ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 10:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Da nije možda preuzimanje?

čega??
[/quote]
Minusa iz prvog kvartala? [cool]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Možda je Jerković prodao svoje dionice u Atlantskoj da bi mogao preuzeti Jadroplov

nije jos vrijeme za takve drukove kolega….di smo jos od euforije [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ma pere me depresija, bio sam dugo u jadroplovu, i taman kad se odlučih vratiti natrag u atlantsku, evo ti jerkovića – majstor proda 10.000 komada. I Jadroplov naraste 10 kn, a Atlantska padne 20.

Europa se nije uspijela izvuči iz crvenog, … ne miriše ovo na dobro, šta mislite kolega? A čini se da je i BDI izgubil na snazi.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Pa ionako svi danas očekuju pad BDI-ja. A još kako se to poklopilo sa Jerkovićem, i crvenim indexima u Evropi i svijetu… Atlantskoj se danas loše piše.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

sad će najbrži prst, pa ćemo vidit kako stvari stoje.

sutra je novi dan.

Baltic Exchange Dry Index 2707 UP 42
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3991 UP 224
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2373 DOWN 89
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1854 UP 1
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 862 UP 6

Informacija koja može biti nešto ili ništa, ali prejak je on igrač da ne znači ništa. Da sam na njegovom mjestu i da očekujem rast pa nebi prodavao po 900. Vrijeme će pokazati svoje, ako dionica ode dolje onda je prostor za sumnje itekako otvoren, ako dionica ode gore onda bi kao trebalo biti sve čisto. Nedavno je naime dividende dobio 2 500 000 kuna, plus ovih 9 cigla ispada 11,5 ciglica. I sigurno nešto ima u čarapi sa strane. Pa nije ih prodao stotinjak, i ak preuređuje WC, ili kupuje grobnicu nek kaže. Ovaj potez je krajnje čudan, jer da mu fali love u to ne vjerujem 0%, pa čak i u tim količinama. Ajde Jere gukni nešto.

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Sranje BPI Baltic Exchange Panamax Index 2373 DOWN 89 je pal. A u ljepi klinac. A držal sam fige zadnjih pola sata.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

jel ima uopće danas BDI-a?

Evo BDI raste, a ova naša dioničica pada. Pa dokle tako??


Sranje BPI Baltic Exchange Panamax Index 2373 DOWN 89 je pal. A u ljepi klinac. A držal sam fige zadnjih pola sata.

Kolega pao je i jucer. Neki dan sam pisao o vezi rudara i capeova. Danas su i handyji -supre na pozitivnoj nuli.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close