ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

po lojtrici gor i dol…

Ove zadnje transakcije su sigurno dokup kolege Marksa. Predpostavljam!? Ako sam u pravu , a nadam se da jesam, može kolega pozvati i ulicu na marendu a ne samo susjeda.[smiley11][smiley11] Pozdrav svim kolegama [smiley2][smiley2][smiley2]

Ovo danas baš i nije bio neki promet…mali nalozi, ali možda i nije loše da se svi malo odmorimo od naglih skokova…malo stabilizacije ponekad ne škodi.

Na zatvaranju:


Ovo danas baš i nije bio neki promet…mali nalozi, ali možda i nije loše da se svi malo odmorimo od naglih skokova…malo stabilizacije ponekad ne škodi.

Pa odmaramo se od ikakvih skokova i stabiliziramo se preko mjesec dana vec. Bojim se da cemo se mi “stabilizirati” do polovice sijecnja dok se svi egzekjutivi po fondovima i drugdje ne vrate sa skijanja

pa sad ovisi kako gledamo jer bilo je i skokova u jamu…[smiley1]


Pa odmaramo se od ikakvih skokova i stabiliziramo se preko mjesec dana vec. Bojim se da cemo se mi “stabilizirati” do polovice sijecnja dok se svi egzekjutivi po fondovima i drugdje ne vrate sa skijanja

[smiley2] Baš

nego kopka me jedna stvar, ko će kupovat ovu dionicu za mjesec dva, po skupljim (nadam se) cjenama kad se sad baš svako mogao ukrcat ko je htio na ovim razinama ? [smiley7]
Mislim, već je neko vrijeme sasvim izvjesno da će Atlanska imati dobre rezultate poslovanja, – što bi se još to trebalo dogodit da bude triger pa da mi sa ATPL krenemo gore ?

Ah, koliku sam vjeru imao kad sam ulazio a sad mi je crv sumnje počeo radit
Neko je spomenuo da su samo budale očekivale 4000 do kraja godine [smiley7] ja sam bio i više od toga, imao sam “osjećaj za filing” da će potegnut do 4200 do konca 12 mj. baš zbog toga što je predizborna kampanja i na domaćem terenu se mogu igrat igrice ali ATPL plovi u međunarodnim vodama i to bi trebala bit najsigurnija luka za sredstva, no sad se pitam da li je to baš tako.

Nadam se da nikoga ne ljutim , ali ja danas pretočio se u HT.
Ovdje nema kruha još neko vrijeme.

Pozdrav i sretno


Nadam se da nikoga ne ljutim , ali ja danas pretočio se u HT. Ovdje nema kruha još neko vrijeme. Pozdrav i sretno

fala i vama takodjer[smiley2][smiley2][smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Grangers,
U Hrvatskoj ima stotinjak fondova. Gotovo sve što se događa na burzi “igre” su fondova. Postavlja se pitanje (gotovo pa retoričko), koje bi bilo najkvalitetnije ili možda najsigurnije ulaganje trenutno na ZSE, koja dionica ima sigurnu i stabilnu perspektivu, i koliko trenutno ima takvih dionica. Duboko sam uvjeren da je ATPL jedna od takvih dionica, i upravo činjenica da će je i fondovi dokupljivati (čekamo da krenu), a već je imaju u portfeljima na visokom mjestu (Ilirika JIE, Prospectus i sl.), daje nam razloga da budemo mirni i strpljivi u ovim “tmurnim” danima.

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

Pa i nisi napravio neki potez!?Barem ja tako mislim ! Sretno ti bilo.


Nadam se da nikoga ne ljutim , ali ja danas pretočio se u HT. Ovdje nema kruha još neko vrijeme.
Pozdrav i sretno


fala i vama takodjer[smiley2][smiley2][smiley2]

Ovdje nema kruha, al’ zato ima kolača. [smiley2]

Evo, zbog objektivnosti, najbolje da ovdje zabilježimo današnje stanje obiju dionica pa ćemo usporediti postotni rast ili pad cijena negdje u ožujku 2008., nakon objave godišnjih izvješća:
HT = 362 kn
ATPL = 3.355 kn


Grangers, U Hrvatskoj ima stotinjak fondova. Gotovo sve što se događa na burzi “igre” su fondova. Postavlja se pitanje (gotovo pa retoričko), koje bi bilo najkvalitetnije ili možda najsigurnije ulaganje trenutno na ZSE, koja dionica ima sigurnu i stabilnu perspektivu, i koliko trenutno ima takvih dionica. Duboko sam uvjeren da je ATPL jedna od takvih dionica, i upravo činjenica da će je i fondovi dokupljivati (čekamo da krenu), a već je imaju u portfeljima na visokom mjestu (Ilirika JIE, Prospectus i sl.), daje nam razloga da budemo mirni i strpljivi u ovim “tmurnim” danima.

Zasto se spominju samo ovi fondovi a glavni Aureus nitko ne spominje. Imaju cirka 20 000 dionica

New Report

Close