ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



a šta ako ne bude dividende i sve bude zadržana dobit zbog krize???

A sta ako bude dividenda od 100 kunica?????????????
[/quote]

ako bude dividenda 100 kn, onda ce joj cijena pas za istih 100..

zao mi je ali tako je to..

oce li dividendu dobit isti oni sto su dobili predujam, ili???


jedni trejdaju, jedni misle da će svijet propast pa prodaju, a drugi misle da neće pa drže…

a u normalnim tržišnim uvjetima atpl svi znamo s kojom znamenkom minimalno mora počinjat!

Wunderkind, slazem se s Vama, uskoro ce sve puno biti jasnije,pogotvo nakon sjednice gdje smo, a jos koja sedmica pa zavrsava i 2Q.

More you buy- more you can sell.



a šta ako ne bude dividende i sve bude zadržana dobit zbog krize???

A sta ako bude dividenda od 100 kunica?????????????
[/quote]

Prihvaćam 100 Kn i obavezujem se da ih neću potrošiti na gluposti , već ću ih reinvestirati u ATPL .


FFA obećava, BDI će gore idu capeovi, panamaxi i handy, jedino će supre u blagi minus.

A šta očekujete za QMAR danas?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


jedni trejdaju, jedni misle da će svijet propast pa prodaju, a drugi misle da neće pa drže…

a u normalnim tržišnim uvjetima atpl svi znamo s kojom znamenkom minimalno mora počinjat!

Podsjeti nas malo!?


Atlantska plovidba: Uprava i NO 19. lipnja o dividendi
Autor/izvor: SEEbiz
DUBROVNIK – Atlantska plovidba izvijestila je ZSE kako će se na sjednici Uprave i Nadzornog odbora 19. lipnja odlučivati o raspodjeli prošlogodišnje dobiti i eventualnoj isplati dividende.

Prošlogodišnji rezultati daju za pravo očekivati da će dividenda doista i biti isplaćena. Atlantska plovidba (ZSE:ATPL-R-A) prošle je godine ostvarila neto dobit od 666,56 milijuna kuna, čak 178,8 posto više nego 2007. kad je neto dobit iznosila 239,06 milijuna kuna.

Ostvarena je zarada 477,65 kune po dionici. kupan prihod je za 487,2,9 milijuna kuna ili 35,7% veći u odnosu na isto razdoblje prethodne godine, i na kraju protekle godine iznosio je više od 1,85 milijardi kuna.

Pitanje za najbrži prst:

Ako je ostvarena dobit po dionici 477,65 Kn,

koliko je to % u odnosu na sadašnju vrijednost dionice? [rolleyes]




a šta ako ne bude dividende i sve bude zadržana dobit zbog krize???

A sta ako bude dividenda od 100 kunica?????????????
[/quote]

Prihvaćam 100 Kn i obavezujem se da ih neću potrošiti na gluposti , već ću ih reinvestirati u ATPL .
[/quote]

a možda bi to bila najveća glupost [lol] [lol] [lol]

živjeli!!!

Prihvaćam 100 kn i obećajem da neću potrošiti na gluposti, potrošit ću na dobar provod na moru, u svrhu pomaganja turističkoj sezoni [lol]


Hoće li biti popodne kapitalizacije?

nekak mislim da neće, još uvijek je to premli rast. još malo pričekati..

strpljen..spašen Time is on my side

francesco, 12.06.2009. u 13:24
Prihvaćam 100 kn i obećajem da neću potrošiti na gluposti, potrošit ću na dobar provod na moru, u svrhu pomaganja turističkoj sezoni

Ovo me podsjeća na legendarnu izjavu pokojnoga Georgea Besta,"većinu onoga što sam zaradio u životu potrošio sam na piće i žene,a ostalo sam spiskao" [thumbsup]

@francesco
hahaa dobra stara. ja ću se ipak ograditi od Besta jer mislim da je moj čin ipak socijalno osvješteniji [lol]



FFA obećava, BDI će gore idu capeovi, panamaxi i handy, jedino će supre u blagi minus.

A šta očekujete za QMAR danas?
[/quote]

mislim da ga namjerno drže u blokadi ali kad krene ….uuuuu… [lol]

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close