ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


u 2 sata trgovanja promet malo manji od 9 milijuna. vraćamo se polako opet u razdoblje prije mjesec ili dva.

Ali s obzirom na velike minuse u svitu već par dana ATPL se dobro drži…Kad se vrati zelenilo u svitu
mogla bi još jednom jako skočiti…Onda lito….


http://www.lloydslist.com/ll/news/vale-cargo-split-boosts-atlantic-panamax-market/20017664350.htm;jsessionid=B90DEBAC1A07D2E54DC2823766EA1209


Topalov ovo nije tebi ali tvoj post je dobar primjer. Kad sam ja stavljao linkove ili svjeze izvjestaje sa marketa onda sam zatrpavao temu. Sad kad se istim takvim alatima puse u jedra dionice to vise nije zatrpavanje teme. Dapace vidim da je dobrodoslo cak. Kakva dosljednost.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


takvim alatima puse u jedra dionice

Nemojte gubiti vrijeme i energiju na prepucavanja.
U ovom trenutku je najbitnije to da se za panamaxe može postići lijepih 30-ak tisuća USD na dan. Najavljuju i do 50.000 USD, ali pustimo za sada špekulacije. Samo neka za sada ostane ovako…

Američani se popravljaju, SP raste. Kakav će još biti BDI danas?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Američani se popravljaju, SP raste. Kakav će još biti BDI danas?

i jučer su u pre marketu bili u zelenom, a znamo kako su završili na kraju dana. BDI bi i danas mogao biti u plusu kojih sto i nešto bodova kao i prethodnih dana



Američani se popravljaju, SP raste. Kakav će još biti BDI danas?

i jučer su u pre marketu bili u zelenom, a znamo kako su završili na kraju dana. BDI bi i danas mogao biti u plusu kojih sto i nešto bodova kao i prethodnih dana
[/quote]
oprezan si?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




Američani se popravljaju, SP raste. Kakav će još biti BDI danas?

i jučer su u pre marketu bili u zelenom, a znamo kako su završili na kraju dana. BDI bi i danas mogao biti u plusu kojih sto i nešto bodova kao i prethodnih dana
[/quote]
oprezan si?
[/quote]

ako se išta na našoj burzi zna naučiti, to je da opreza nikad dosta. ono što je očito da bude ispadne skroz suprotno.

jel to neki bug
pise mi 1123 komada na kupnji po 1.121,17 ????





Američani se popravljaju, SP raste. Kakav će još biti BDI danas?

i jučer su u pre marketu bili u zelenom, a znamo kako su završili na kraju dana. BDI bi i danas mogao biti u plusu kojih sto i nešto bodova kao i prethodnih dana
[/quote]
oprezan si?
[/quote]

ako se išta na našoj burzi zna naučiti, to je da opreza nikad dosta. ono što je očito da bude ispadne skroz suprotno.
[/quote]
Istina……vidi malo potpore na bidu……

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ajmo, priznajte…

ko kupuje 1123 atpla? [smiley]


jel to neki bug
pise mi 1123 komada na kupnji po 1.121,17 ????

klasičan pump and dump

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ajmo, priznajte…

ko kupuje 1123 atpla? [smiley]


Ja

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close