ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako se igra ovaj sa 1000 komada,sve mi se cini malo navuce kupnju pa istrese.

Neće više. Zvali su ga iz hanfe da nalog ne smije biti veći od milju kuna. Ali mogu 2 po 500 kom

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



op bid
CIJENA KOLIČINA
1.106,05 7
1.106,01 17
1.105,06 1,000
1.105,02 15
1.105,01 83
1.105,00 15
1.103,05 5
1.103,02 5
1.101,00 30
1.100,00 80

Novi sam u brodarima, pa bi moilio ako ima neki forumaš iz kakvog investicijskog fonda da mi objasni da li je dobro kad BDI raste? Evo sad sam skužio na objavu rasta BDI-ja cijena padne, trebam li navijati za pad BDI-ja? Unaprijed hvala poštovanom fond djelatniku
[/quote]
Reci sinko, što te zanima…




op bid
CIJENA KOLIČINA
1.106,05 7
1.106,01 17
1.105,06 1,000
1.105,02 15
1.105,01 83
1.105,00 15
1.103,05 5
1.103,02 5
1.101,00 30
1.100,00 80

Novi sam u brodarima, pa bi moilio ako ima neki forumaš iz kakvog investicijskog fonda da mi objasni da li je dobro kad BDI raste? Evo sad sam skužio na objavu rasta BDI-ja cijena padne, trebam li navijati za pad BDI-ja? Unaprijed hvala poštovanom fond djelatniku
[/quote]
Reci sinko, što te zanima…
[/quote]
E sad sam nahebo ko žuti [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

A sta bi tek bilo da je BDI pljusnuo danas?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

ja mislim da se čeka petak za pravo trgovanje…čim se objavi vijest dali će biti dividende odošmo mi dal gore dal dole bumo vidili

živjeli!!!


A sta bi tek bilo da je BDI pljusnuo danas?

Pa rasli bi kaj ne? Zadnjih dana kad god raste mi padamo, valjd je to to, al evo tu je djelatnik fonda žuti, pa će nam on pojasnit

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


A sta bi tek bilo da je BDI pljusnuo danas?

Onda bi cijena valjda porasla.
Maheri su gledali američki pre-market pa brže bolje prodali…ne obazirući se na ništa…


A sta bi tek bilo da je BDI pljusnuo danas?

Druže Presidente Castro BDI je danas pljusnuo, odnosno ljudi koji su malo duže u ovom poslu npr kao ja već 6 mjeseci kuže da je danas bio zadnji dan rasta BDI i od sutra slijedi korekcija. Nisam htio širiti paniku no još sam u ponedjeljak 15 06 2009 vidio sam na http://www.balticexchange.com da je FFA negativan i da su procijene volumena za rasute terete u minusu (Volumens estiments za dry), ako nekog zanima za sada su i procijne za tankere isto u minusu. Nova objava procijene FFA za rasute terete se očekuje 22 06 2009 i ako bude pozitivna BDI bi mogao već u idući četvrtak ponovo UP, nova
procijna volumena za tankere biti će 01. 07. 2009.

Wednesday 17 June 2009
Atlantic cape rates surge
CAPESIZE spot rates have surged above $100,000 per day on two major shipping routes.

The rise reflects the shortage of immediately available capesize vessels in the Atlantic trading region, with the imbalance due to record levels of port congestion in China and a dearth of coal and iron …



A sta bi tek bilo da je BDI pljusnuo danas?

Druže Presidente Castro BDI je danas pljusnuo, odnosno ljudi koji su malo duže u ovom poslu npr kao ja već 6 mjeseci kuže da je danas bio zadnji dan rasta BDI i od sutra slijedi korekcija. Nisam htio širiti paniku no još sam u ponedjeljak 15 06 2009 vidio sam na http://www.balticexchange.com da je FFA negativan i da su procijene volumena za rasute terete u minusu (Volumens estiments za dry), ako nekog zanima za sada su i procijne za tankere isto u minusu. Nova objava procijene FFA za rasute terete se očekuje 22 06 2009 i ako bude pozitivna BDI bi mogao već u idući četvrtak ponovo UP, nova
procijna volumena za tankere biti će 01. 07. 2009.
[/quote]
Malo baci ovdje oko prije već počneš pisati neistine i nebuloze pa ćeš viditi da je situacija potpuno obrnuta od onoga šta ti pišeš.

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

društvo, ne znam da li svi gledamo iste podatke, ali brodari u usa stoje kao da su oceani presušili
🙁



A sta bi tek bilo da je BDI pljusnuo danas?

Druže Presidente Castro BDI je danas pljusnuo, odnosno ljudi koji su malo duže u ovom poslu npr kao ja već 6 mjeseci kuže da je danas bio zadnji dan rasta BDI i od sutra slijedi korekcija. Nisam htio širiti paniku no još sam u ponedjeljak 15 06 2009 vidio sam na http://www.balticexchange.com da je FFA negativan i da su procijene volumena za rasute terete u minusu (Volumens estiments za dry), ako nekog zanima za sada su i procijne za tankere isto u minusu. Nova objava procijene FFA za rasute terete se očekuje 22 06 2009 i ako bude pozitivna BDI bi mogao već u idući četvrtak ponovo UP, nova
procijna volumena za tankere biti će 01. 07. 2009.
[/quote]
evo ti link pa pogledaj kako stoje

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close