ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DryShips Inc.
(NasdaqGS: DRYS)

After Hours: 7.12 Up 0.02 (0.28%) 5:59PM ET


drys u plusu pred zatvaranje (neznam zašto me moderator izbrisao prije pola sata kada sam spomenuo da bi drys mogao danas završiti u plusu i da bi trend mogao da se okrene)

Moderatori su danas u losem raspolozenju i brisu neselektivno. Mozda kasni plata??? [lol] [lol] [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Dajte ljudi, zar vam nije dovoljno signala s marketa i iz ATPL pa i ulaz u najteži dio krize u Hrvatskoj…..Sve ovo nije dobro..

Kakve bitne veze ima kriza u cro sa ATPL? Koliko znam BDI se ne određuje u Zagrebu, na svu sreću, a i njeni brodovi baš i ne plove na relaciji Dubrovnik-Šibenik. I baš zbog toga mi je 2/3 portfelja ATPL.
[/quote]
Kolega ne gledaj usko. Pa ne moze Hrvatska biti oaza mira usred uzburkanog oceana.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ovdje upišite svoj komentar…

Danas treba biti pametan! BDI indeks je ipak preko 3600 i nema razloga za paniku, čak i ako izgubi 2-3% . Lonzino otpuštanje nije veliko i ne treba se na njega obazirati. Nadam se da ćemo danas pokazati zrelost i opstati preko 1000, jer svako srozavanje cijene škodi svima jer što mi vrijedi jeftino kupovati, ako ću morati još jeftinije prodavati.

jao opet nebuloze da je vlaho prodo dionice!??! [lol]

hoćete ikad shvatit da kad neko iz uprave "otpušta" to ne znači prodaju…

možda čovjek digo margin, možda je u šumi, možda!? [rolleyes]


DryShips Inc.
(NasdaqGS: DRYS)

After Hours: 7.12 Up 0.02 (0.28%) 5:59PM ET


Kolega sta bi to trebalo znaciti? Zasto niste postali vrijednosti ostalih brodara sa NASDAQ-a? Ovako ovo izgleda jeftin druk. I jos jedna stvar. DRYS je apsolutno neusporediv sa ATPL. Za razliku od ATPL on je u problemima do guse.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Za ovaj mjesec Cotzias je obračunao prosječnu stopu Panamax T / Ckoja je porasla 46,42% ovaj tjedan na 25.285 $ od 17.270 $ što je prosjek prošlog tjedna za Panamax . Dnevne stope za Panamaxes ovaj tjedan kreću se, u rasponu od $ 13,000 (M / V "Pioneer Sky" 81.5k/83blt/Richstone) do 43.750 $ (M / V "Monte Pelmo" 72.8/00blt / Transgrain) .Ovaj mjesec Supramax Time Charter Cotzias prosječna stopa izračunava se na 19.322 $, 14,69% od $ 16,847, koji je prošlog tjedna u Supramax prosjek.Dnevne stope prijavljene u ovom tjednu, za Supramaxes u rasponu od $ 14,000 (za M / V "Aston Trader 2 "55k/05 blt / WBC) do 31.500 $ (za M / V" Nord Leader "55.8k/07 blt / Oldendorff).
Ovaj mjesec Handysize Time Charter porastao je za 9,78% do $ 16,214 od $ 14,770, koji je prošlog tjedna u prosjeku. Ovaj tjedan T / C dnevne stope za Handy veličine kreću se u rasponu od $ 11,000 (za M / V "Alpena" 47k/98 blt / Shadab) do 14.250 $ (za M / V "CSFortune" 47.3k/02 blt / CNR).


Društvo Atlantska plovidba d.d. dostavilo je obavijest o otpuštanju dionica od strane gosp. Vlaha Lonze, člana Uprave.
ZAGREBAČKA BURZA D.D.
Ivana Lučića 2a
10000 Zagreb
Predmet: Obavijest o otpuštanju dionica izdavatelja od strane člana uprave izdavatelja

U skladu s odredbama članka 151. Pravila Zagrebačke burze d.d., Atlantska plovidba d.d. Dubrovnik (u daljnjem tekstu: Izdavatelj) ovim putem u propisanom roku obavještava Zagrebačku burzu d.d. o otpuštanju vrijednosnih papira Izdavatelja od strane člana uprave Izdavatelja.
Dana 03.lipnja 2009 godine član uprave Izdavatelja Vlaho lonza otpustio je 5.000 redovnih dionica Društva koje dionice se kao nematerijalizirani vrijednosni papiri vode u SKDD pod nazivom ATPL-R-A.
Nakon otpuštanja, član uprave Izdavatelja Vlaho Lonza drži još 43.842 komada redovnih dionica što predstavlja 3,14% temeljnog kapitala Izdavatelja.

Atlantska plovidba d.d.


Evo mog posta od 03. lipnja….
Jel gleda tko semafor?
http://finance.yahoo.com/…,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1
Jel računa tko promet jučer i danas. Digli su nas sa upola manje love i sada se gadno istresli.
Ameri padaju zbog vijesti o nezaposlenosti, a mi kuku lele, rastemo kao ludi. Kod nas nema nezaposlenih a ljeto i jesen če biti krasni.

Vlaho nas je ukopo kada je prodavao po 2400 i od tada kreče zaron. Vlaho zna kada treba prodati. [thumbsup]
Svi smo mi Vlahooooo!!

SLAVONAC (malo san maka)

evu ftse iz crvenog okrenuo naglo u zeleno…kao i ostatak evrope

živjeli!!!

Oprez…

Volatilities:
Capesize Panamax Supramax
IV HV IV HV IV HV
Q309 80 193 79 159 75 90
Q409 73 164 71 128 65 71
Cal10 59 94 58 73 52 40
Cal11 55 73 52 63 50 44

IV = Implied Volatility
HV = Historical 20 day volatility

Nije drug niti na gore niti na dolje…

New Report

Close