ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




http://zse.hr/default.aspx?id=25564

Jerković prodao 10000 dionica….


bjezite iz ATPL dok mozete…ovo je super cijena za iskrcaj.
Cekam je ponovo oko 700,pa se ukrcajem [thumbsup]

P.S. nije Jerković bez veze prodao…sjetite se samo Dukanovica na IGH i sve ce vam biti jasno
[/quote]
Ne bi baš rekao. A zašto nisu onda i ostali iz uprave prodali? Oni znaju sve što i Jerković zna.
[/quote]

Krivi primjer! Đukan je gadno promašio.

who dares, wins

Netko je kupio sve dionice koje je Jerković prodao, i taj netko je očito znao od koga kupuje ako nije išlo preko burze. Dakle, ne znam čemu panika.




http://zse.hr/default.aspx?id=25564

Jerković prodao 10000 dionica….


bjezite iz ATPL dok mozete…ovo je super cijena za iskrcaj.
Cekam je ponovo oko 700,pa se ukrcajem [thumbsup]

P.S. nije Jerković bez veze prodao…sjetite se samo Dukanovica na IGH i sve ce vam biti jasno
[/quote]
Ne bi baš rekao. A zašto nisu onda i ostali iz uprave prodali? Oni znaju sve što i Jerković zna.
[/quote]

A baš tako,pošto nije išlo preko burze tko kaže da je uopće prodao,mogao je pokloniti ženi,djeci ili sl.

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Netko je kupio sve dionice koje je Jerković prodao, i taj netko je očito znao od koga kupuje ako nije išlo preko burze. Dakle, ne znam čemu panika.

znači još uvijek ima mirnih kolega kojima nema mjesta za paniku…
[lol] ljepo je to viditi kolega divim vam se

živjeli!!!


Netko je kupio sve dionice koje je Jerković prodao, i taj netko je očito znao od koga kupuje ako nije išlo preko burze. Dakle, ne znam čemu panika.

Hahahaha umrijet cu od smijeha, pa ko je kupovao IGH o kojem vam kolega govori. Pomoci cu vam – mirovinci! Zašto, pa baš ih briga nisu njihovi novci i za nista ne odgovaraju.

Nego da ne kopam po cjelom topicu, jel Jerkovic sta kupovao u zadnje vrijeme?

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

panica panica……….titanic online! [lol]

@ wunder

Mladi kolega moram Vam pripomenuti da se panika na engleskom piše panic a ne panica. Ako neznate strani jezik uvjek ostaje Hrvatski izričaj koji je puno bolji od lošeg Engleskog.

stagnacija ,,, ni vrit ni mimo…

posto nitko ne pise evo malo teme za razmisljanje…
je itko malo pratio hdel.. boze moj pomozi, valjda u mj ipo 200 posto up. hmmm money money…
znam da nije topic ali da malo ubijemo vrijeme

Da ne prodaje još netko iz nadzornog. Imate li kakvih informacija. U 13.10 je neko isovaril 700 komada.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

hvala gekku što u zadnja 2 tj nisam uletio u atpl…izašao po 911 pretprošli petak danas ušao u vdkt ujutro…kako stvari stoje možda mi je to potez godine

živjeli!!!

a majketi šta se to sprema na atlanskoj ajmo tehničari neki komentar

mi smo ipak zemlja slučaj


Da ne prodaje još netko iz nadzornog. Imate li kakvih informacija. U 13.10 je neko isovaril 700 komada.

a mozda neko jako ulazi eto jos 312 kom na 910. to je sve dvosjekli mac. a zasto neko prodaje,a zasto neko kupuje???

New Report

Close