ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako ostane na ovim razinama što reči nego svaka čast tko ima ATPL.

Ma ATPL ljubi te majka,, ovo danas pred kraj je bilo da istrese trejdere koji su mislili da će malo na hlađenje nakon 14-15% do objave BDI-a,,,

Očito će kao što sam pred tjedan dana rekao rast biti opak,, kao što je padalo u 10-mjesecu sa 1500 na 700 u par dana, da nismo ni skužili šta se dešava da tako opako pada,, tako sada raste da ne stigneš ni razmisliti dali nešto prodati jer bi mogla malo pasti,, ili izgubiti isto toliko ako nastavi rasti, kad sve okolo raste,, [cool]

u svakom slučaju čestitke svima koji su bili strpljivi,, i danas imaju osmjeh od uha do uha [wink]

Techmane jesi živ? [huh]

Are you talking to me? ARE YOU talking to me? ARE YOU TALKING TO ME?

ovaj tjedan je zanimljivo počeo..bio je i red da se to nama desi nakon svih patnji…mislim da nema frke dokle god raste BDI i još ako ameri malo bolje potegnu nema problema za nas… naravno svaki dan će biti i ponešto iskrcavanja uostalom i zbog podebljavanja aska jer jednostavno nije moguće kupiti ozbiljnu količinu dionica bez istovremenog podizanja cijene…još kad dodamo i vjerojatnu dividendu i dva nova broda koja se preuzimaju ove godine nema razloga biti nezadovoljan…


Techmane jesi živ? [huh]

i ja se pitam di je????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Odojak već se peće , a nakon pogleda na DOWJONES , teško je dočekat jutro.Neka ide country, domaći i strrani. THANK YOU CHINA . ( Ja zrihtala se bum , i pošla u grad da si najdem gradskog dečka ).

“Okidač uzleta je objava kineskog PMI. Postoje uske veze između gospodarstava Kine i Europe te europska poduzeća imaju koristi od oporavka kineske prerađivačke industrije”, izjavio je Heino Ruland, analitičar Ruland istraživanja.

“Tri uzastopna mjeseca očitanja PMI kineske prerađivačke industrije iznad 50 bodova govori nam o oporavku kineskog gospodarstva što će vjerojatno rezultirati održivim uzletom cijena roba i uz njih povezanih dionica”, navedeno je u bilješkama klijentima IG Markets.

Osnovni resursi koji uključuju rudarska poduzeća i čeličane najviše prosperiraju zbog gospodarskog rasta Kine, tako da je sektorski DJ Stoxx indeks porastao 6,2 posto. Proizvođač čelika ArcelorMittal porastao je 6,8 posto, Rio Tinto 5,8 posto, Anglo American 6,1 posto i BHP Billiton 4,3 posto. Futuresi čija je povezana imovina bakar porasli su na najvišu razinu u zadnjih sedam mjeseci.

pozdrav svima čuvajte ovu dionicu kao suho zlato
[smiley]

Hvala!!!

Nisam prodo i ošla gorika, sila nečista. [proud]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Iako je cijeli dan padala kisa, nama je sjalo sunce!
Strpjljen- spasen, naravno ko se moze strpit,
cujemo se na 1500!

More you buy- more you can sell.

Pa zar ovo neće na 200, pa ekipa čeka strpljivo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Baltic Exchange Dry Index 3681 UP 187
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6549 UP 424
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3093 UP 193
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1835 UP 4
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 870 UP 6

Najljepše od svega je da ovo uopće ne pokazuje znakove posustajanja nego BDI grabi ogromnim koracima gore, pa to se svaki dan raste ne za 18, nego 180 bodova, ko zna gdje je kraj [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close