ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja vidim usporavanje pada , a vi ?

Za mene je to pozitiv.


Ja vidim usporavanje pada , a vi ?

Za mene je to pozitiv.


Nada nadvladava razum.



Nemam namjeru glumiti odvjetnika Lonzi, al ako ovaj pad nije bio očekivan, neznam koji jest. Pa ljudi moji Crobi je bio nerealno visoko, čime je to zaslužio (fundamenti, poslovanje).
Da ne mislite da sam popio svu pamet svijeta, prodao sam svega trećinu dioničkog portfelja, sa dvije trećine sam još unutra nažalost, no za to ne krivim Lonzu nego svoju glavu. Inače, kad se članovi Uprave rješavaju dionica i to je neka poruku ili nije? Još nije kasno za prodaju nekih dionica na zse.

Al daj mi molim Vas objasnite ovu svoju tvrdnju.

Tu se provlači mjesecima da smo nerealno nisko, da smo pali 4 puta dok ovi vani di je kriza nisu pali niti 2 puta, da su nam firme koje imaju keša za 250 kn po dionici, trže se po 90 kuna, da ne nabrajam, i sad porastemo od niti 2x, i sad smo odjednom precjenjeni????
Gle možda je rast prenagli bio, ali da smo precjenjeni???

Pa koliki je onda tebi crobi realan, 1400 bodova???
I zašto?
[/quote]

Ako misliš da je realna visini Crobija ona iza IPO HT kupuj i ne žali keša. Samo imaj u glavi da se te situacije događaju jednom u desetak godina, a u međuvremenu sa okreni oko sebe i pogledaj što se događa u svijetu. Držim da je sad realniji Crobi na 1700 nego 2250.
Ima doduše danas na Platou dva simpatična t/c za panamaxe za 3-5 mjeseci, no kao što je netko ovdje napisao jedna ili dvije laste ne čine proljeće.

Može li mi netko reći tko kupuje ove količine sve? Možda po teoriji zavjere fondovi pretaču sami sebi? Mišljenja? Tnx


Može li mi netko reći tko kupuje ove količine sve? Možda po teoriji zavjere fondovi pretaču sami sebi? Mišljenja? Tnx

nekome nije tako crno pred očima kao na forumu nego vidi priliku na ovim cijenama…dali smo u pravu brzo čemo doznati…možda smo na dnu!

živjeli!!!

Hrvatska (CROB) I zaslužuje puno više od drugih po potencijalu.

Tko i zašto dolazi u Hrvatsdku uskoro ?




Nemam namjeru glumiti odvjetnika Lonzi, al ako ovaj pad nije bio očekivan, neznam koji jest. Pa ljudi moji Crobi je bio nerealno visoko, čime je to zaslužio (fundamenti, poslovanje).
Da ne mislite da sam popio svu pamet svijeta, prodao sam svega trećinu dioničkog portfelja, sa dvije trećine sam još unutra nažalost, no za to ne krivim Lonzu nego svoju glavu. Inače, kad se članovi Uprave rješavaju dionica i to je neka poruku ili nije? Još nije kasno za prodaju nekih dionica na zse.

Al daj mi molim Vas objasnite ovu svoju tvrdnju.

Tu se provlači mjesecima da smo nerealno nisko, da smo pali 4 puta dok ovi vani di je kriza nisu pali niti 2 puta, da su nam firme koje imaju keša za 250 kn po dionici, trže se po 90 kuna, da ne nabrajam, i sad porastemo od niti 2x, i sad smo odjednom precjenjeni????
Gle možda je rast prenagli bio, ali da smo precjenjeni???

Pa koliki je onda tebi crobi realan, 1400 bodova???
I zašto?
[/quote]

Ako misliš da je realna visini Crobija ona iza IPO HT kupuj i ne žali keša. Samo imaj u glavi da se te situacije događaju jednom u desetak godina, a u međuvremenu sa okreni oko sebe i pogledaj što se događa u svijetu. Držim da je sad realniji Crobi na 1700 nego 2250.
Ima doduše danas na Platou dva simpatična t/c za panamaxe za 3-5 mjeseci, no kao što je netko ovdje napisao jedna ili dvije laste ne čine proljeće.

[/quote]
Gardist, pogledaj malo druga tržišta, omjere na kojima se na njim trguje, usporedi domaće firme i sektore sa firmama i sektorima u svijetu i onda govori o realnom crobexu. To što je tebi realno nije bitno, na žalost realnost se ne uvažava danas nego vlada zakon jačeg, pogotovo na ZSE.



Može li mi netko reći tko kupuje ove količine sve? Možda po teoriji zavjere fondovi pretaču sami sebi? Mišljenja? Tnx

nekome nije tako crno pred očima kao na forumu nego vidi priliku na ovim cijenama…dali smo u pravu brzo čemo doznati…možda smo na dnu!
[/quote]
koliko vidim nekom je jako zeleno


Može li mi netko reći tko kupuje ove količine sve? Možda po teoriji zavjere fondovi pretaču sami sebi? Mišljenja? Tnx

Kupuju oni koji su prodavali na 1350! A prodavaće opet na toj i višoj cijeni. A mi ćemo kupovat od njih na 1350 i prodavati im na 1000!

ja sam 600-900 ekipica i nažalost nisam unovčio zbog svoje gluposti…i u neku ruku dogoročnog ulaganja, i vjere u bolje sutra [lol] kreten

ameri se ljepo zelene dax u plusu ftse u plusu…kod nas kraj dana…što će biti sutra pitanje je sad.

živjeli!!!

ovo je zanimljivo…

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=e

New Report

Close