ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde najbrži prst za dividendu, da vidimo! Hoće li biti šokantno mala/vela ili očekivano srednja! [sealed] Ako je Jerković ostavio svojih 10000 komada nekome od obitelji moglo bi biti svašta.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

sa koje adrese skidate bdi index (14:30) ?
Hvala !

du du du .. nema nam pomoći

nije isključeno i navlačenje na prodaju kako bi se dokupilo mada mi se čini šuplji bid, velik je ovdje free float da bi to bilo

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Objasnite meni laiku kakve veze sa današnjim trgovanjem ima vrijednost ostatka dividende?


Pratim i stavljam 100 kuna na 100 kuna.

foldam [lol]


sa koje adrese skidate bdi index (14:30) ?
Hvala !

Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed


Objasnite meni laiku kakve veze sa današnjim trgovanjem ima vrijednost ostatka dividende?

Danas trguju oni što su tek čuli za ovu dionicu i maleni dokupljivači koji su doma slučajno našli neku zaboravljenu zalihu. Veliki su već napravili što su mislili za ovu fazu i spakovali se za produženi Hrvatski tjedan na more. [cool]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

STEEL mills in Europe have started importing iron ore from Brazil for the first time since January, boosting sentiment for a recovery in transatlantic trade for capesize bulk carriers.

The Atlantic capesize market had shown “encouraging” signs of activity for iron ore shipments, rather than steam coal, Norwegian broker Fearnleys said .

ja očekujem još 100kn na onih 50 akontacije….ipak su vozarine otišle na razine koje će osigurati pozitivno poslovanje a to znači da se može smanjiti keš na računu bez većih posljedica….makar nebih se bunio ni da dobijem isplatu u trezorskim dionicama…to bi otvorilo mogućnost da se trezor ponovno uključi u kupovinu kad dođe pravi trenutak …


Dnevnik HRT 1 12.00 Dubrovnik Airlane povečao promet za 10 posto [wink] još jedna dobra vijest

iako nema veze s dionicom moram odgovorit na netočan navod. oprostit ćeš nije povećao promet nego mu je promet pao za 30 %. a čarter letovi su se povećali za 30 %.


sa koje adrese skidate bdi index (14:30) ?
Hvala !

http://messages.finance.yahoo.com/mb/DRYS

evo kolega


sa koje adrese skidate bdi index (14:30) ?
Hvala !

Jedna od:

Vaš link

New Report

Close