ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

misko aj molim te ako ti nije tesko sad k/p dubinski
hvala

No pain no Game

Promjena suvlasništva Hotela Lapad. Atlantska sada ima oko 86%, a Ingra oko 14% učešća.
Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed


misko aj molim te ako ti nije tesko sad k/p dubinski
hvala

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

pričam s ljudima (ne forumašima/četadžijama), nego onako, in vivo … vele svi od reda: ajd moj dom…khm…jethro… pa i budaletine znaju da je ovo navlakuša. nu igh koliko stotina posto je skočio, nezdravo ti je to moj jethro, nezdravo. aj popij još jednu pivu, nije važno ko će platit…

ja:navlakuša, ha? fonodovi obezglavljeno i obezglavićeno nakupovali koječega, promet veći nego na crobex@4k, utočili malko kapitala i puno nade u tk… a atpl (navlačim ih)?

oni: ma isti spolni organ
ja prešutno: aj dajder im dadni po dvi pive svakom, ja ću platit. jeftina škola glasnogovornika.

definitivno atpl ide po svjetskom trendu. tu i tamo baletansko stopalo atlanstske uleti i ucrobex opanak. ovo sve možda i jest navlakuša, ali na crobiju, ne na atlantskoj.
podebljah se.
uzdravlje!

joj što volim navlakuše ovakve! [lol]


15.05.2009
nema atpl snage za jači up! barem ne u sljedećem tromjesečju…jest da bi se trend mogao okrenuti u pozitivnom smjeru ali to je čisto kockanje realno je za atpl 700/800kn ili mislite da je krizi kraj! i da ode atpl na 3000kn LOL LOL LOL
18.05.2009
kolega gekko hvala na savjetu i meni se čini da bi mogli viditi sedmicu kao prvi broj cijene dionice i zato je bolje sačekati i kao ugor vrebati…kako pišu ostale kolege reklo bi se da treba odmah ući jer je sada jedinstvena prilika makar je cjelokupna slika jako loša

Što sam htio reći, hm…

Svatko je bar u jednom trenutku htio to ili ne htio navlačio barem malo na svoju stranu…

A da ga neki pretjeruju, pretjeruju…

ode naša atpl odljepljuje se od 1130kn već je probila zvučni zid (1080km na h) znaći sad može da pići i dva maha[lol]

živjeli!!!

1150. Baš me zanima gdje će se danas zaustavit.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

hoce li totalno podivljat ili ide tus…prognoze?
Imamo dva faktora do 14 :30, Gdp number koji ce obiljezit dan i Bdi…e sad kad bi se poklopila oba dva ja bi prognozirao 20 % rasta, opet ako Ameri okrenu u crveno onda nas ni Bdi danas nece spasiti od tusiranja…e sto je ta burza vrag ali adrenalin je nenadj…

No pain no Game

moglo bi to doslovce eksplodirati..bdi će i danas biti na nivou…

Znači ATPL planira graditi marinu… (kupila teren za buduću marinu).
Very, very nice. Dobrim iznenađenjima nikad kraja.
Vjerojatno će zbog toga dvidenda biti nešto manja, uumjesto 200 kn negdje oko 150 kn, no bit’ ću skroman i zadovoljiti se dodjeljenim

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

1.169,00

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close