ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

drys se zeleni kolege ljepi preduvjeti za sutrašnji up su se stvorili naravno kada bi tako ostalo do kraja dana [cool]

živjeli!!!

ATPL-R-A 975,01 1.050,00 1.017,98 -2.29 % down 10.632 10.670.920,49

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Kupuju oni koji su prodavali na 1350!

Samo hoće li se sljedećih dana doista usrećiti tom kupnjom samo zato što kupuju na okruglih 1000 kn? Ako krene prema 900 kn, isti će iskočiti za tren oka…

da samo drys…. pa zelene se svi brodari… barem za sada. i to po par posto..

Danas se čak dogodio i preokret jednog lošeg trenda, ATPL je pala 2% a BDI je pao 4%, što znači da bi se par narednih dana dok bude trajala korekcija BDI-a ATPL mogla održati na razini od 1000 kn. Današnji dan na burzi možemo za ATPL, ocijeniti pozitivno, porastao je promet i održala se cijena iznad tisućinke.



Kupuju oni koji su prodavali na 1350!

Samo hoće li se sljedećih dana doista usrećiti tom kupnjom samo zato što kupuju na okruglih 1000 kn? Ako krene prema 900 kn, isti će iskočiti za tren oka…
[/quote]
Nisam, nalog sam postavio na 931…..Ako se desi….

Danas se čak dogodio i preokret jednog lošeg trenda, ATPL je pala 2% a BDI je pao 4%, što znači da bi se par narednih dana dok bude trajala korekcija BDI-a ATPL mogla održati na razini od 1000 kn. Današnji dan na burzi možemo za ATPL, ocijeniti pozitivno, porastao je promet i održala se cijena iznad tisućinke.


ja sam 600-900 ekipica i nažalost nisam unovčio zbog svoje gluposti…i u neku ruku dogoročnog ulaganja, i vjere u bolje sutra [lol] kreten

Slično se i meni dogodilo (ali priznaj bilo je tu i malo phlepe-nikad dosta) [undecid]

Ekipa, jel vam sad jasno zašto su brodari vanka bili crveni zadnji dan rasta BDI-ja?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Ekipa, jel vam sad jasno zašto su brodari vanka bili crveni zadnji dan rasta BDI-ja?

neznam zašto

živjeli!!!


Ekipa, jel vam sad jasno zašto su brodari vanka bili crveni zadnji dan rasta BDI-ja?

kolega zašto su brodari vani danas zeleni , a BDI završio u minusu.
hvala na odgovoru.


ja sam 600-900 ekipica i nažalost nisam unovčio zbog svoje gluposti…i u neku ruku dogoročnog ulaganja, i vjere u bolje sutra [lol] kreten

pa još stigneš prodati po 1000 i onda kupiti po 500 [rolleyes]

New Report

Close