ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Da vas ne gusim ovo je samo dio velike analize. Jos uvjek je ogroman broj bulkera u gradnji. Prognozu imate na kraju.

Opet je pitanje koliko će tih naručenih brodova biti isporučeno za 2009., nije ni 10% brodova isporučeno do sad a i dosta je brodova otišlo u scrapp
Kakvo je vaše viđenje do kraja godine šta se tiče povečanja flote

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Da vas ne gusim ovo je samo dio velike analize. Jos uvjek je ogroman broj bulkera u gradnji. Prognozu imate na kraju.

Ja sam prateći vaše analize i sugestije prodala na 800 jer sam mislila da će dionica pasti, da li da opet kupim ili da počekam, zbunjena sam. [embarass]

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.



Da vas ne gusim ovo je samo dio velike analize. Jos uvjek je ogroman broj bulkera u gradnji. Prognozu imate na kraju.

Ja sam prateći vaše analize i sugestije prodala na 800 jer sam mislila da će dionica pasti, da li da opet kupim ili da počekam, zbunjena sam. [embarass]
[/quote]
Grofice ne mari barem si se proljepšala, bem ti dionice, ja danas isključen sa respiratora, koja milina.
Strpljivo dokupljivanje nagrađeno. [thumbsup]

Are you talking to me? ARE YOU talking to me? ARE YOU TALKING TO ME?


Danas će BDI preko 200 bodova gore bar tako pokazuju FFA, cape bi trebao potegnuti strašno a i panamaxi će dobro potegnuti, cape već danima raste jako a svi znamo šta to znači, da će panamax za koji dan isto tako jako potegnuti jer će cape postati preskup i biti će isplativije unajmiti panamax

ukro si mi riječ iz usta..ide val prvo cape pa panamax pa supramax…

Kolege drage, obzirom da fundamentalna, a bogami ni tehnička analiza i ja nismo baš na TI, molo bih negoga nepristranog za mišljenje o ATPL cijeni dionice te prognoze do kraja ljeta i godine.
HVALA!!!

P.S. Zna li itko točno kada bi mogao biti isplaćen drugi dio dividende i koliko će iznositi?

😉


Kolege drage, obzirom da fundamentalna, a bogami ni tehnička analiza i ja nismo baš na TI, molo bih negoga nepristranog za mišljenje o ATPL cijeni dionice te prognoze do kraja ljeta i godine.
HVALA!!!

P.S. Zna li itko točno kada bi mogao biti isplaćen drugi dio dividende i koliko će iznositi?

😉


Kolega, evo za pocetak jedan prijedlog za jednostavnu analizu: usporedite sadasnju cijenu (980) sa cijenom koja ce biti za sat vremena (u 14:50) pa cete vidjeti u kojem smjeru idemo…

ako ne bude ista (980), biće niža ili viša……:)

P.S.: a nasmijalo me, morao sam ovo napisati

P.S.: korisnik je imatelj xxxx dionica D...-R-A i ovo nije poziv .....

Dividenda ovisi o odluci skupštine , a cijena dionice do kraja godine ovisi o kupcima ( i malim kupcima , svakako )



Da vas ne gusim ovo je samo dio velike analize. Jos uvjek je ogroman broj bulkera u gradnji. Prognozu imate na kraju.

Ja sam prateći vaše analize i sugestije prodala na 800 jer sam mislila da će dionica pasti, da li da opet kupim ili da počekam, zbunjena sam. [embarass]
[/quote]
ja bih ti savjetovao da ne donosiš odluke na bazi nečijih postova, niti za prodaju, a pogotovo za kupnju.
Koristi se informacijama i novostima iz tiska, i analizama koje imaš i na stranicama poslovnog dnevnika.
I ne obaziri se na drukerske postova.

sutra je novi dan.

Baltic Exchange Dry Index 3164 UP 222
BCI Baltic Exchange Capesize Index 5308 UP 511
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2612 UP 243
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1825 DOWN 5
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 868 DOWN 3

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

E sad moramo preko 1000,00

14.04.2008.

kolega je fulo vrijeme događaja za pola sata…

mjesto je zse, a tema je nema više atpl na 3 znamenke! [lol]

New Report

Close