ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pukla tisućica.

O da je pameti bilo…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Baltic Exchange Dry Index 3164 UP 222
BCI Baltic Exchange Capesize Index 5308 UP 511
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2612 UP 243
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1825 DOWN 5
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 868 DOWN 3

Kao što sam i rekao sledećih dana će panamax potegnuti sigurno.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ovako izgledaju oni koji su nazvali brokera

[img]http://www.zwatla.com/emo/2007/gros-emoticones-002/116.gif[/img]



Kolege drage, obzirom da fundamentalna, a bogami ni tehnička analiza i ja nismo baš na TI, molo bih negoga nepristranog za mišljenje o ATPL cijeni dionice te prognoze do kraja ljeta i godine.
HVALA!!!

P.S. Zna li itko točno kada bi mogao biti isplaćen drugi dio dividende i koliko će iznositi?

😉


Kolega, evo za pocetak jedan prijedlog za jednostavnu analizu: usporedite sadasnju cijenu (980) sa cijenom koja ce biti za sat vremena (u 14:50) pa cete vidjeti u kojem smjeru idemo…
[/quote]

Evo kolega, nadam se da je moj post od prije sat vremena bio nepristran, kao što ste tražili.
Cijena je u 13:50 bila 980 kn, a u 14:50 989,99.

Sada mogu biti nepristran pa reci da imam ATPL i da cu biti jako zadovoljan ako nastavi rasti po 1% svakih sat vremena, kao sto je to bilo u proteklom satu…

ja izašao jučer me ponijela euforija kupio po 840kn izašao po 882kn meni dosta bolje vrabac nego golub pismonoša loših vjesti [bye]

živjeli!!!



Baltic Exchange Dry Index 3164 UP 222
BCI Baltic Exchange Capesize Index 5308 UP 511
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2612 UP 243
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1825 DOWN 5
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 868 DOWN 3

Kao što sam i rekao sledećih dana će panamax potegnuti sigurno.
[/quote]

ne samo što pana popunjava gap nego i kejpovi nastavljaju s rastom. zamašnjak je prejak, BDI grabi prema 4K

I'LL BE BACK


ja izašao jučer me ponijela euforija kupio po 840kn izašao po 882kn meni dosta bolje vrabac nego golub pismonoša loših vjesti [bye]

???

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

a šta sad downdrukeri!? [wink]



ja izašao jučer me ponijela euforija kupio po 840kn izašao po 882kn meni dosta bolje vrabac nego golub pismonoša loših vjesti [bye]

???
[/quote]

fakat i ja gledam keje pjesnik štel reći 😉

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA



ja izašao jučer me ponijela euforija kupio po 840kn izašao po 882kn meni dosta bolje vrabac nego golub pismonoša loših vjesti [bye]

???
[/quote]

više ne podliježem euforiji…atpl se krčka na 900 već mjesec dana doksu ostali beodari napravili po 80%… a neki i više minus 40 milja tromjesečje jedva je došla do 1000kn…pesimizam u državi…a bdi će kao nastaviti rasti! što će se desiti pitam se kad krene korekcija bdi-a

živjeli!!!

ja sam vani sa lovom za ovaj tjedan je i više nego dovoljno trgovao sa vdkt, atpl i tnpl..super bilo…a pohlepa je gadna stvar vidimo se u ponedjeljak kolege dao bog da ode na 2000kn atpl što se mene tiće [cool] [cool] [cool]

živjeli!!!




ja izašao jučer me ponijela euforija kupio po 840kn izašao po 882kn meni dosta bolje vrabac nego golub pismonoša loših vjesti [bye]

???
[/quote]

više ne podliježem euforiji…atpl se krčka na 900 već mjesec dana doksu ostali beodari napravili po 80%… a neki i više minus 40 milja tromjesečje jedva je došla do 1000kn…pesimizam u državi…a bdi će kao nastaviti rasti! što će se desiti pitam se kad krene korekcija bdi-a

[/quote]
A što da se to desi tek nakon kojeg mjeseca?

[emo_cool]

New Report

Close