ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljivo, USA brodari u blagom minusu, a indeksi im u plusu, a BDI u rastu, prema čemu se oni ravnaju da mi je znati, ATPL je kraljica logike i razuma naspram ovih

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Najavljivao sam rast BDI-a kada sam vidio da rastu rudarske dionice, kao i cijene željezne rude i metala, danas se dogodio preokret i krenio BDI up. Rast cijena metala znači dvije ključne stvari:
1. Rast vozarina (BDI)
2. Rast cijene brodova, osobito polovnih, što povećava vrijednost kapitala kompanija

molim te pošalji link gdje imaš futurese želj.rudače

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

kad misliš, a nisi siguran, onda napravi kontru i nećeš pogriješiti


ANX 0.23 +0.02 +9.64%
Evo neki farmaceut već sada 20 milja prometa, a promet mu je inače oko 3,5. Eto gdje završi lova iz brodara.

Kolega ne brini za brodare, rastu svi osim DRYS pogledaj DAC, DSX, ESEA, EXM, GNK, NM, QMAR
Trebamo se već jednom prestati ravnati samo prema DRYS iz više razloga.


Kolega ne brini za brodare, rastu svi osim DRYS pogledaj DAC, DSX, ESEA, EXM, GNK, NM, QMAR
Trebamo se već jednom prestati ravnati samo prema DRYS iz više razloga.

Tako je, ravnajmo se po QMAR i to iz više razloga! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Skola zavrsila, uspjeh odlican i sad svi na zasluzeni godisnji odmor. Pravac divan otok (www.prodajemo-ulje.com). Forum i dionice su u drugom planu. Javljat cu se sporadicno. Drukeri mogu odahnuti do Rujna. [bye]

Znači da su djeca na djeda, ajde odmori se zaslužio si. [huh]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



Kolega ne brini za brodare, rastu svi osim DRYS pogledaj DAC, DSX, ESEA, EXM, GNK, NM, QMAR
Trebamo se već jednom prestati ravnati samo prema DRYS iz više razloga.

Tako je, ravnajmo se po QMAR i to iz više razloga! [lol]
[/quote]

Ja ću danas izgleda još dokupiti.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

FFA debelo u plusu što znači da raste BDI jer trend je okrenut………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


FFA debelo u plusu što znači da raste BDI jer trend je okrenut………

gdje se može pratiti FFA?

premarketi u crvenome

nije dan za ulazak.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


premarketi u crvenome

nije dan za ulazak.

ne bih se složio kolega [thumbsup]

Vaš link

Vaš link

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

konacno
http://www.zse.hr/default.aspx?id=26016

New Report

Close