ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Tech mislim da je odustajanje od Capea dobar potez,što je u intervju i sam gospodin Jerković potvrdio bez obzira što trenutno kotira kao najbolji izbor.Razlog tome je što je brod trebao biti isporučen u ovoj godini i pitanje je da li bi ATPL uspjela otplatiti taj brod u cijelosti,a ako i bi doveli bi se u jako tešku poziciju.Što se tiče tankera to nisu tipični tankeri za prijevoz nafte nego se mogu prilagođavati u razne svrhe i ne sumnjam niti malo da s njima neče znati upravljati.Prodaja dionica od strane kap.Jerkovića iz informacija koje ja imam su nekretnine,sumnjam da je kupio Maybaha u ovim vremenima a brod već ima.Uostalom ima ih još jako puno pa me to i najmanje brine.Vi ste svoje dionice ako se ne varam samo pet prodali po cijeni od 800 900 kn ako se dobro siječam dakle to je vaša cijena.Pozdrav

OPORAVAK
Uzlet BDI 11,55% lansirao brodare
Autor/izvor: Tomislav Petrov, tomislav.petrov@seebiz.eu
http://www.seebiz.eu/hr/komentari/tomislav-petrov/uzlet-bdi-11%2c55%25-lansirao-brodare,47077.html

Opet rasprodaja zbog minusa u europi, a Capeovi se počeli unajmljivati iznad 100.000$ dnevno. Baš me zanima kakvo će stanje biti kad izađe BDI, i zašto ekipa svako jutro masovno rasprodaje, isto je bilo i jučer.


Opet rasprodaja zbog minusa u europi, a Capeovi se počeli unajmljivati iznad 100.000$ dnevno. Baš me zanima kakvo će stanje biti kad izađe BDI, i zašto ekipa svako jutro masovno rasprodaje, isto je bilo i jučer.

Vrlo jednostavno, kapitaliziraju dobitke, dižu paniku (pokušavaju) i traže nove targete za ulaz..i sve tako ponovo u krug

strpljen..spašen Time is on my side


Opet rasprodaja zbog minusa u europi, a Capeovi se počeli unajmljivati iznad 100.000$ dnevno. Baš me zanima kakvo će stanje biti kad izađe BDI, i zašto ekipa svako jutro masovno rasprodaje, isto je bilo i jučer.

Dali mi imamo 1 cape

Ajmo ljudi, tko misli rasprodati neka to učini da možemo krenuti dalje….

bitno je da day traderi špekulanti fino zarađuju korigirajući cijenu -+ od jutra do zatvaranja

da nema day tradera ne bi bilo ni burze


Dali mi imamo 1 cape

http://www.atlant.hr/flota/flota.html

Kakve veze ima početni minus europe ako bdi raste , kina povecava narudjebe, a amerika zeleni… Pa bas je to karakteristika brodara da igraju po nekim svojim pravilima… Zse igra kontra svih pravila, teorija i fundamenta…


i zašto ekipa svako jutro masovno rasprodaje, isto je bilo i jučer.

Zato što je ATPL (a i mnoge druge dionice) na ovoj cijeni ponzi kojega je napravio isključivo retail i nitko drugi, a već je pomalo počelo "ko zadnji magarac"! Ma koliko mi šutjeli o tome!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Covjece paketi po 250 kom se kupuju bez treptaja oka… vec 3-4 paketa otisla

New Report

Close