ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Zadnji put je dividenda bila vezana na 30.-ti, ima li neko informaciju?

pa šta je teško malo pročitatai po izveštajima na ZSE, sve treba servirati,, prošle godine je div day bio 30.06. isplata oko 18.07,, a kako će biti ove tko zna,,


17.05.09. | 11:46
Kolega ‘Techman’ ovo što ste naveli je več ukalkulirano u skok koji se desio prošli tjedan ovo što iznosite su stare informacije. ATPL je imala sreću što je BDI nerealno skočio u nebo i vozarine su bile enormno visoke u 2007/08, sada se sve ispuhalo i ATPL se vratila u neke realne okvire, nikako mi nije jasno kako se neki ljudi nemogu pomiriti sa realnim činjenicama.

Možda će 2010 biti super, a 2009 je još malo na pola a rezultati su negativni kolega to su činjenice.

Očito bu bila dobra dividenda kada je takav ulaz …

Ma bilo je nekakvih napisa da će na skupštini reč ko je bio na datum 30.05. nutra da ima pravo na dividendu.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Da li je moguća još jedna blokada i na koliko?

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Da li je moguća još jedna blokada i na koliko?

Postoji samo jedna blokada u jednom danu. Vidim da se već dugo igrate na burzi…



Da li je moguća još jedna blokada i na koliko?

Postoji samo jedna blokada u jednom danu. Vidim da se već dugo igrate na burzi…
[/quote]
ne nasjedat na provokacije [smiley]

mi smo ipak zemlja slučaj

Ma ja to radi novih korisnika, moramo održavat tu žeravicu kolega .. kak ne kontate …

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Gdje je prodaja nestala???

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



17.05.09. | 11:46
Kolega ‘Techman’ ovo što ste naveli je več ukalkulirano u skok koji se desio prošli tjedan ovo što iznosite su stare informacije. ATPL je imala sreću što je BDI nerealno skočio u nebo i vozarine su bile enormno visoke u 2007/08, sada se sve ispuhalo i ATPL se vratila u neke realne okvire, nikako mi nije jasno kako se neki ljudi nemogu pomiriti sa realnim činjenicama.

Možda će 2010 biti super, a 2009 je još malo na pola a rezultati su negativni kolega to su činjenice.

[/quote]

hahahaha odlično da ste to iskopali kolega ima toga puno što je pisao pa i nije bilo teško naći ali oprostit ćemo mu jer se ljepo plovi a i ljepo je praštati [lol]

živjeli!!!

kolega gekko vas da kotirate na burzi skupo bi platili bili biste čista špekulativna dionica [lol]

živjeli!!!

Čemu euforija prodajte sve,zar nije i gospodin Jerković,te još neki članovi uže obitelji možda oni znaju nešto što mi neznamo [wink] [smiley].Prodajte prodajte meni [cool]


Ma bilo je nekakvih napisa da će na skupštini reč ko je bio na datum 30.05. nutra da ima pravo na dividendu.

Kolega Gekko, jel to znači da je radi namire trebalo kupit dionice 3 dana prije? Po vašem pisanju prije 3 dana vidim da dionice tad niste imali? Šta ćemo sad s tim “napisima”? [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close