ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

altruist poučava wunderkinda na ‘savršenom’ hrvatskom:

Mladi kolega moram Vam pripomenuti da se panika na engleskom piše panic a ne panica. Ako neznate strani jezik uvjek ostaje Hrvatski izričaj koji je puno bolji od lošeg Engleskog.

btw. čuo sam da jerković kupuje vilu u monte carlu pa mu usfalilo deviza…

hate red


Da ne prodaje još netko iz nadzornog. Imate li kakvih informacija. U 13.10 je neko isovaril 700 komada.

Moraju ljudi prodat da bi kupili fantasticnu dionicu HDEL!

Kolega ‘redone1’ otišlo dok si rekao keks.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


altruist poučava wunderkinda na ‘savršenom’ hrvatskom:

Mladi kolega moram Vam pripomenuti da se panika na engleskom piše panic a ne panica. Ako neznate strani jezik uvjek ostaje Hrvatski izričaj koji je puno bolji od lošeg Engleskog.

btw. čuo sam da jerković kupuje vilu u monte carlu pa mu usfalilo deviza…

kaže se uvijek a ne uvjek !! 🙂

Jel netko razmišlja o mogućnosti da su dionice, recimo deponirane kod banke kao zalog za kredit, ili da je prebacio na nekoga od članova obitelji da može malo trgovati bez da mora svaki put to objavljivati na burzi. Puno je opcija, u svakom slučaju.

sutra je novi dan.

Da nije možda preuzimanje?


Da nije možda preuzimanje?

čega??

sutra je novi dan.


Kolega ‘redone1’ otišlo dok si rekao keks.

istina.
ali po meni je uvijek lakse prodati nego kupiti jer kad prodas znas na cemu si a kad kupujes onda se valjda nadas ce up.


Da nije možda preuzimanje?

pa što nije preuzeo kad je bilo po 400 i kusur [rolleyes]

mi smo ipak zemlja slučaj



altruist poučava wunderkinda na ‘savršenom’ hrvatskom:

Mladi kolega moram Vam pripomenuti da se panika na engleskom piše panic a ne panica. Ako neznate strani jezik uvjek ostaje Hrvatski izričaj koji je puno bolji od lošeg Engleskog.

btw. čuo sam da jerković kupuje vilu u monte carlu pa mu usfalilo deviza…

kaže se uvijek a ne uvjek !! 🙂
[/quote]

Cico sjedi 5 [smiley]

ma što razbijate toliko glavu zašto Jerković prodaje čovjek ima neki razlog a to sigurno nije da ne vjeruje u ATPL,zato budite mirni i neprodavajte bez veze,da poslje ne žalite.

propela

Možda je Jerković prodao svoje dionice u Atlantskoj da bi mogao preuzeti Jadroplov

New Report

Close