je sad?
[/quote]

Zadnji put kad je Tuđman na saboru HDZa izrekao nebulozu "Tko šljivi Evropu, znamo mi sve bolje od njih", burza se srušila i tako ostala 2 godine.
Sad pak Kanader kaže da mu je dosta igranja premijera i da će si naći neku drugu igricu jer u ovoj previše gubi pa mu ide na živce…
Baš lijepo [angry]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

neko fino polako, gricka po 200 kom sa prodaje….
a svaki dan se radja novi naivac…

ma ljudi su u panici ,šutite i kupujte od panjeva
prodavati ćemo im opet na 1700

Good artists copy. Great artists steal.


ATPL mi je trenutno najveća enigma na ZSE,jučer je srušio cijenu Sanader, zatim je BDI okrenuo lagano u crveno (ipak BPI je rastao kao što sam u ponedjeljak i najavio kad sam vidio FFA). Pozitivno je što se očekuje bolji rezultati za 2Q, pozitivno je što će se djeliti dividenda, ali dvojbene su špekulacije što će ta dividenda donijeti jer će se povećati free float. Ipak mislim da će se ova dionica održati na razinama između 1000-1150 kn ovaj mjesec (naravno bit će i poneki izlet na 970 i 1200).

Vrhunska analiza kolega.
Još da si proširio raspon od 800-1400 bio bi u pravu 100%.

who dares, wins

ovo je majka svih dionica ,bravo atpl [thumbsup]

New Report

Close