ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pardonček

šamaranje sa jedne i druge strane
ak pukne na atlantskoj ode crobex u 3pm
kak je teh reako,baš treba piljiti u monitor

Good artists copy. Great artists steal.

Castro, 05.06.2009. u 10:04
šamaranje sa jedne i druge strane
ak pukne na atlantskoj ode crobex u 3pm
kak je teh reako,baš treba piljiti u monitor

Bas tako. Samo sto ja nemam vremena za to a za to vrijeme stignem izgubiti dosta. Jos uz to mi i gledalica jeb.. riknula.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Brodari u samo dva dana izgubili petinu vrijednosti

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-brodari-u-samo-dva-dana-izgubili-petinu-vrijednosti,47316.html

još malo pa se zazelenismo

I noga u guzicu je korak naprijed

Europe shares rise early; Rio Tinto, BHP surge
LONDON, June 5 (Reuters) – European shares rose in early trade on Friday, with Rio Tinto (RIO.L) leading miners higher after scrapping a planned tie-up with Chinalco, and energy companies rising on higher crude prices.

Rudarima cijene rastu………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


da budem iskren sve knjige koje sam procitao doslovno rijec po rijec opisuju ovakve forumase koji pojma nemaju a svasta pisu. joj boze gdje ce burza kad imamo ovakve dionicare. na 900 proda jer kaze da je preskupo. onda kada krene rasti kaze da nema za to razloga. onda kad dode na 1300 uskoci i on. i onda kad potone kaze jesam vam rekao da ce pasti a sam se nakrcao na gore navedenoj razini. jedino za sta vrijedi ovaj forum je za to da napravim bas suprotno od onoga sta se pise na njemu i vecinom zaradim. inace skolovana budala je veca budala od one neskolovane

Kolega, i ja radim sve suprotno od ovih pisanija na forumu, i od tada mi ide odlično!

Živio forum! [lol] [thumbsup]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=03fc4ada-9083-4709-a2b4-04096a956a6b&open=sec

Ovo su dobre vijesti za oporavak, a ne bdi

Ali samo kod nas je moguće da u jednom danu cijena dionice u jednom danu ima raspon od jedne petine vrijednosti iste…

Uf, žilavija je nego sam mislio.
Hebeš BDI, ovo je već na nivou nacionalnog ponosa.
Bit će to borba noktima i zubima ali mislim da će se vratiti bar na 1200 [thumbsup]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

Tko je jučer prodavao u panici…

ATPL-R-A 1.076,00 1.140,00 1.140,00 0.98 % up 1.924 2.134.872,94

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Vaš link

Sada je +1.5, znači da su Kinezi našli malo mjesta za skladištenje, da smo barem prekjuče znali da su im kapaciteti skladištenja pri kraju.[angry]

Are you talking to me? ARE YOU talking to me? ARE YOU TALKING TO ME?


Tko je jučer prodavao u panici…

ATPL-R-A 1.076,00 1.140,00 1.140,00 0.98 % up 1.924 2.134.872,94

danas će biti panika za dokupit

I noga u guzicu je korak naprijed

New Report

Close