ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Baltic Exchange Dry Index 3494 UP 196
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6125 UP 523
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2900 UP 136
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1831 DOWN 1
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 864 DOWN 1

zanima me tvoja prognoza BDI sljedecih tjedan,2,3?

Hoćemo li probiti i 1200??

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Tørrbulkindeksen Baltic Dry stiger 5,9 prosent (196 punkter) til 3.494 poeng fredag.


moj prosjek od 1.800 kn je moguc dostic do kraja godine…

Do kraja godine??!!Čemu takav pesimizam?!

nemogu izdržati a da se na današnji dan ne javim i pozdravim sve koji su vjerovali u ovu dionicu poput mene i čvrsto je držali čak i kada su najveći optimisti bježali sa burze… pozdrav svima u dionici a pozdrav i onima koji će tek postati vlasnici jer jasno da će ovdje biti još veselja ove godine…

ali kad pogledate promet je 7 milja kuna uz rast od 14% to čak i nije neki promet za atpl uz ovoliki rast to znaći samo jedno, večina je počela vjerovati u ovu dionicu i shvatili su da je podcjenjena i ne žele trejdati i sutradan vidjeti kako su se za…bali što su izašli [thumbsup] [thumbsup]

živjeli!!!

Pozdrav svim mornarima Atlanske plovidbe sa ZSE-a.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


nemogu izdržati a da se na današnji dan ne javim i pozdravim sve koji su vjerovali u ovu dionicu poput mene i čvrsto je držali čak i kada su najveći optimisti bježali sa burze… pozdrav svima u dionici a pozdrav i onima koji će tek postati vlasnici jer jasno da će ovdje biti još veselja ove godine…

Pozdrav kolega, vrlo slično razmišljamo, jednom sam se na burzi oženio zbog postova na ovom forumu, a to je bio Ht, ali više nikad i još nešto ATPL sigurno spada u TOP 3 dionice na ZSE stoga ovo nije neočekivano, a već idući tjedan će se mnogi iznenaditi kad budu vidjeli kolika će biti cijena, ovo je tek početak.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Kolega ako je ULPL – već skoro na 900 kuna koliko bi trebala biti ATPL. Još ovo koliko je je malo jer je ona dosta zakasnila sa rastom … prema drugim brodarima… ima tu još prostora

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

kad se samo sjetim koliko dugo smo se liparili između 900 i 915.
uvijek nekome bilo za nekoliko lipa skupo.
kako iz današnje perspektive to izgleda smiješno.

Lijepo je kad raste,ali je grdo kad pada.


nemogu izdržati a da se na današnji dan ne javim i pozdravim sve koji su vjerovali u ovu dionicu poput mene i čvrsto je držali čak i kada su najveći optimisti bježali sa burze… pozdrav svima u dionici a pozdrav i onima koji će tek postati vlasnici jer jasno da će ovdje biti još veselja ove godine…

Hvala, također. A za ove što trenutno kokošare po bidu dabogda se nikad ne vratili u poziciju ATPL.

New Report

Close