ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



E moj Jethro, drobiš li ga drobiš…procjenjuješ kretanje cijene ATPL na temelju samo tebi znanih parametara. Svatko si ovdje dozvoljava da daje neke "stručne" procjene.
Napucat će se??? Pa će pošteno zveknut??? Doista vrlo stručno, argumentirano i autoritativno.

Ajde palac sisat. Ni ti, ni ja ne znamo kako će se cijena kretati, ma koliko se ti trudio pisati o tome…

sigurno si istrčao počasni krug pa nisi ni stigao pročitati što sam napisao, a u onom što sam napisao naglasak je na "čini"!
dakle, nešto što izgleda kao da, nešto što bi moglo biti i u otm stilu.
a nabrojao sam činjenice. razlika između "čini se" i "čnjenice" je velika, no tu je potrebno barem elementarno poznavanje jezika, a i minimum kulture nije naodmet.
i naravno, nitko ni ne zna što će biti ni kako će biti. zar je potrebno to naglašavati?
uostalom, ovdje i jesmo svi da bi poslušali nekog tko realno može argumentirati svoj stav, bio on ovakav ili onakav.
ovdje se repsektiraju ljudi sa totalno oprečnim stavovima.
a čini se da si i ti jedan koji je u potrazi za sigurnim izvorom pameti naletio ovdje.
uostalom, vjerujem da ti je teško sa samim sobom pa da ti olakšam stvar, dat ću ti stotku!

Sve si rekao. Sigurno si i zgodan koliko si i pametan. Skoro pa da ti i zavidim.
[rolleyes]

Fly ATPl fly, up to the sky!

More you buy- more you can sell.

Ako moze netko BDI za danas,
Hvala.

More you buy- more you can sell.




Danas u Americi opet ko i jucer dionice energetskog sektora,commoditya i basic materiala su predvodile rast Americkih Indexa.Zatvaranjem SP na 919 bodova povecavaju se sanse znacajno da se ode na razine od 970 do 1000 bodova.Ipak bi osobno volio vidjeti da SP zatvori iznad razine od 921 bodova.Nasdaq kao predhodnica SP i DJI sa danasnjim danom potvrdio uzlazni trend.Sto se tice prognoze za BDI usudio bih se prognozirati po TA najmanje jos dva do tri tjedna rasta BDI indexa.

Preporuka za sve nase commodity dionice STRONG HOLD.


Poglavico ako ti se i ova ostvari treba poslat u PM sve analiticare i pocet ucit TA. [undecid]
[/quote]

točno tech!
[/quote]

ma kakva TA, pa TA samo iscrtava neki grubi prikaz sentimenta, i na kraju svaki analitičar to tumači u skladu sa svojim osjećajem koji dobiva neovisno o TA. i netko tko ima pravi nos za psihologiju i dosta iskustva ne treba nikakvu TA. to je geronimo samo skroman pa pripisuje zasluge TA.

Blokada oko podne.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Ako moze netko BDI za danas,
Hvala.

BDI poslije dva, tri…

Nego, bilo bi dobro da uđemo u blokadu do 12 ili 13h tako da možemo slobodno rasti nakon bdi-a

mislim da će BDI i danas potegnuti, samo se nadam da će ATPL u blokadu sada, da poslje ima prostora za daljni rast kad izađe BDI, jer očito je on povlači gore

Uranili malo:

ATPL-R-A 1.200,02 1.249,98 1.249,98 10.34 % upTrgovanje dionicom je suspendirano 4.167 5.097.388,78

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Blokada, ova dionica je poludila do kraja …

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Latest News – HELLENIC SHIPPING NEWS WORLDWIDE

Dry bulk market smiling again

China has been importing huge volumes of ore since February, with volumes hitting a new peak of 57 million tonnes in April, up 33 percent from year-ago levels. Strong inflows are expected to continue in the near term with high forecast arrivals in both May and June.

nema se više što pisat. dobro komentira ivedome… a čini se da sada nikom se više ni ne da.
nitko nije dovoljno pametan i smio da ovo ide objašnjavati, isto kao kad je padala. i to slobodno.
nego… hm… 2258,01 @ 5,3 = crobi.
nezdravo?
da začepimo uši i sačuvamo bubnjiće od današnje explozije/nadolazeće implozije?
kad se očituje atpl, nastavak trgovine i moguć je blagi pad… no povećanje prometa, a i osnovica za sutrašnju +- blokadu je viša. dakle, što kasnije se oglase antlantidžani, vjerojatnost za sutrašnji ne pad je veća.
a može i ispravak ako vam se da…
🙂


Blokada, ova dionica je poludila do kraja …

Ispravak Kolega:

Konačno se probudila i uozbiljila! [thumbsup]

New Report

Close