ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo, zahvaljujem se kupcima, s ovim danas ja sam vani dok se cijela situacija ne oporavi.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

i ja sam vani od jutros prodao po 1059kn lagani plus u kešu 100% sve mi je nekako nenormalno pa uzimam predah od trejdanja

živjeli!!!

ja čekam 13xx za izlaz 50% dionica, ostatak ostavljam za neka 2xxx bolja vremena … do tad ne dam ništa makar bio duuuuugoročni [smiley]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Ameri se isto zazelenili

Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed

ima li netko info kada će godišnja skupština?


Evo, zahvaljujem se kupcima, s ovim danas ja sam vani dok se cijela situacija ne oporavi.

Naopako, danas se ulazi a ne izlazi, izlazilo se na 1350 i 1170….


Evo, zahvaljujem se kupcima, s ovim danas ja sam vani dok se cijela situacija ne oporavi.


i ja sam vani od jutros prodao po 1059kn lagani plus u kešu 100% sve mi je nekako nenormalno pa uzimam predah od trejdanja

dečki a na što to mislite, kakva "situacija", što je nenormalno?

meni je recimo, normalno da sam JUČER ušao 100kom na 2x prosjek 1000kn, a DANAS izašao sa 50 kom na 1100. I još imam 55 kom po 700kn i 1000 kom DUGOROČNO

Nadam se da ste se ukrcali dečki ! 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Ameri se isto zazelenili

Vaš link


Jutros FFa zelenilo a sada se sve crveni, nije dobro, bojim se petka opet….



Ameri se isto zazelenili

Vaš link


Jutros FFa zelenilo a sada se sve crveni, nije dobro, bojim se petka opet….
[/quote]
Mich nicht.
Okreče se bdi,a u ovakvim okolnostima ne vjerujem da će ekipa prodavati uz zeleni BDI

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Evo, zahvaljujem se kupcima, s ovim danas ja sam vani dok se cijela situacija ne oporavi.


i ja sam vani od jutros prodao po 1059kn lagani plus u kešu 100% sve mi je nekako nenormalno pa uzimam predah od trejdanja

dečki a na što to mislite, kakva "situacija", što je nenormalno?
[/quote]

nenormalno je da raste i pada po 30% u par dana nema nikakvih pravila jučer sam skoro prodao po 1000kn molio boga da futuresi budu ok. i bili su hvala bogu iz iz bežanije u euforiju u pet minuta. danas se postavim na 1059kn i još si mislim previsoka mi je letvica kad ono ode mi sve drugu minutu trgovanja pa ti sad budi pametan! grizem se naravno jer sam mogao prodati po 1100kn ali i tješim istovremeno jer sam zaradio prosječnu platu u dva dana,,,pravilo mi je ne biti u dionici više od dana…a vi sad kidajte si živce kako će drys završiti (a crveni se) ameri i kako će sutra biti jer oni rade i razmišljati kako će biti u petak u 10.00h eto kolega to je nenormalno što nitko nezna ali baš nitko u ovom trenutku dali će atpl minus 10% ili plus 10% u petak u 10.00h

živjeli!!!

New Report

Close