ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Gdje je kraj.Koliko se sječam bila je najniža na cca.400 kn.Ne znam koja od dionica je rasla više Malo se bojim da se je balon previe napuhao.Daj bože da se varam.

atpl balon na 1200? [lol]

krize su ionako u glaavama ljudi puno veće nego u stvarnosti! [wink]

Kud ovo ide??????…….Ima tu udjela malo i moguća dividenda..

mnogi nikako da shvate da je za slučaj duže recesije razina atpl oko 1800 a crobexa oko 3000 i da se tek trebamo vratiti onamo, a zatim tek možemo početi rasti zbog naznaka oporavka.

sve ispod tih razina dogodilo se zbog uračunatog rizika propasti svjetske ekonomije i potonuća u srednji vijek.


mnogi nikako da shvate da je za slučaj duže recesije razina atpl oko 1800 a crobexa oko 3000 i da se tek trebamo vratiti onamo, a zatim tek možemo početi rasti zbog naznaka oporavka.

sve ispod tih razina dogodilo se zbog uračunatog rizika propasti svjetske ekonomije i potonuća u srednji vijek.


Ovo prvi put pročitah negdi….

13:17…start…

No pain no Game


Kud ovo ide??????…….Ima tu udjela malo i moguća dividenda..

🙁
i meni se čini, no to ćemo znati ovaj tjedan…
prisjetimo se dividende ht-a i onog skoka sa 200 na 220. par mjeseci prije… 15% dividende, pa pad na 205 i eto…
no opet, treba imati na umu da je atpl trajektorija sasvim drugačija od npr nekog crobexoida…

žao mi je onih koji su u kešu a računaju na pad … previše je preplašenih još uvijek…znam da je teško shvatiti da se i na ovim razinama isplati ući i da ima prostora za zaradu ali tko nema hrabrosti riskirati neće ni zaraditi… nisu to nikakve visoke razine za ovu dionicu jer mi ne kupujemo sadašnjost već kupujemo 6 mjeseci unaprijed…

ovo raste kao sta je padalo 6 miseci prije,,,,,,i sad treba biti mudar kad prodati,vidim da je to teze nego , kad pada….

bdi?

BDI 3494

I noga u guzicu je korak naprijed


ovo raste kao sta je padalo 6 miseci prije,,,,,,i sad treba biti mudar kad prodati,vidim da je to teze nego , kad pada….

A zašto prodati? Zato jer će neminovno pasti za par posto kad stane ovaj rast? Pa onda opet pogoditi kada će poćeti rasti?

Rađe na rulet.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close