ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas u Americi opet ko i jucer dionice energetskog sektora,commoditya i basic materiala su predvodile rast Americkih Indexa.Zatvaranjem SP na 919 bodova povecavaju se sanse znacajno da se ode na razine od 970 do 1000 bodova.Ipak bi osobno volio vidjeti da SP zatvori iznad razine od 921 bodova.Nasdaq kao predhodnica SP i DJI sa danasnjim danom potvrdio uzlazni trend.Sto se tice prognoze za BDI usudio bih se prognozirati po TA najmanje jos dva do tri tjedna rasta BDI indexa.

Preporuka za sve nase commodity dionice STRONG HOLD.

SAM PROTIV SVIH


mislim da bi tržište se moglo lagano korigirati,idući tjedan

korigirati? Tržište ili ATPL?


Danas u Americi opet ko i jucer dionice energetskog sektora,commoditya i basic materiala su predvodile rast Americkih Indexa.Zatvaranjem SP na 919 bodova povecavaju se sanse znacajno da se ode na razine od 970 do 1000 bodova.Ipak bi osobno volio vidjeti da SP zatvori iznad razine od 921 bodova.Nasdaq kao predhodnica SP i DJI sa danasnjim danom potvrdio uzlazni trend.Sto se tice prognoze za BDI usudio bih se prognozirati po TA najmanje jos dva do tri tjedna rasta BDI indexa.

Preporuka za sve nase commodity dionice STRONG HOLD.


Poglavico ako ti se i ova ostvari treba poslat u PM sve analiticare i pocet ucit TA. [undecid]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Hvala GERONIMO!
Ja sam priznao svoju grešku u procjeni i kupio sam danas ATPL.
Šteta šta sam se predugo bavio trenutnim fundamentima i nisam vidio širu sliku.
Ipak mi koji smo povezani na neki način uz brodove smo nikakvi dioničari.
Trebalo je to kupit na 600, dok sam predviđao crne dane.
Eto mi sad, na 1180 mi je jeftino.

ovo što si sad napisao možeš primjeniti na gotovo sve dionice na ZSE. ATPL je samo jedna u nisu koje su se poduplale, neke su se već i utrostručile.

I'LL BE BACK


Hvala GERONIMO!
Ja sam priznao svoju grešku u procjeni i kupio sam danas ATPL.
Šteta šta sam se predugo bavio trenutnim fundamentima i nisam vidio širu sliku.
Ipak mi koji smo povezani na neki način uz brodove smo nikakvi dioničari.
Trebalo je to kupit na 600, dok sam predviđao crne dane.
Eto mi sad, na 1180 mi je jeftino.

pa rekao sam pred 10-15 dana da se kupuje kad su izvješća loša, a firma nije pred bankrotom,, to su neke osnove, samo treba imati živaca gledati mrcvarenje i čekati promjenu,, al kad je sve bajno i krasno ovda je već kasno za sigurnu i veću zaradu,,,


Hvala GERONIMO!
Ja sam priznao svoju grešku u procjeni i kupio sam danas ATPL.
Šteta šta sam se predugo bavio trenutnim fundamentima i nisam vidio širu sliku.
Ipak mi koji smo povezani na neki način uz brodove smo nikakvi dioničari.
Trebalo je to kupit na 600, dok sam predviđao crne dane.
Eto mi sad, na 1180 mi je jeftino.

Zahebo si mnoge a najvise sebe, to ti je tako u životu, već si u gubitku 60kn po dionici.To ti je najgori bumerang. Neću ti govoriti kad sam kupovao, i kad bi spominjao cifre bio bi odma skinut. Za burzu su bitne dvije stvari koje gledam. I još jedna sitnica, kad bi bilo up, up, svi bi se obogatili i bili sretni ali sve ima svoje granice, koje treba nanjušiti. Ovo sa Jerkovićem je bila vrlo važna informacija, čini mi se da su mnogi nasjeli naivno, zasad. Također ima ovdje par poštenih forumaša koje pratim, neznam njihove reference ali bogami za ZSE su eksperti. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

"nasjesti naivno" na prodaju Jerkovića, a potom i na drugog člana uprave nije bilo teško. Kada je prodavao Lonza slijedilo je Karađorđevo krvavih mačeta. Mislim da se isplatilo izaći, pričekati razvoj situacije, pa ući, imalo se vremena do 1000 kuna. Vlakić ide dalje.


Ovo sa Jerkovićem je bila vrlo važna informacija, čini mi se da su mnogi nasjeli naivno, zasad.

Što je u toj informaciji važno i na što su mnogi nasjeli?



mislim da bi tržište se moglo lagano korigirati,idući tjedan

korigirati? Tržište ili ATPL?
[/quote]
tržište zse,sve osim brodara..ali tko zna,ameri su se naglo trznuli…razmjena roba u zadnjih mjesec dana je najveća u zadnjih 35 godina..aud raste…dakle-velika je vjerovatnost da će i bdi rasti-inače,trenutno imam u portfelju dva hrvatska brodara,a to mi čini čitav portfelj…ja kupio na 909,00..

Trend za Pane je definitivno 40000/day samo kolega i svi ostali ohladite se malo da nebi bilo šišanja.
Naime naš današnji cjenovni vrh je upravo baziran na 40000.
Volio bi da nisam u pravu ali povijest…
Sve iznad 1185 a Pane ispod 40k=materijal za šišanje

kolega, dajte nas molim vas podsjetite na kojem je ono PANE bila bazirana cijena od 2500, na kojem 3000, a na kojem 3700!


Trend za Pane je definitivno 40000/day samo kolega i svi ostali ohladite se malo da nebi bilo šišanja.
Naime naš današnji cjenovni vrh je upravo baziran na 40000.
Volio bi da nisam u pravu ali povijest…
Sve iznad 1185 a Pane ispod 40k=materijal za šišanje

kolega, dajte nas molim vas podsjetite na kojem je ono PANE bila bazirana cijena od 2500, na kojem 3000, a na kojem 3700!
[/quote]

2500=60k
3000=90k

3700=95k=glupost i euforija i hrpa nerealnosti i pohlepe

PANE (veliko od Vas) od milja su Panamaxi.
Eto podsjetih..

moderatori su mi preselili poruku
Vaš link
pa…

New Report

Close