ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Oprez ljudi, ATPL se ruši na izrazito malom prometu. Psihoza je jaka, ali da netko udari sa 200 komada po asku, bilo bi čuda.

please, udari ti i priušti nam to čudo…
priušti nam mnoge nezaboravne prizore…

gledam i ne znam bi se smijao i plakao…

pogotovo nakon jučerašnjeg odbijanca brodara u americi…

smiješno…

možda bdi malčice i opet korigira, al halo, pa 4000 je!!!


Oprez ljudi, ATPL se ruši na izrazito malom prometu. Psihoza je jaka, ali da netko udari sa 200 komada po asku, bilo bi čuda.

točno, iako je moguće i obrnuto. Čini se da je daytraderima ipak proradila guza, strah je ipak za nijansu jači od pohlepe. [lol]

A ako krene BDI dole biti će bežanije, ako ne ovi onda slijedeći tjedan

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ovdje više ni market maker ne pomaže
ni sv.ante
ni sv.vlaho

http://www.kucilooro.webs.com/

ovaj pad mogu objasniti jedino time da tko je danas kupio nema pravo na dividendu,a to sam ja,ako je tako,onda sam se zahebao…


A ako krene BDI dole biti će bežanije, ako ne ovi onda slijedeći tjedan


Pa da, isto onakve koja je bila kad je rastao, a mi po danu -5%. Čemu panika, dnevne oscilacije BDI-ja, ništa ne znače bitna je razina gdje se stabilizira,a srednjeročno treba rasti (pogle naftu) [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



A ako krene BDI dole biti će bežanije, ako ne ovi onda slijedeći tjedan


Pa da, isto onakve koja je bila kad je rastao, a mi po danu -5%. Čemu panika, dnevne oscilacije BDI-ja, ništa ne znače bitna je razina gdje se stabilizira,a srednjeročno treba rasti (pogle naftu) [cool]
[/quote]

Je, ali ti to objasni špekulatima koji se klade na pad cijene, i za sada to uspijevaju …

...

Pomažu Nigerijci koji su uništili naftovod .

Ajmoooo, protuofenziva na pomolu, možda čak i do 1080,00 Kn 🙂

...




A ako krene BDI dole biti će bežanije, ako ne ovi onda slijedeći tjedan


Pa da, isto onakve koja je bila kad je rastao, a mi po danu -5%. Čemu panika, dnevne oscilacije BDI-ja, ništa ne znače bitna je razina gdje se stabilizira,a srednjeročno treba rasti (pogle naftu) [cool]
[/quote]

Je, ali ti to objasni špekulatima koji se klade na pad cijene, i za sada to uspijevaju …

[/quote]
Svaka čast malim špekulantima, ali ja ipak mislim da sve usmjerava onaj kolega od jučer s 1000 i kusur komada, bilo na asku bilo na bidu kak mu štima. Najiskrenije sumnjam da se neko od malih zahebava s preko milje kuna upucanih samo u ATPL.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima





A ako krene BDI dole biti će bežanije, ako ne ovi onda slijedeći tjedan


Pa da, isto onakve koja je bila kad je rastao, a mi po danu -5%. Čemu panika, dnevne oscilacije BDI-ja, ništa ne znače bitna je razina gdje se stabilizira,a srednjeročno treba rasti (pogle naftu) [cool]
[/quote]

Je, ali ti to objasni špekulatima koji se klade na pad cijene, i za sada to uspijevaju …

[/quote]
Svaka čast malim špekulantima, ali ja ipak mislim da sve usmjerava onaj kolega od jučer s 1000 i kusur komada, bilo na asku bilo na bidu kak mu štima. Najiskrenije sumnjam da se neko od malih zahebava s preko milje kuna upucanih samo u ATPL.
[/quote]
Ne zahebavam se. Zabrinut sam isto kao i ti. Naravno da ću je probati dići……

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close