ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Može K/P? Ima li netko podatke za danas? Je li ovo danas ukrcaj ili ono drugo?

i jedno i drugo [wink]
[/quote]

Zastrašujući je ovaj iskrcaj, premda mi je uvijek toplo pri srcu kad mi dionica iz portfelja raste na velikim prometima. Nažalost, nisam imao mu.. dokupljivati, a solidne su količine keša na računu, no strah je u kostima jer smo prebrzo rasli. Na nekim drugim pozicijama skraćivao sam pozicije (hrana i energija). Čekam korekciju pa što dragi Bog da.
[/quote]
Ok, prihvaćam da je strah u pitanju, ja sam ga se najeo dok smo padali, ali ako si u kešu i imaš negdje + poziciju, uđi i u slučaju potrebe povuci se, pa neće svijet propasti ako popušiš 5-10%…
A uz malo sreće, možda bi to bio potez kojeg ćeš se jednom s radošću sjećati i o kojem ćeš pričati unucima…!?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Ima l’ Techman još koji članak u sumornoj sudbini brodara.
Svaka mu čast na informiranosti i znanju, ali ako na njemu dostupnim plaćenim izvorima informacija prevladavaju isključivo vijesti poput onih koje nama prosljeđuje, čudi me kako mu nisu počeli letjeti upitnici pred očima.
I vjerujem da će ATPL sutra opet dalje, jer nisam baš primjetio u mojih skromnih godinu dana praćenja BDI_a da bi sa +20% drugi dan išao u minus.
Nisu budale danas utukle toliki novac u ATPL. Da je rasla na malom prometu, pa hajde, ali ovo zadnjih dana poprima naznake idolopoklonstva.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.



Može K/P? Ima li netko podatke za danas? Je li ovo danas ukrcaj ili ono drugo?

i jedno i drugo [wink]
[/quote]
Mislio sam tko se ukrcava a tko iskrcava, to je važno. Ako su se iskrcavali dečki sa pancirkama, to ne biti dobro. Ak su upadali onda OKE. Sutra idemo po zlatnu sedmicu, 32 000 000, za pol sata posla, nije ni to loše. Treba iskoristiti ove valove, kad te ide lopta sve ulazi. [cool]

Are you talking to me? ARE YOU talking to me? ARE YOU TALKING TO ME?

g. techmana nebi komentirao svatko je krojač svoje sudbine

što se tiče današnjeg prometa u svakome slučaju impresivan i doslovno sam cijeli dan proveo bulječi u monitor prateči što se dešava

bilo je tu svega sitne panike, spuštanja cijene, štopanja rasta iza bdi no međutim sve je to u konačnici dobro apsolvirano

a i moje skromno mišljenje isto ide nekako u tom smjeru da današnji promet nije nastao samo tako i ako se malo detaljnije pogleda jednostavno se 1300 nije dalo probiti

mi smo ipak zemlja slučaj


Ima l’ Techman još koji članak u sumornoj sudbini brodara.
Svaka mu čast na informiranosti i znanju, ali ako na njemu dostupnim plaćenim izvorima informacija prevladavaju isključivo vijesti poput onih koje nama prosljeđuje, čudi me kako mu nisu počeli letjeti upitnici pred očima.

Kolega vas post pršti od nedostatak argumenata. Da bi bili vjerodostojni dovoljno je da postate clanak koji ce opovrgnut clanak kojeg sam ja postao. Jednostavno zar ne! [bye]

P.S. s obzirom na vase godine i iskustvo (metuzalem) cudno da vam ja otvaram oci.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Ima l’ Techman još koji članak u sumornoj sudbini brodara.
Svaka mu čast na informiranosti i znanju, ali ako na njemu dostupnim plaćenim izvorima informacija prevladavaju isključivo vijesti poput onih koje nama prosljeđuje, čudi me kako mu nisu počeli letjeti upitnici pred očima.

Kolega vas post pršti od nedostatak argumenata. Da bi bili vjerodostojni dovoljno je da postate clanak koji ce opovrgnut clanak kojeg sam ja postao. Jednostavno zar ne! [bye]
P.S. s obzirom na vase godine i iskustvo (metuzalem) cudno da vam ja otvaram oci.
[/quote]
Godinama slabe oči, pa se više vjeruje iskustvu, intuiciji.
Na žalost, sa svojih 100 dionica, ne mogu naći dovoljno prostora za tako skupe informativne usluge.
A gdje to moj članak "pršti od nedostataka argumenata", ima možda samo jedan na koji se referirate ili smatrate nedostatkom argumenata izražaj poštovanja prema Vašoj informiranosti i znanju, Vašu dostupnost naplativim informacijama,…. pa Vi ste to sami rekli…

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

mislite li da ovo moze do 1800 da izadjem ,nisu za mene brodari ostavljam ih strucnjacima…..

Gledam poslovni i čekam Karduma da počme zborit o Atlanskoj, a on ne spomene ni A od perjanice. To isto kao da Mila Horvat u zadnjoj emisiji Volim nogomet dva sata melje o Croatiji Sesvete i Inkeru a ne spomene prvaka države ma kako on jadan bio. E sutra ćemo opaliti po asku svom silinom.

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.



Bik sam i mislim da se treba voziti dok raste, poznajem tipove koji su iz ATPL izašli na 800 i iz JDPL na 130 i čekaju korekciju, ja se vozim i dalje i nemam nista protiv ako na 1800 nastupi korekcija i ja iziđem s 5% minusa na npr na 1710.

I jedino ti ćeš namirisati da je nastupila korekcija i izći van.
Korekcija nastupi kada je najmanje očekuješ i bid za čas postane šupalj,a izlazak sa -5% u tome trenutku,su priće za malu dijecu.
[/quote]
STOTKA BURZA [thumbsup] kad je atpl u pitanju ,nema ni piš…. ni sr… prebrza je….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Samo da se javim gosn Techmanu, pokušao danas u dva navrata ali proboj nije uspio, glavno da je zdravlja, sve će ostalo doći samo od sebe.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Uživam u ovoj velikoj likvidnosti, jutros sam se iskrcao u 10 i za pola sata kupio još par dionica više.
(daytrade) U 14 i 15 me skoro opalio infarkt kada sam vidio BDI, a sad vidim da i ameri polako pasu zelenilo. Život je lijep (nemoj te me samo pitati kako mi je bilo u veljači i početkom ožujka i tada sam trejdo…).

A da li ti imaš možda samo 2-3 dionice ATPL kada si tako hrabar? Hajde, pokušaj trejdati sa milion kuna – pa da vidiš "hrabrosti". Pad od 10% ti je 100.000,00 HRK! Sitnica. Lako je biti trejder sa par dionica- to i moja baba može! Kupiš ATPL na 500 HRK a ona padne na 450…350… Što onda? Lako je sada biti pametan. Vjerujte- moglo je lako u prosincu sve otići u drugome smjeru.
Iskrene čestitke vlasnicima ATPL- Vi ste za svoju hrabrost bogato dobili premiju ( ako ste uzimali zadnjih pola godine) a tko je uzimao na vrhu 2006. i 2007.- on će još malo prićekati povratak na stare cijene. Možda 2012. ali ne prije.

...biti najbrži čovijek na svijetu...




Ima l’ Techman još koji članak u sumornoj sudbini brodara.
Svaka mu čast na informiranosti i znanju, ali ako na njemu dostupnim plaćenim izvorima informacija prevladavaju isključivo vijesti poput onih koje nama prosljeđuje, čudi me kako mu nisu počeli letjeti upitnici pred očima.

Kolega vas post pršti od nedostatak argumenata. Da bi bili vjerodostojni dovoljno je da postate clanak koji ce opovrgnut clanak kojeg sam ja postao. Jednostavno zar ne! [bye]
P.S. s obzirom na vase godine i iskustvo (metuzalem) cudno da vam ja otvaram oci.
[/quote]
Godinama slabe oči, pa se više vjeruje iskustvu, intuiciji.
Na žalost, sa svojih 100 dionica, ne mogu naći dovoljno prostora za tako skupe informativne usluge.
A gdje to moj članak "pršti od nedostataka argumenata", ima možda samo jedan na koji se referirate ili smatrate nedostatkom argumenata izražaj poštovanja prema Vašoj informiranosti i znanju, Vašu dostupnost naplativim informacijama,…. pa Vi ste to sami rekli…
[/quote]
Kolega da niste ucili spin od nasih politicara. Ja vas pozivam da postom demantirate moj post a vi umjesto toga lamentaciju o uticaju mjesecevih mjena na mrijestenje lososa. Za predsjednika. Imate moj glas.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close