ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sutra je zadnji dan za kupnju s div., danas pred kraj bi trebalo biti kupnje po asku i tako sutra…

to je provjerena informacija ili nagadanje?



drysi se zelene , očekujem BDI u plusu….

gdje se već sad može pratiti stanje drys-a?
[/quote]

probaj ovdje

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)



Sutra je zadnji dan za kupnju s div., danas pred kraj bi trebalo biti kupnje po asku i tako sutra…

to je provjerena informacija ili nagadanje?
[/quote]
Ako se na skupštini izglasa imaoci dionice na dan 19.06.2009, a to su neka pravila…

na 1140 se zakiselilo…ako se ponovi situacija od prošlog tjedna kad se kiselilo na 1000kn onda bi trebali up do kraja dana….likvidnost nula što je po meni dobro jer znaći nema rasprodavača u bescjenje kao da sutra ne postoji… još kad bi se makla ova smetala na 1145 i 1149kn i bdi u plus to bi bilo to!

živjeli!!!

mene je danas ujutro već malo poklopilo, danas popodne ili sutra odmah vanka


…, a to su neka pravila…

Sve se bojim da u ovom slučaju nema nikakvih pravila…

Evo danas sam prodo,imo sam nesto od prije a nesto kupovo po 1200,malo mi ova smetnja na 1150 nepase,sa obzirom da ide dividenda logicno bi bilo da cjena ide gore,mogucnost postoji da i sutra padne cjena a da veliki promet i jak skok bude prekosutra,ta mogucnost postoji,jer ako na skupstini izglasaju opciju da se isplaciva dividenda svim dionicarima registrovanima na dan 22.06,to otvara ovu mogucnost,uglavnom sve su opcije otvorene i jako neizvjesno ce biti,evo posto sam javno prico da sam zaradjivo,sad sam trenutno malo izgubijo,sretno svima.


Svaka cast na manipulaciji i zastrasivanju,uspjeli su nesto osisat, a do petka ce mnogi udarat glavom u zid sto prodase.

Ovo si kolega napisao još jutros u 10:25,nevjerovatno



Svaka cast na manipulaciji i zastrasivanju,uspjeli su nesto osisat, a do petka ce mnogi udarat glavom u zid sto prodase.

Ovo si kolega napisao još jutros u 10:25,nevjerovatno
[/quote]
Kolega Marinko, ne uzimate valjda ove gornje izjave za ozbač.

E Jomiii, jomiii, kažem ja da je tvoj optimizam bez pokrića…..Jedno govoriš a drugo radiš…Tako nisko izići u ovom momentu..nemam komentara…Pa svi čekaju BDI pa da ide malo gori…Pa dividenda..



Svaka cast na manipulaciji i zastrasivanju,uspjeli su nesto osisat, a do petka ce mnogi udarat glavom u zid sto prodase.

Ovo si kolega napisao još jutros u 10:25,nevjerovatno
[/quote]
Da upravu si ali cjena se odbila i nije izdrzala,jesam li mogao presutJETI??????? Tako je kako je,ja sam javno iznijo svoje cinjenice.


E Jomiii, jomiii, kažem ja da je tvoj optimizam bez pokrića…..Jedno govoriš a drugo radiš…Tako nisko izići u ovom momentu..nemam komentara…Pa svi čekaju BDI pa da ide malo gori…Pa dividenda..

Ako sam pogrjesijo,priznajem pred svima pogresku,ali malo sam sumnjicav na ovom pragu od 1150,vidicemo,ja bi volijo da to odleti—ISKRENO.

New Report

Close