ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ekipica nisam vidio jesu ova 2 x 250 kom bili sa bida ili aska. tnx

izgledalo je kao dogovorena transakcija..odmah poklapanje

No pain no Game

bogme,mislim da su se ovdje namjerili,junak na junaka..a tko je jači,vidjet ćemo uskoro..ali oboje su moćni…

Pa, ako su se pravila igre izmijenila na način da prvo moramo pasti za 5% da bi onda porasli za 12% – OK.
U principu, koga briga. U konačnici idemo svaki dan za 7+ postotaka prema gore.
Možda će samo oni koji u burzu bulje od jutra do sutra morat pojačati dozu apaurina [lol]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

Meni se čini da čemo pasti puno a rasti malo.Lijepi pozdrav ReneArtois,vidjet ćemo da li će biti po vašem ili po mom mišljenju.

vraćam se Zagrebe tebi…..

Good artists copy. Great artists steal.

Ma baš mi je drago kaj su danas mnogi dobili čušku po glavi i održana im lekcija is "panike"…

Ko ih tero prodavati… sad ce od tih kojima su prodali , kupovati po 5-10% gore…


Meni se čini da čemo pasti puno a rasti malo.Lijepi pozdrav ReneArtois,vidjet ćemo da li će biti po vašem ili po mom mišljenju.

ajmo brokeri, ima li jos neka prognoza?

burza se u pravilu giba u valovima. da li je itko od vas cuo za Elliot wave theory? ja ju iskreno ne volim no poanta je u sljedecem:
Primjedba tradera: ako zelis nauciti kako trgovati trebas otici na plazu I promatrati valove. Uskoro ces primjetiti kako se valovi nasukaju na obalu te se nazad okrenu I vrate u more. Jednom kada naucis biti u skladu sa tim valovima razumjeti ces I kako postati dobar trader.

kolega, da to tako ide, nitko ne bi ništa radio. samo bi cekali valove..


Opet rasprodaja zbog minusa u europi, a Capeovi se počeli unajmljivati iznad 100.000$ dnevno. Baš me zanima kakvo će stanje biti kad izađe BDI, i zašto ekipa svako jutro masovno rasprodaje, isto je bilo i jučer.

COMMODUS
Ship Name GENCO COMMODUS
DWT 170000
Built 2009-07
Flag MAI
Draft 14,80
170,000 BLT 09 XYD SUNDONG/WW 20-30/7.2009 2 YRS USD 36,000 DAILY

Ovo je još i bolje….

A vidio sam i ugovore na 1 godinu na 40000

Meni je zanimljivo da danas na 13xx kn vise ljudi hoce kupit Atlansku nego koad je bila na 800kn…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close