ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Top bid
CIJENA KOLIČINA

1.112,50 1,084

Rok trajanja naloga: 2,2 minute.

Da nije Alabama ujedno onaj koji prodaje pomalo na 1125,xx kunića?
Tog se ja uvijek bojim kada vidiš ogroman nalog na asku …
[/quote]
Realno gledajući, da postoji netko od jačih igrača koji se žele iskrcati na cijeni od 1.112 kn na kojoj je stajao nalog, bilo bi im dovoljno i puno manje od dvije minute da to učine tj. da prihvate takvu ponudu. Ali…to nitko od njih nije učinio…nisu htjeli prodati po toj cijeni…
[/quote]

Kolega niste me razumjeli. Staviš veliki nalog na kupnju od npr. 1100 Kn, imaš npr. 300 dionica koje bi prodao po npr. 1120 Kn, i zbog ovog velikog naloga na kupnju se istreseš na prodaji … Toga se bojim …

[/quote]

ovo što ti je napisao je ključno, alabama je mala riba, a mi ostali smo planktoni u atlantskoj plovidbi. da neki grbavi kit želi van iz ove dionice poklopio bi ga u sekundi, ali nije. to vam puno toga govori zar ne, o budućnosti komapnije i očekivanjima većih igrača [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

normalno bi bilo negdje oko 70,00 kn…to je objektivno,a realno bi trebali dati 100,00 kn po dionici,jer su to obećali,ali s obzirom da su to dubrovčani,i 70,00 bi bilo o.k.


pa sta toliko laprdaju?! [pray]

pa pogledaj gdje je cijena, prodaje nema, prati to i znaš odluku već, tržište je prepuno insajdera i već se vidi sve [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ma nek zaokruže na 100 kn da se ne moraju natezati previše sa matematikom [lol]

Krenulo je…

Top ask
CIJENA KOLIČINA
1.130,00 84
1.134,00 10
1.134,88 11
1.135,00 118
1.138,95 50
1.139,89 100
1.140,00 100
1.142,50 10
1.144,38 2
1.144,40 12

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"





Top bid
CIJENA KOLIČINA

1.112,50 1,084

Rok trajanja naloga: 2,2 minute.

Da nije Alabama ujedno onaj koji prodaje pomalo na 1125,xx kunića?
Tog se ja uvijek bojim kada vidiš ogroman nalog na asku …
[/quote]
Realno gledajući, da postoji netko od jačih igrača koji se žele iskrcati na cijeni od 1.112 kn na kojoj je stajao nalog, bilo bi im dovoljno i puno manje od dvije minute da to učine tj. da prihvate takvu ponudu. Ali…to nitko od njih nije učinio…nisu htjeli prodati po toj cijeni…
[/quote]

Kolega niste me razumjeli. Staviš veliki nalog na kupnju od npr. 1100 Kn, imaš npr. 300 dionica koje bi prodao po npr. 1120 Kn, i zbog ovog velikog naloga na kupnju se istreseš na prodaji … Toga se bojim …

[/quote]

ovo što ti je napisao je ključno, alabama je mala riba, a mi ostali smo planktoni u atlantskoj plovidbi. da neki grbavi kit želi van iz ove dionice poklopio bi ga u sekundi, ali nije. to vam puno toga govori zar ne, o budućnosti komapnije i očekivanjima većih igrača [wink]
[/quote]

@Laki34

Upravo tako kako je kolega Rekvijem pojasnio. Postoji poveći broj fizičkih osoba koje su u posjedu takvih količina ATPL i mogli bi ih u sekundi iskrcati…

Evo vide se prvi odjeci sjednice…

Top ask
CIJENA KOLIČINA
1.130,00 103
1.134,00 10
1.134,88 11
1.136,98 1
1.137,89 100
1.138,00 2
1.138,95 50
1.140,00 100
1.142,50 10
1.144,38 2

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

@diablero

i šta tebi govore ti nalozi?

meni govore 50kn, obzirom na izostatak euforije…dabogda se varao

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Govore mi da bi bilo krasno kada bih imao tih petstotinjak tisuća slobodnih za investirat.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

nitko ne komentira europu koja je dobro zelena i članke o kraju krize…mislim da su to odlične informacije!

živjeli!!!

slušajte podnevne vijesti radio dubrovnika Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed

New Report

Close