ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo stvarno nema smisla, pa odmoderirajte ljude već jednom…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Pa odmoderirajte već jednom, neka ljudi pročitaju zbog koga pada cijena ove i svih drugih dionica.
Naravno zbog fondova koji povlače lovu s TK-a.


NOVI ISKRCAJ
Atlantska plovidba: Lonza prodao dionica za 6,4 milijuna kuna
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Atlantska plovidba izvijestila je ZSE da je član uprave Vlaho Lonza 3. lipnja otpustio 5.000 redovnih dionica kompanije.
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/atlantska-plovidba-lonza-prodao-dionica-za-6%2c4-milijuna-kuna,47610.html

Ajde vodavoda, postaješ zamoran sa svojom ekipom ponavljajući isti link već danima,…
Lonza je prodao a nije rasprodao. Tkogod kupuje dionice, to radi s konačnim ciljem, da ih proda.
Toliko je životnih situacija koje mogu učiniti potrebitim kapitalizirati imajuće vrijedonosne papire.
No, znaš ti to, ali obilježja karaktera su jača,…

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Ljudi ne kukajte, ako imate imalo sluha mogli ste primjetiti da je cila burza umjetno napuhana, neki su ovdje spominjali šišanje, upravo se to desilo, sve se vraća di je i bilo. ATPL na 931….Pametni su prodali i makli se…..Sad se smijulje, nažalost po većinu….Šta će vam FA, FI, BDI itd. ako ste na ovo nasjeli …Čini mi se da je Tech u pravu, iće gori kad se stvore preduvjeti, stabilan rast gospodarstva, novo zapošljavanje itd…



@goldy

loše goldy, loše… prvih dana sam imao zaradu kojih 20%, no onda sam tvrdoglavo čekao i etominasad.
kad sam trejdao, zarađivao sam mic po mic, no ipak išlo je gore. onda sam u jednom trenutku skužio da mi je bolje ne trejdati nego investirati (iz raznoraznih razloga, da ne nabrajam).
meni je ulaz u atpl na 760-780 većina portfelja, a ovaj izlet sa ht – taj dio portfelja mi je na 1180.
kupim jeftino, prodam skuplje, kupim još skuplje i prodam malo skuplje od skupljega…
to možeš sa par hiljadarki. ili čak sa većom lovom, ali ne na zse. npr nyse, kupi c za milju pa trejdaj.
ali mislim da će se atlanstska malo stabilizirati. ne mislim pri tom na bdi i makroekonomiju, nego na rang na zse. jlo (jerkovićlonza) se istovarili do sada sa preko 30 milijuna u zadnjih 20 dana što je vrlo nezdravo.
nego, koliko se kužim u seks i neurologiju, malo me jeb.š u zdrav mozak, ha?

Ne , ovo za jeb. u mozak ,
samo pitam i ja imam sličan broj dionica kao što si ti imao HTa ,
i na istom sam putu tj planiram Ht mijenjat za ove bikiće ,
al nikako da se odigra pad ovih što mislim uzet a blagi rast HT pa da to i učinim ..
I isti dan smo bili na asku ali ja se povukao ….
Pa baš mislim ko je bolje prošao ? trenutno???

Bilo kako bilo

smanjuje se minus.......


Čini mi se da je Tech u pravu, iće gori kad se stvore preduvjeti, stabilan rast gospodarstva, novo zapošljavanje itd…

Nije da ne godi ali zasigurno nisam sretan. Brodari su moj core business.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

čini mi se da ovdje tješe jedni druge……….

tech bio si u pravu

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

I danas korekcija BDI-a prema dolje, jer traderi su vidjeli jučer FFA i zato su srušili ATPL da je kojim slučajem FFA bio u plusu i ATPL bi bila u plusu, a ovako treba očekivati
oko 50-200 bodova nizvodno……

Iako aktivnosti na deviznom tržištu govore da je potražnja za AUD velika i on i dalje jača u odnosu na dolar što bi značilo da ima konstatne potražnje za rudama ……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


18.5. jerković otpustio 10000 dionica, po cca 890 kn/d
3.6. lonza prodao 5000 dionica po cca 1230/d

koliko je novaca iz onih 10000 dionica od 18.5. otišlo na nabrijavanje dionice do 1230?
ne puno…

Da je Lonzo ovo napravio u bilo kojoj normalnoj državi ne tvrdim da bi bi direkt u zatvoru ali bi bar razni agenti isto tako raznih agencija obavili nekoliko razgovora sa njim. Onako informativnog karaktera jer čovjek sa ifo. iz nutra se je iskrcao pri vrhu vala. Slučajno. Moš mislit.

who dares, wins

Evo da neki ovdje na forumu nebi više razbijali glavu zašto je Lonza prodo dionice ,treba mu za adaptaciju iste one kuće koju je kupio u Lozici , a zbog koje je prodavo po 2400 prije otprilike godinu dana ako me pamćenje dobro služi.

IMT?

DRYS u premarketu ide gore…….. [lol]


DRYS u premarketu ide gore…….. [lol]

http://www.nasdaq.com/aspxcontent/ExtendedTradingTrades.aspx?selected=DRYS&mkttype=pre

SLAVONAC (malo san maka)

New Report

Close