ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 20:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ovo me podsjeća kad je bio split punt-r-a
pa me zval frend sav u panici da mu je pala dionica 10 puta

nema granica ljudske gluposti

Postanite Eu-robovi


Stalno stižu nove količine na 3300 na prodaji. Dokle može kupnja to apsorbirati? Dok se ne istroši. A zatim slijedi jazovka.

moguce. Samo u tom slucaju nece jazovka biti na ATPL jedino. Malo , sasvim malo ce se prosiriti na sve tvrtke koje imaju gubitak izvan visine kapitala (da ih ne nabrajam tu) odnosno jazovka postaje Lukina jama. Isto tako pad ce izazvati lancanu reakciju i ode CROBEX 50 % dole….Kad vec analiziramo trgovanje…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

meni ovo izgleda kao dogovoreni pretovar sudeći po prometu i paketima od 100-150 kom

Nema zime za crobex. Samo se pribojavam već viđenog na ovoj dionici.
Samo za one koji ne znaju, bila jednom davno na 950 i onda unatoč ostatku tržišta lagano, malo po malo pa na ispod 700 iako se to nije očekivalo, dapače. Ne želim nikoga plašiti ali ova dionica je vrlo predvidljiva. Ne želim nikoga plašiti, ali treba biti oprezan.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.



Ovo je najgori način špekuliranja, ali tko špekulira puno na kraće staze izgubi kapital, jer mora plaćati proviziju svaki put, zato uloži kako treba i čekaj dosta, dosta dugo……………. Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Mreich drukas, ha? A ne sizis kad ti netko radi to na tvojim dionicama…[smiley1]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

što se to događa na ovoj dionici??
Kakav stock split je u pitanju..ima li namjeru Atlanska raditi stock-split??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Nema zime za crobex. Samo se pribojavam već viđenog na ovoj dionici. Samo za one koji ne znaju, bila jednom davno na 950 i onda unatoč ostatku tržišta lagano, malo po malo pa na ispod 700 iako se to nije očekivalo, dapače. Ne želim nikoga plašiti ali ova dionica je vrlo predvidljiva. Ne želim nikoga plašiti, ali treba biti oprezan.

Kad je već ova dionica toliko predvidljiva, dajte nam kolega recite gdje da se postavimo sa nalozima,
da ne gubimo vrijeme i razbijamo glavu.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Mreich drukas, ha? A ne sizis kad ti netko radi to na tvojim dionicama…[smiley1]

Samo realno procjenjujem trenutnu situaciju.
Osim toga ovo mi je najdraža dionica, zapravo prva “ljubav” još od 1996.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Na ovoj dionici ima dosta medvjeda…………..[smiley2]
Zbog toga pada vrijednost ATPL……….[smiley2]
A oni samo love ribu……………[smiley4]
Pozdrav[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Nema zime za crobex. Samo se pribojavam već viđenog na ovoj dionici. Samo za one koji ne znaju, bila jednom davno na 950 i onda unatoč ostatku tržišta lagano, malo po malo pa na ispod 700 iako se to nije očekivalo, dapače. Ne želim nikoga plašiti ali ova dionica je vrlo predvidljiva. Ne želim nikoga plašiti, ali treba biti oprezan.

Vidi se da je na djelu kapitalizacija, to nitko ne porice.. Medjutim, ATPL je vec pala sa 3.800 na 3.300, iako s obzirom na iskrcavanje jest moguc manji nastavak negativnog trenda. Ja upravo panicno trazim sredstva da dokupim jos ako se to dogodi.

Znam sto hocete reci, ali rijec jazovka je preostra, IMHO…. [smiley2]

to BB: provjeri PM.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

To si napravio i prosli tjedan pa sam te pitao za DLKV i ATPL, ti si procjenio da ATPL ce biti oko 3250 i DLKV oko 1450… U medjuvremenu dlkv je otisao na 1615 a atpl je dosegnula 3500, toliko o kvaliteti TA analize u tvojoj izvedbi, ja sam u medjuvremenu zaradio na takvim stvarima. Mozda si i ti, pa vrtis novi krug drukanja?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close