ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da je Jerko odlučio ući na 800. Zar ne kolega?

da…..čovjek očito nema pametnijeg posla…..

Ljudi, izlazak s tolikim brojem dionica je jako loš znak za imaoce iste, sitite se Lonze pa onog iz Ingre itd…Netko je napisao da se iz ovog vidi da nema dividende..Da se tako zaključiti.
Netko kaže da je te dionice netko i kupio..ali dali taj raspolaže s inf. koje ima Jerković..Bojim se jako za drugi kvartal, možda je to razlog..

… ko’ što rekoh – kad netko iz uprave napravi veći iskrcaj, ja odmah za njim. za tu odluku danas je sve išlo u "prilog". osim toga već je pomalo postalo i dosadno … dobit 32,5%, sasvim dovoljno. ako se pokaže mogućnost za ponavljanje sličnog ciklusa, ulazim ponovo. do tad – ciao/bye i sretno ulaganje svima.

p.s. jdpl je pozitivno iznenađenje ovo zadnje vrijeme, a ovaj njen današnji performance je priča za sebe. pravi sedativ za frustrirane vlasnike.
poruka starijim znalcima – više tolerancije i manje ignorancije bi bilo poželjno. mlađarija je uglavnom željna brze zarade, ali koja i lako nasjeda. dopao mi se stav/stil bigbossa, pa i njemu individualni pozdrav … i dakako našoj samby (iako sličica/avatar može zbuniti izborom, ali po suzdržanosti i sažetosti stila očito je da je postove pisala ženska ruka).

Kad sam uzeo TNPL kudili ste TNPL da ima loš odnos prema dioničarima
ja vam povjerovao pa kupio
ATPL kad gle

ovo je pravi primjer divnog odnosa prema dioničarima

Svaka čast [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Ljudi, izlazak s tolikim brojem dionica je jako loš znak za imaoce iste, sitite se Lonze pa onog iz Ingre itd…Netko je napisao da se iz ovog vidi da nema dividende..Da se tako zaključiti.
Netko kaže da je te dionice netko i kupio..ali dali taj raspolaže s inf. koje ima Jerković..Bojim se jako za drugi kvartal, možda je to razlog..

Slažem se s Vama kolega … ne miriše na dobro …

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Ovo me podsjeća na situaciju kad je Jerković prodavao onomad oko 2.400 kn pa se pričalo da to nema veze jer mu je trebalo za novu kuću i da to ide up up up… Pa je cijena završila u podrumu u roku od koji mjesec.


Ovo me podsjeća na situaciju kad je Jerković prodavao onomad oko 2.400 kn pa se pričalo da to nema veze jer mu je trebalo za novu kuću i da to ide up up up… Pa je cijena završila u podrumu u roku od koji mjesec.


to je bio LONZA VLAHO….SELLER

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pardon, Lonza… moja greška.

I ja sam tad bio među "sretnim" i optimističnim kupcima, sva sreća da sam dosta trejdao, par puta "shortao na hrvatski način" i na kraju izašao oko 1900 sa minimalnim minusom.

drage kolege kome se da čekati taj će i dočekati (atpl na 1000 recimo) ali dobićete mlade do tada izgleda,,,imam osječaj velike averzije prema daytrayderima ovdje!!! neko je napisao da mu je dosta 30% u ovom ciklusu i pozdravio se sa vama…malo ironično ali bogami je istinu rekao ponavljam dobićete mlade do 1000!!! i meni je atpl ovdje glavna perjanica ali znate onu da na burzi nema mjesta za emotivce zato sam i ja danas zaigrao i kupio ujutro vdkt po 337 i prodao po 430 i ljepo zaradio!!! [shocked]
vratiću se i ja u atpl u sljedećem ciklusu pozdrav

živjeli!!!

ja samo dokupljujem na ovoj burzi dionice ,jer smatram da ce to uvijek vrijediti(naravno samo likvidne)dosad sam uzimao atpl od 600-2600 kn…..i nije mi zao za takvu dionicu jer smatram da ona uvijek ima svoju cijenu na trzistu za razliku od vecine ovdje nelikvidni …..ovdje vidim da se svi hvale sa nekakvim zaradama od 10-30,40%..ja mislim tko je na ovoj burzi duze vrijeme(zadnji 9,10 mjeseci)u debelom minusu……..ja priznajem da sam u debelom minusu.ali na kraju smatram da sam taj novac jos uvijek po meni pametno ulozio ……..neka stoji makar za unucad za 20,30 godina…….mozda tada se vrati taj gubitak

po meni je atpl na ovoj razini dobra kupnja,a to što predsjednik uprave izbaciva vatru,i ne mora biti loš znak,samo je malo zakočio dionicu,kada je trebala uzletjeti..eto tko nam ne da preko 900,00..naš kapetan…strah je većinu vas napravio neuračunljivima,bdi raste već desetak dana za redom,a atpl pada..tko je tu lud?



Ljudi, izlazak s tolikim brojem dionica je jako loš znak za imaoce iste, sitite se Lonze pa onog iz Ingre itd…Netko je napisao da se iz ovog vidi da nema dividende..Da se tako zaključiti.
Netko kaže da je te dionice netko i kupio..ali dali taj raspolaže s inf. koje ima Jerković..Bojim se jako za drugi kvartal, možda je to razlog..

Slažem se s Vama kolega … ne miriše na dobro …
[/quote]
Vi kolega dane i dane provodite na temi ATPL, a ona ništa ne valja, vrlo zanimljivo, pazite kolko krasnih i prekrasnih drugih dionica ima ZSE, tamo utucite pare, a ATPL ostavite nekom drugom

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close