ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa zar ovo neće na 200, pa ekipa čeka strpljivo.

He he, a zato je ovo bilo preskupo na 5xx, super što ne čitam proroke [pray]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

DOW216.89+2.55%
8,717.22
NASDAQ53.89+3.04%
1,828.22
S&P 50024.94+2.71%
diana 18.56+0.52 / +2.88%!
drys -3% (????)
čini se da je ovo uzlet na svjetskim krilima, slijedi nam pretankavanje u atlantsku iz drugih dionica (moja malenkost i hrpa ostalih), pa fondovi, pa dividenda u 7. mjesecu….
inače pesimističan, mislio sam da je ovo puno kraćeg daha. moram priznati da sam fulao i da mi je drago što sam fulao. inače, nakrcan sam atpl do balčaka.

Tek se sada vide učinci raznoraznih prodaja pa dokupa u prošlih godinu dana i momenti strepnje kada su mnogi ,vjerujem da nas ima,imali sve manje i manje novaca na računu,a sve više dionica u vlasništvu.Tko je bio strpljiv i nije prodavao profitirat će,al tko je imao hrabrosti trejdat u onim teškim vremenima i povećavat broj dionica taj je na konju bijelcu .Osobno sam anulirao minus na kontu i lagano brojim plus.Baš dobar osjećaj! [thumbsup]

dobar dan svima i baš mi je drago da nisam izašao ušao po 994kn u zadnji tren jer od tad divlja!(i mislio da sam se zaletio pogrješio) htio svaki dan izaći i nekako mi se neda…i hm tako mi milo sada još kad vidim amere kako i oni grabe biće tu još ljepih dana [cool] [cool] [cool]

živjeli!!!

Molim Vas neka mi netko kaže šta se dešava nisam pratio otkako smo ronuli kao titanik!!
Danas slucajno pogledam ka ono zeleno!!!
Da se istovarim ili čekam!!!!!!!!!!!!!!

Dobar, Loš, Zao

Očekivani rast brodara na ZSE naravno predvođen sa ATPL, ali uz ATPL sasvim ugodno smo plovili i mi u JDPL i ULPL. BDI i dalje snažno raste, Capeovi BCI su danas osvojili nova 424 boda a oni su najbolji indikator kretanja BDI indeksa, panamaxi su isto odlično prošli sa nova 193 boda čime se vozarina popela za tu vrstu brodova na 25000 USD. Sve je ovo začinjeno dobrim sentimentom na burzama i zato netreba previše pametariti već uživati u rastu. Oni koji još uvijek u ovo sve nevjeruju kupovat će jednog dana dionice na puno višim razinama od nih koji sada vjeruju.

Danas sam uletijo

ja sam ostao na samo 25 kom,sve kontam,neće to više gore,neće to više gore..a tko zna dokle će bdi gurati..on je inače jako volatilan,pa me ne bi čudilo da iznenadi rastom čitav tjedan,pošto aud i dalje raste-dakle potražnja za rudama je na vrlo visokom nivou..kad krene jedan kupovati-krenu svi,jer su skužili da su robe rasutog tereta u oversold području-psihologija krda…


Tek se sada vide učinci raznoraznih prodaja pa dokupa u prošlih godinu dana i momenti strepnje kada su mnogi ,vjerujem da nas ima,imali sve manje i manje novaca na računu,a sve više dionica u vlasništvu.Tko je bio strpljiv i nije prodavao profitirat će,al tko je imao hrabrosti trejdat u onim teškim vremenima i povećavat broj dionica taj je na konju bijelcu .Osobno sam anulirao minus na kontu i lagano brojim plus.Baš dobar osjećaj! [thumbsup]

Da broj dionica je bitan sve dok ne otpustitš, crveni kunski minusi
stvar su virtualne prošlosti i to uz mrve tjednog trejdanja [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Bem ti, nekidan sam je plaća po 980 – 1120, činila mi se skupa, ostavijo još malo para tj hateja pa da nadokupim kad padne… Pašće 3pmm, i nek ne pada, draže mi je je skupo plaćat i gledat kako raste nego jeftino pa još jeftinije i vazda računat kad će se isporavit a sve mi se čini da ću sutra morat dat i malo više od 1319 koliko onaj pita…

[thumbsup]



Techmane jesi živ? [huh]

i ja se pitam di je????
[/quote]

Techman je brodarski znalac, i ja ga poštivam…….iako mi je prigovorio da je rano ući u atpl na 650 i u jdpl na 94……..

Želim vas samo upozoriti dragi kolege na brodare vanka
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1
Ovo napucavanje cijene ne radimo ni ja niti vi nego ljudi sa puno love. Napucali su dionicu puno postotaka gore sa relativno malo kapitala i sada love ribice u mrežu laganini.
Ja se na ovim cijenama ne bih zalijetao unutra jer mi se to ipak čini malo previše.
Dobro znam da kada je globalni rast prvo podivljaju DRYS-i i ostali a onda polako ide ATPL. Ovo se sve nekako preokrenulo.
Bilo bi mi žao da neki simpatični likovi sa foruma ostanu sa gačama na štapu.
Moram upozoriti na cijenu nafte koja je dosta porasla zbog napetosti sa žutima (Korea), i na cijenu zlata koja je zbog toga dostigla: Gold 978.60$. Oil 68.44$.
Ja sam prvi koji želi povratak ATPL na stare staze slave i uvjeren sam da če se on i desiti ali ne tako brzo, toga moramo biti svjesni.

SLAVONAC (malo san maka)

New Report

Close