ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

atlantska danas po inerciji išla gore tih par milimetara. američani usnuli, kao i šaptači, kazalište zatvoreno.
danas skok. u revijalnom tonu zse.

nego, ne može to tako stalno.

netko brlja po našem smeću. tko je to bio, djeco? tko je napravio šezdesetak milijuna? tko lansira marginalne dionice i podgrijava lonac?

Nisam mogao naći (nije mi se dalo :biggrin:) temu brodari i usporedba brodara pa evo zato ovdje.
Rio Agrees 33% Iron Ore Price Cut With Nippon Steel
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=amzJdAQH.OvA&refer=home

Mean people suck and nice people swallow!

Kolega ‘Jethro’ nije svaki dan ponedjeljak, primjer vam je mogla biti jučer hidroelektra … pa razmislite.

Ovi Koreanci dodatno podgrijali još ovu korekciju na svijetskim burzama.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Copper supply may fall behind demand
http://www.theaustralian.news.com.au/business/story/0,28124,25540822-5005200,00.html

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Sta se tice fice i mercedesa ja se bas i nebi kladio na ATPL. Kao covjek koji je stalno kritizirao upravu JDPL sada moram priznati nekoliko dobrih poteza. Dobar FI je drugi razlog njihovog znacajnog rasta. I kao trece imam jednu studiju o bulkovima koju ne mogu postat ali izgleda da upravo bulkeri JDPL size ima bolju buducnost od ostalih. Uvjet je da se rjese containerasa a neki dan su najavili prodaju Ista i Zrina.

Prijatelju, ako bulkeri ”JDPL size” imaju budućnost onda budućnost ima i Atlantska plovidba jer joj je pola flote ”JDPL size”. Ako si zaboravio kakva je flota Atlantske, evo ću te ja podsjetit:

[/quote]
A sta ce mo sa drugim dijelom i tankerima???

@ governer

Vrijeme sve stvari stavlja na svoje mjesto. Pozdravljam u ocekivanju 2Q JDPL. Mozda se jos ugodnije iznenadimo. I kad smo kod JDPL i containerasa ja sam upozoravao na vrijeme kad stanu a izgleda da se to dogodilo u ovom kvartalu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


npr ako je netko prodao atpl i uzeo npr koei na 190kn danas se zadovoljno smije.
Ima tu još super primjera ; IGH, JDPL, DLKV, PTKM, HEDL, JNAF i sl.

jeb, ja sam prodao svoje atpl i uzeo dlkv po <300.
sori [embarass]

A sta ce mo sa drugim dijelom i tankerima???

Sa tankerima koji dolaze 2011. ne znam šta ćemo, isto kao što ne znaš ni ti šta ćemo sa kontenjerašima Jadroplova sad, a kamoli 2011.

jeb… postali smo kao HT !

mi smo ipak zemlja slučaj


A sta ce mo sa drugim dijelom i tankerima???

Sa tankerima koji dolaze 2011. ne znam šta ćemo, isto kao što ne znaš ni ti šta ćemo sa kontenjerašima Jadroplova sad, a kamoli 2011.
[/quote]
Malo sam zakamuflirao jednu stranicu analize pa cu je stavit. Treba je malo uvecat u Adobeu da se moze citat. Nadam se da ces razumit o cemu govori. I sad idem radit. Pozdrav

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

ovo podsjeća na, tada zlatna, vremena kad je 800 bila psihološka granica.

Kolega ‘Techman’ predugi su to periodi !

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

da se manje pametuje na forumu a više lupa po asku već bi bili na 1200

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close