ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 04:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolega ‘gyges’ kaj se brinete pričekajte još koji dan pa se ukrcajte. Lagana korekcija nikada ne škodi !

Strašan pritisak je na prodaju, svi bi van !

94 915,00
20 917,00
110 918,95
185 919,00
92 920,00
50 923,99
165 924,00
104 925,00
17 926,00
2 927,03

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

@gekko:
je, po fed-u optimizam u oporavak us ekonomije nema stabilnu potporu. nadalje, globalni financ sustav je i dalje ranjiv na šokove … ovakve vijesti zapravo odeđuju smjer burzi, pa i nije za čuditi se ovakvom otvaranju danas. ipak, us premarket nije previše loš, londonski ftse je tek -0,30, frankfurt dax i pariški cac u minusu >1% – ali je to u koleraciji s jučerašnjim trgovanjem, gdje je ftse bio u minusu, a ovo potonji u plusu … mislim da će doći do smirivanja tijekom dana sa završetkom +/- zero …


@gyges
:
koliko nas od cca 8k dioničara atlantske uopće je uključeno ovdje? ja procjenjujem nekih 10-tak %, lako moguće i manje. shodno tome o nekom utjecaju govoriti …? da mi bolja polovica nije oboljela ja bih već odrađivao svoju sedmu koru na brodu. ovako dok ona još uvijek ide odraditi skraćenu satnicu u kancelariju ja se ovdje "zabavljam". da nije toga nebih niti znao da uopće ovaj forum egzistira, ali kao što rekoh – naučih, saznah i ja ponešto …


Gdje nestade doktor?

Kolega pretpostavljam da se Doktor odnosi na mene i tim sam pocascen. Gdje sam?? Radim. Sada je sezona ili kako ja volim kazati berba. I na zalost sve manje vremena ali i volje za pisanje. Vjerovatno vas interesira kako ja vidim ovaj rast. Vidim ga kao interesantan i nepredvidjen. Koliko ce trajati? Neki veliju da hoce a neki da nece. Ja sam po prirodi oprezan pa sam skloniji prikljuciti se drugoj grupi.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Gdje nestade doktor?

Kolega pretpostavljam da se Doktor odnosi na mene i tim sam pocascen. Gdje sam?? Radim. Sada je sezona ili kako ja volim kazati berba. I na zalost sve manje vremena ali i volje za pisanje. Vjerovatno vas interesira kako ja vidim ovaj rast. Vidim ga kao interesantan i nepredvidjen. Koliko ce trajati? Neki veliju da hoce a neki da nece. Ja sam po prirodi oprezan pa sam skloniji prikljuciti se drugoj grupi.
[/quote]
Uopće me ne zanima kako vidite ovaj rast, ja sam ga predvidio, a vi ste rekli da je moguće da se BDI vrati na 14xx, a vi ste brodarski lumen, a ja s brodarima nemam veze, samo ponekad ljudi ne žele razmišljati logično, nego zabriju na manje bitne stvari. Idem i ja raditi, pozdrav čika Tech

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://zse.hr/default.aspx?id=25564

Jerković prodao 10000 dionica….

na 4300 sve prodajem...


http://zse.hr/default.aspx?id=25564

Jerković prodao 10000 dionica….


To je i razlog zašto je Atlantska plivala lošije od Jadroplova u posljednjih tjedan dana. Baš me zanima kako će se situacija dalje razvijati.

Ups … Kolega ‘Conan’ ovo je stvarno loša vijest. To bi možda moglo značiti da nebude niš od dividende !

Nakon ove objave vijesti .. bit će zanimljivo promatrati trend 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]



http://zse.hr/default.aspx?id=25564

Jerković prodao 10000 dionica….


bjezite iz ATPL dok mozete…ovo je super cijena za iskrcaj.
Cekam je ponovo oko 700,pa se ukrcajem [thumbsup]

P.S. nije Jerković bez veze prodao…sjetite se samo Dukanovica na IGH i sve ce vam biti jasno
[/quote]
Ne bi baš rekao. A zašto nisu onda i ostali iz uprave prodali? Oni znaju sve što i Jerković zna.


zašto ovih dana jdpl "pliva" bolje od atpl? [huh]

Izvjesce im je bolje tu nema sumnje. Mislim da je dodatan vjetar u jedra stavljanje postova o oporavku containerasa sta bas i nije slucaj. I izgleda da je Zrin bez posla. Naslov jednodg danasnjeg clanka a nasao sam vise slicnih.

Boxship lay-ups go on

@ Jerkovic

Mozemo mi misliti sta hocemo ali nije dobar znak kad predsjednik uprave prodaje veci paket dionica. Kad su clanovi uprave prodavali na 3000 + neki su se sprdali da im treba za bazen. Ti isti su kasnije plivali na suhom.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ovo me sve zabrinjava, Jerković je izašal. Pa kao što pišete da bu dividenda 50 kuna da je čovijek pričekal mjesec i pol dobio bi za ovaj iznos pol miljona kuna. Tko je ovdje lud !!!

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Vidim da nije išlo preko burze jer u obavijesti kažu 18.05.2009. a tada je na burzi prošlo samo oko 1.300 komada.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!




Gdje nestade doktor?

Kolega pretpostavljam da se Doktor odnosi na mene i tim sam pocascen. Gdje sam?? Radim. Sada je sezona ili kako ja volim kazati berba. I na zalost sve manje vremena ali i volje za pisanje. Vjerovatno vas interesira kako ja vidim ovaj rast. Vidim ga kao interesantan i nepredvidjen. Koliko ce trajati? Neki veliju da hoce a neki da nece. Ja sam po prirodi oprezan pa sam skloniji prikljuciti se drugoj grupi.
[/quote]
Uopće me ne zanima kako vidite ovaj rast, ja sam ga predvidio, a vi ste rekli da je moguće da se BDI vrati na 14xx, a vi ste brodarski lumen, a ja s brodarima nemam veze, samo ponekad ljudi ne žele razmišljati logično, nego zabriju na manje bitne stvari. Idem i ja raditi, pozdrav čika Tech
[/quote]
Ako vas ne zanima zasto pitate gdje sam??? Zanima, zanima kolega. I pretpostavljam da ste rast vidjeli u kugli jer to nisu bili kadri malio veci znalci nego sta smo nas dva. Kad je pocelo svi ste odjednom pametni. Pa i oni drukeri koji vec mjesecima pricaju sad ce to up su dosli na svoje. Hebi ga mora jednom. Doduse prije nego sam ja to pretpostavio. Sjetite se ovog posta za recimo dva mjeseca. Ako nemate selektivnu memoriju ja sam predvidjao graf BDI kao cesalj. Od nove godine je isao 4 puta gore dole( ne mislim na sitne promjene) Vidit ce mo sta kaze 7 mjesec do kog analiticari predvidjaju korekciju. I po stoti put. Ja molim boga da recesija zavrsi sta prije. Od jahti dobro zivim a na velikim brodovima je prava zarada. S toga imamo isti interes iako nemam i ne planiram kupovati brodarske dionice.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close