ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

2. ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 133.002 9,53 Osnovni račun, ugrubo izracun….oko cca 10 000 ce im ostati u trezoru…cca 120 000 ce podjelit…ovo je ugrubo izracun,ispravite me ako grijesim…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jel to znači sljedeće:
dobiješ dionicu za svakih 12 što ćeš posjdovat 31.7.09. + 93,25 Kn po dionici na ostatak?

Npr. ako budeš imao 100 dionica dobiješ 8 dionica i 4 puta po 93,25 Kn?

Za ovo što su oni izbacili trebaš imat malu maturu da se snađeš [smiley]

...

meni se ovo ne sviđa…čim nema keša nije dobro…ovo je kao kad firma obavi radove nekom supermarketu i ovi na kraju posla kažu nema love ajmo kompezirati uzmite špeceraj!
uostalom ko garantira da će atpl 31 srpnja biti 1200kn????
eto zašto su jerković i lonza prodavali pametnom dosta! da mi je samo znati kakve će sve još manipulacije ovdje biti do 31 srpnja a i poslije kad krene rasprodaja dobivenog!

živjeli!!!


Pravi potez uprave, još jednom su dokazali da im nitko u Hrvatskoj nije ravan, isprazniće trezor i tako će trezor moći ponovo braniti cjenu od ovih market makera koji se pokušavaju igrati sa dionicom.

Slažem se. Zanimljivo rješenje iz perspektive upravljanja poduzećem.
Vuk sit (dividenda isplaćena dodjelom dionica) i koza cijela (cash ostao u poduzeću).
Ako cijena do tada poraste, još bolje, ako padne, još uvijek može kasnije porasti. [wink]


2. ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 133.002 9,53 Osnovni račun, ugrubo izracun….oko cca 10 000 ce im ostati u trezoru…cca 120 000 ce podjelit…ovo je ugrubo izracun,ispravite me ako grijesim…

lova od dobiti njima nama dionice hmhm…dobru trampu su izveli i zašto?

živjeli!!!


Pozdrav kolegama. Nakon dugo vremena odlucio sam se i registrirati na ovom forumu nakon cca godinu dana citanja svakakvih gluposti.
Zar iz svega ovoga ako se dobro procita ne pise:

1. da su se dana 19. lipnja 2009. godine održale sjednice Uprave (u 09:00 sati) i Nadzornog odbora (u 11:00 sati) društva ATLANTSKA PLOVIDBA d.d.

Sto bi znacilo sljedece:
V. Vrijednost svake vlastite dionice utvrđuje se u visini prosječne cijene koja za dionice Društva bude ostvarena na Zagrebačkoj burzi na dan održavanja sjednice Nadzornog odbora na kojoj je donesen prijedlog ove Odluke i Odluka o sazivanju Glavne skupštine za dan 04. kolovoza 2009.g.

To bi trebalo znaciti da se uzima prosjecna cijena od danas?!?!?

Ja to tumačim tako. Cijena je od danas.

...


meni se ovo ne sviđa…čim nema keša nije dobro…ovo je kao kad firma obavi radove nekom supermarketu i ovi na kraju posla kažu nema love ajmo kompezirati uzmite špeceraj!
uostalom ko garantira da će atpl 31 srpnja biti 1200kn????
eto zašto su jerković i lonza prodavali pametnom dosta! da mi je samo znati kakve će sve još manipulacije ovdje biti do 31 srpnja a i poslije kad krene rasprodaja dobivenog!

a koliko daje jdpl dividende??????? a puni keša….. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Koliko ja kužim nije uopće bitna cijena dionice iza današnjeg dana, dobivaš za 12 dionica 1 gratis a ostalo po današnjoj cijeni. Znači za misec dana može koštati i 100 kn a ti svejedno dobivaš gore navedeno…Mislim da je ovo dobro riješenje, bolje nego keš..S dobivenim kešom pravi dioničari bi nadokupili i platili proviziju itd. a ovako dobiju dionice…


nakon cca godinu dana citanja svakakvih gluposti.


Za ovo što su oni izbacili trebaš imat malu maturu da se snađeš [smiley]

Načitao se Mikis svakojakih gluposti na forumu, kaže.
Možda mu je i tvoje pojašnjenje glupost?

Super potez.branit ce se vrijednost dionice.

V. Vrijednost svake vlastite dionice utvrđuje se u visini prosječne cijene koja za dionice Društva bude ostvarena na Zagrebačkoj burzi na dan održavanja sjednice Nadzornog odbora na kojoj je donesen prijedlog ove Odluke i Odluka o sazivanju Glavne skupštine za dan 04. kolovoza 2009.g.

To bi trebalo znaciti da se uzima prosjecna cijena od danas?!?!?

tako sam i ja shvatio, što znači 93kn,
nekako sam mišljenja da će oni koji je žele imati u portfelju sljedećih mjesec dana svim silama pokušavati srušiti cijenu i to uspješno kao što su to dosad odrađivali, ne znam bit će svega….

semper fidelis

ovo je odličan potez uprave…cijena dionice neće padati kao kod isplate u novcu, ostat će novca za poslovanje i ponovni dokup u trezor…po dionici koja neće ići u paket od 12 biti će isplaćeno oko 92 kn i to je opet lijepa suma…. pogotovo onima koji su dobili i predujam od 50 kn….
sve u svemu kao dioničar osjećam se i više nego zadovoljno…pokazalo se opet da imamo pametne ljude u upravi… [thumbsup]
uz sve to očekujem i lagani rast cijene jer prinos je ipak oko 8% što nije malo u ovim vremenima…plus opće dizanje tržišta u jesen i novogradnje koje stižu…mislim da će svim dioničarima ATPL biti lijep osmjeh na kraju ove godine… [rolleyes]

New Report

Close